Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já bych to bral takhle Warhammer her ( těch dobrých ) jé méně než šafránů a a hledat je je horší než jehli v kupce sena

    Tak aspon něco ne? prostě zkusily púřišly na to že to je ideální tak proč hned neudělat další díl. Fanouškovskou základnu mají a když se dělá i zároven nebio (dělat bude) i díl pro historickou éru np *3*
    • Pokud chceš tvořit košaté věty plné slovních obratů, tak si to po sobě aspoň občas přečti, ty jehličko
  • Morraw
    Ten oldschoolový trailer je vyloženě parádní. Co se týče prvního dílu, tak ze začátku mě to bavilo hodně, ale pak nadšení opadlo. Chyběla mi větší hloubka strategických prvků a třeba takové dobývání chaosu s jejich donekonečna se respawnujícími generály bylo šíleně úmorné.

    Na další díl se každopádně těším. Snad to trochu oživí.
    • XorxoxTalarius
      Chaos se sice mozna spawnuje donekonecna, ale staci vypalit vsechny triby a v Kislevu nechat jednu armadu, ponevadz Chaos Warriors maji velice striktni postup a tak nez postavi vic armad, tak jim to trva tak 50 tahu.
      Apropo tohle by mel vyresit treti dil
  • Total War: Warhammer 2 EARLY ACCESS GAMEPLAY - Lizardmen vs Empire
    https://www.youtube.com/watch?v=Bn5DY1xh0j4
  • Ctvrtou rasou by meli byt skaven, vsimnete si konce videa.
  • Pořád bych radši LOTR nebo Píseň. Warhammer mne vždy přišla ta největší komerce pod sluncem, bez jakéhokoliv přesahu do našeho světa. Koncept - hele vymyslíme nějaký chytlavé fantasy. Předhodíme to Nerdům. aby si mohli barvit figurky a vzrušovat se nad nesmysli a my jsme za vodou.

    Na druhou stranu abych nebyl úplný pokrytec, tak po Humble Dumble nákupu mne to docela chytlo a pár super nápadů jsem tam objevil. Zásadní problém ale je, že se to tváří příliš moc vážně. Nedokáže se to shodit jako svět Zaklínače, který dokáže být temný, ale na druhou stranu dokáže ukázat i tu satirickou tvář.

    No nic proti gustu... Dvojku taky zkusím po nějaké slevě, ale jako fanoušek TW se těším na nový historický díl!!!

    Rozhodně Veskoslav na hrad!!!

    Těpic *1*
    • Jojo, LOTR a Pisen, ty maj panecku presah. :DDDDDDD
      Jdi si zase radsi cist Pratchetta a jemu podobny brakyre.
    • TheGGG
      pls radši mlč... warhammer a největší komerce? A jediný dvě lore který taháš je lotr a overrated Píseň, u které většina jejich "skalních" fanoušků nikdy ani nezavadila o knihu? Warhammer má extrémě promaké a kvalitní lore podpořené stovkami knih a kodexů a rozhodně je to jedna z nejlepších dark fantasy co kdy vznikla. Nevím co si představuješ pod "přesahem do našeho světa" a jak to Píseň naplňuje víc jak warhammer...
      • Prej promáklé *1* Spíš mi to připadá jako brutální brak pro 12 letý *14*
        • TheGGG
          to proto že o tom nic nevíš anonymku a soudíš podle jednoho traileru... podobní lidé jako ty jsou naprosto zbyteční a zanechávají jen obdobně zbytečné komenty... *14*
      • Zaklínač ti někam zmizel hošku....
        "overrated Píseň, u které většina jejich "skalních" fanoušků nikdy ani nezavadila o knihu?" - Možná sis mohl všimnout, že nepíšu Game of Thrones, ale píseň. Komentář mimo
        "podpořené stovkami knih" - braky, které právě tvoří tu komerci. *1*
        "nejlepších dark fantasy" - nepopírám... Ale jak říkám chybí tomu humor.
        • tak tak baťa..treba knihy čítať ,nielen topánky šiť..:D..Gotrek a Felix the best!.:D a to je len vrchol ťadovca...a keby tam už aj nebol humor...prečo by mal byť všade ? ani v reale nieje všade humor tak prečo v dark fantasy...:? *8*
          • V Planescapu bylo humoru dost. *5*
        • TheGGG
          a ano, warhammer je druhá nejlepší dark fantasy co kdy vznikla...
          • DwaR
            len zo srandy, čo pokladáš za tú najlepšiu dark fantasy? čisto pre moju inšpiráciu, možno dáš niečo, čo ešte nepoznám :)
        • TheGGG
          co ze zaklínačem hošku? Ano je tam satira... so cool elfové jsou utlačování rasisty jako v reálném světě... ano to je přesah, ale kde je přesah v té písni, to jsi mě neřekl. A já nemluvím nutně o tobě, ale spousta lidí strašně miluje Song ale znají jen ten nepodařený seriál...
          a pokud jde o knihy z warhammeru, tak hodně z nich je skutečně kvalitních a promakaných, takže o komerci nemůže být řeč. A humoru tam je dost, to bys věděl, kdyby jsi četl ty knihy, gotrek and felix series je humorem procpaná.
          Kdyby udělali hru podle Songu a jednotky by vypadaly jak v knize a né v seriálu, tak by stejně lidi brečeli, že lannisteři vlastně nejsou pseudo samurajové s nepraktickými helmami...
  • TheGGG
    warhammer tw 3, jaký rasy nás asi čekaj: ogres kingdom, deamons (nebo daemons? nevím jak to matt vymyslel), chaos dwarfs, tomb kings... ale rád bych i další lidské národy, hlavně ty inspirované afrikou a asií...
    • Doufam ze trojka nebude hodne dlouho
      • TheGGG
        pls ty už jsi místní provařený troll, takže tvůj názor má nulovou hodnotu... a neboj třetí díl bude. *14*
  • Krescz
    čtvrtá rasa budou skaveni, ale neoznámili ji z toho důvodu, aby to mohli udělat jako s chaosem v jedničce.. *11* předobjednej si hru nebo si potom zaplať víc
    • XorxoxTalarius
      Chaos v jednicce byla pata rasa
      • odhaduji, že tentokrát nám dají v základu jen tři rasy a zbytek budeme muset doplatit, ale je to samozřejmě jen domněnka :D
  • Škoda, myslel jsem, že uvidíme nový díl, ale říkali, že nechtějí dělat historické nebo jiné díly už hodně dávno. Doufám, že to neskončí jako série CoD pojedeme dál, dokud prodeje nebudou tak nízké, že přejdou na vlnu nostalgie. Já jsem Total War Warhammer nekupoval, ale dle lets play videi se mi hra jev více ořezaná po taktické stránce než jejich předchůci, zvláště Shogun.
    • V CA mají víc týmů a podle posledního updatu, co který tým zrovna dělá, je současně s tímhle fantasy dílem v plné produkci i neoznámený díl historický, takže rozhodně to není tak, že by s tím přestali a přeorientovali se na WH. Ten byl navíc od začátku plánován jako trilogie, takže někdy 2019 očekávám, že se objeví další WH díl, aby to dokončili. Natahovat donekonečna to jednoduše nemůžou, dojdou jim rasy *3* Tady kdyžtak pro zájemce, co se teď všechno v CA plánuje a na čem pracují https://forums.totalwar.com/discussion/192834/what-the-teams-are-working-on-17-03-2017
      • XorxoxTalarius
        No ja si osobne myslim ze treti dil vyjde pristi rok
        • Je to určitě možný, buď konec 2018 nebo začátek 2019 bych řekl, podle toho, jaká bude pauza mezi 1 a 2, tak bych očekával, že bude i mezi 2 a 3, takže jsem radši zvolil bezpečnější variantu *4*
  • Pokud vím tak chaos je tu zastoupen temnýma elfama. Každý kdo zná alespoň trochu svět Warhammeru ví že uctívají temné bohy. A jejich Plovoucí Archy (města), by mohli být zajímavě zapracovány do hry. Jinak pořád mě chybí Skaveni. Kteří temné bohy neuctívají, ale zneužívají chaotitu na své výtvory.
    • Pokuď vím Temní elfové oficiálně temné bohy uctívat nesmí... Jejich jediné oficálně povolené božství je Khaine a co jsem z novel vyčetl, existují mezi nimi i kulty Slaaneshe, ale ty jsou aktivně potírané.

      (samozřejmě neberu v potaz klastrfuck End Times a Age of Sigmarines)
    • XorxoxTalarius
      Krysa na konci nic? Skaveni runy v nazvu taky nic?
      • Také si myslím že tam budou, i když Skaveni patří hlavně do starého kontinentu třeba Skavenmor hlavní město Skavenů se nachází mezi horama nad Tileou.
  • ačkoliv bylo videt že si na novém TW dali záležet, mne osobne to nijak nechytlo. nevím proč, možná proto že pod všechním tím pozlátkem chybelo to nejduležitejší: strategie.
    • jamar28
      Co konkrétně ti tam chybělo? Já to měl totiž přesně naopak - ze začátku mi hodně vadilo, jak hra vypadá, ale záhy si mě získala právě tím, kolik strategických a taktických možností skýtala (+ AI konečně dokázala člověku nějak zatopit).
      • že si rešil jen vztahy ve sve provincii, prípadne okolí (dál jsem se nedostal). V medieval 1 jsi mohl treba za anglii uzavrít spojenectví z portugalci a dobýt sever afriky, nebo jeruzalém, proste to byla hra ve vetším merítku. Navíc tam bylo víc diplomacie, víc speciálních postav jako obchodníci, princezny, diplomati, špehové atd. A vždycky mne bavilo si najímat vrahy a koukat ty filmečky. To tady není.
        • jamar28
          Ale tak to je tvůj problém, že jsi to zabalil příliš brzy. Je pravda, že začínáš jako slaboučký stát, ale je právě na tobě z něj udělat velmoc, Tím, jak sílíš, je samozřejmě i jednodušší uzavírat spojenectví, klidně se můžeš s někým spojit, abys mohl někoho zničit, v tomhle se hra nezměnila.

          A speciálních postav máš určitě víc tady, ale filmečky už od Empire chybí no. *3*
          • filmečky byly ješte v shogunovi 2
            • ale ve fall of samurai už ne no obecně šli s filmečkama dolu srovnéj si outro rome ii Medieval II nebo Rome i

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit