zavřít
...

Total War Saga: Thrones of Britannia vás zavede na britské ostrovy do doby Alfréda Velikého

Vzpomínáte na oznámení Creative Assembly, že začnou pracovat na sérii menších historických Total War her? Pokud ne, tady je připomenutí (a pochlubení se, že jsem to tehdy trefil přesně) a především oznámení prvního titulu z této série nazvané Saga. Jmenuje se Total War Saga: Thrones of Britannia a zavede...
  • Prokop Buben (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Líbí se mi, že autor článku zmínil knihu Bernarda Cornewella - Saské kroniky. Je pěkné vidět přehled. Za mě palec nahoru. Na tuto hru se těším právě z důvodu, že budu moct "prožít" to co jsem v jeho knihách četl :-)
    17.11. (7 dnů)

reagovat

• Odin (anonym)
    1 souhlasí, 6 nesouhlasí
    No, bylo to v prvním i druhém Medievalu, tak co to nedat potřetí, že. Pokud to nebude postaveno jako Attila a Rome II, tak by to mohlo být dobré. Jen škoda, že fantazie odsunula Medieval III....
    15.11. (9 dnů)

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ted mne tak napadlo, nebylo tohle uz soucasti Medieval Total War 2 Kingdoms?
    15.11. (9 dnů)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jo, bylo.

EDIT: Ještě to obsahovalo kampaně zaměřené na střední Ameriku v době příjezdu Španělů, severovýchodní Evropu v době boje německých rytířů proti pohanům a svatou zemi + okolí v době křižáckých států. Bylo to hodně povedené rozšíření, ale od Throne of Britannia čekám mnohem víc.
      15.11. (9 dnů) upraveno v 16:15

reagovat

• babyšnym (anonym)
    5 souhlasí, 1 nesouhlasí
    pokud by anglosasové měli kromě wessexu i mercii a northumbrii, tak by vikingům zbyla jen east anglia, to by nebylo moc vyvážený. navíc pobřeží northumbrie bylo vikingská brána do anglie
    14.11. (9 dnů)

reagovat

• Vladimír (anonym)
    9 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Dle mého to bude stejné jako Total War Warhammer II jen tam nebude vír. Upřímně budu doufat ve více mikro managementu například rozhodnutí zda má být sídlo hradem nebo městem, stavění cest, možná i mapa, kde by byly mokřady, mlha a sníh. Možná se tomu budete divit, ale ono to dost ovlivňovalo bitvy atd...
    14.11. (10 dnů)

reagovat

• Art (anonym)
    12 souhlasí, 3 nesouhlasí
    A já bych bral i husitské povstání :)
    14.11. (10 dnů)

reagovat

• Taskoo (anonym)
    11 souhlasí, 3 nesouhlasí
    A já se tak těšil že konečně oznámí 30.letou válku :/
    14.11. (10 dnů)

reagovat

• RedEagle tiscali.cz
    3 souhlasí, 29 nesouhlasí
    Na tom rozbitom engine nema vážne absolutne žiaden zmysel vyrabat dalšie hry.
    14.11. (10 dnů)

reagovat

• jamar28 tiscali.cz
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    *14* *14* *14* Doufám, že tam bude i invaze Viléma Dobyvatele. Ale beztak si to schovají na další díl.
    14.11. (10 dnů)

reagovat

• Jezis Kristus (inkognito)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Vilem bastard....uriznout mu hlavu bastardovi a jeho vikingskym spojencum taky. Za sasy!
      14.11. (10 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.108.158.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.