Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi, že autor článku zmínil knihu Bernarda Cornewella - Saské kroniky. Je pěkné vidět přehled. Za mě palec nahoru. Na tuto hru se těším právě z důvodu, že budu moct "prožít" to co jsem v jeho knihách četl :-)
  • No, bylo to v prvním i druhém Medievalu, tak co to nedat potřetí, že. Pokud to nebude postaveno jako Attila a Rome II, tak by to mohlo být dobré. Jen škoda, že fantazie odsunula Medieval III....
  • XorxoxTalarius
    Ted mne tak napadlo, nebylo tohle uz soucasti Medieval Total War 2 Kingdoms?
    • jamar28
      Jo, bylo.

      EDIT: Ještě to obsahovalo kampaně zaměřené na střední Ameriku v době příjezdu Španělů, severovýchodní Evropu v době boje německých rytířů proti pohanům a svatou zemi + okolí v době křižáckých států. Bylo to hodně povedené rozšíření, ale od Throne of Britannia čekám mnohem víc.
      • No, Británie to sice byla, ale roku 1258 zatímco tohle má být rok 878.
        • jamar28
          Už si to moc nepamatuju, jen to, že Anglie byla rozdrobená, byl tam i Wales, Vikingové atd.
  • pokud by anglosasové měli kromě wessexu i mercii a northumbrii, tak by vikingům zbyla jen east anglia, to by nebylo moc vyvážený. navíc pobřeží northumbrie bylo vikingská brána do anglie
  • Dle mého to bude stejné jako Total War Warhammer II jen tam nebude vír. Upřímně budu doufat ve více mikro managementu například rozhodnutí zda má být sídlo hradem nebo městem, stavění cest, možná i mapa, kde by byly mokřady, mlha a sníh. Možná se tomu budete divit, ale ono to dost ovlivňovalo bitvy atd...
  • A já bych bral i husitské povstání :)
  • A já se tak těšil že konečně oznámí 30.letou válku :/
    • Magister_Peditum
      Bylo by to rozhodně lepší než další xtou variaci vikingů.
    • jamar28
      Však oznámení další velké Total War hry teprve přijde. Takže máš pořád slušnou naději, já si taky myslím, že to bude třicetiletá válka.
  • RedEagle
    Na tom rozbitom engine nema vážne absolutne žiaden zmysel vyrabat dalšie hry.
    • Kallessin183
      v čem přesně ti přijde rozbitý?
  • jamar28
    *14* *14* *14* Doufám, že tam bude i invaze Viléma Dobyvatele. Ale beztak si to schovají na další díl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit