Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Prve jsem to možná asi přehnal a nedocenil kavlity téhle ehm... zvláštní hry... sry tak 5/10 není sr*** ale průměrná hra...
  • Autor recenze ocividne nechape ze existujou i hry zamereny na art/atmosferu.
    Ne kazda hra musi byt nutne challange
    • Art a atmosfera je jedna vec ale ked sa to naprd hra tak to nezachrani nic, a to je co tomu vsetci vycitaju.
  • ringmancz
    já se po místních prvních dojmech těšil, ale potom přišly průměrný recenze a můj zájem opadl :(
    • Niekedy je lepsie vyskusat, nikdy nevies...
  • Dobra práce vysel další prehypovanej blitek který okamzite padl do hlubin herního odpadu. A Indie fanaticy uz zacinaj brecet
  • Memento
    Já s ovládáním problém nemám... Ani s chodem hry. Z textu je jasné, že recenzent upřednosťnuje gameolay před atmosférou, to ale automaticky neznamená že je hra špatná. Zrovna atmosféra a samotná filozofie hry jsou úžasně podány. Já jsem se bavil.

    Imho, recenze takových titulů by neměly vynášet definitvní verdikt, protože vždy jsou a budou silně subjektivní.
  • Negativní recenze, ale bohužel hra není česká, proto nedosáhla na 7/10, že?

    Přeji hezký den,
    Ludvík Trečko
  • Zajimava hra, trochu podobná Borthers: A tale of two sons, graficka stylizace je fakt hezka 7/10

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit