Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total war me bavi mam vsechny dily origo.,ale tohle je moc total war z pohadky je fakt ulet a pekna srajda..Proc radsi neudelaly treba tw prvni svetova nebo stredovek poradne..Asi chteji nalakat pubertaky... *1* *1*
    • tak to jsi cilova skupina
  • Se současnou AI žádná kouzla nejsou potřeba.
    • Tobě by se AI hodila ty zkurvenýmamrde.
  • Z toto Total War je taky CoD. Každý rok jeden díl :)
    • Z tvojíprdele se stává CoD každý rok jí několik čurákůojebává. *11*
  • Morraw
    Vidím, že trolové se našli i tady. Nevím jak pro vás, ale pro mě je TW jedinečný kombinací tahové části na mapě a rts soubojům. Jakékoliv téma (historické/fantasy) je vedlejší.
    Na dalším historickém díle pracuje jiný tým, takže si prostě počkejte. Na Warhammer čekalo mnoho lidí, což dosvědčují úspěšné mody jako Call to Arms.

    LotRa miluju, ale WH je prostě barvitější a obsahově lepší pro hru. Má více možných jednotek, mechanik a magii. Maximálně kdyby se LotR odehrával v prvním/druhém věku.
    • jamar28
      A co se zatím ví o tom dalším historickém dílu? To je skvělá zpráva!
      • Jenom to, co je tady https://forums.totalwar.com/discussion/168257/what-are-the-total-war-teams-working-on-updated-18-03-16 - nedá se očekávat, že z nich vypadne jakákoliv další informace dřív, než se uklidní všechen rozruch okolo Warhammeru, ale jednoduše vzniká současně i další historická hra, takže všechny ty hysterické komentáře, jak si mohli dovolit udělat nějaký díl s fantasy a ne už navždy jenom historické hry, jsou zbytečné *4*
  • Krescz
    už jen 10 dní *14*
    • Ze začátku jsem byl rozhodnut, že do toho nepůjdu. Teď váhám a nemohu se rozhodnout. Trošku mě tam vadí těch moc vedlejších stran .. :(
      • Krescz
        tak to "vyzkoušej" a potom to teprve kup když se ti to bude líbit :D
        • eStar
          Tak na tohle bych tentokrát nespoléhal. Hra bude používat ochranu Denuvo a poslední verze téhle ochrany nebyla nikdy prolomena. Just Cause 3 nemá crack dodnes.
          • Krescz
            omg další litr do hry, pak datáč do Z3....nejen, že neudělám zkoušky já budu dokonce i chudý *1* ,ale šťastný
  • Nemohu si pomoci ,ale tohle je fakt strasna patlanina a ta magie naporosto znicila vse co TW delalo jedinecnym, sice jiz je to klise ,ale pro me osobne TW seie skoncila Shogunem2, vse co vyslo potom je opravdu jen kyc a zdimacka na penize. *10* *10*
    • jamar28
      Mně teda Rome II přišel o hodně lepší než Shogun II. Ten mi přišel jako vůbec nejhorší díl.
    • RedEagle
      Suhlasim. Este že mam vymodovany rome 1 a medieval II + Stainless Steel a Darth mod Empire. Aj Shogun 2 je super len tu hru kazi to že mi pri bitkách stale ta hra pada. Je tam nejaky problem zo zvukom. ked dam ako zvuk zakladne nastavenie Windows hra nepada. ale akonahle dam 8.1 7.1 alebo nejaky iny zvuk hra v bitkách pada.
  • ta magie vypada nejak OP
    • By pak nebylo vono kdyby jim to nic neudělalo.
  • XorxoxTalarius
    Kazda skola magie ma sest kouzel ... no dalsi oblast pro DLC, ikdyz na druhou stranu, nedovedu si predstavit ze by tam pridali Great Summon Undead co by vytvoril tri jednotky kostlivcu. Na druhou stranu pridat do kazde skoly jedno takovehle "game changing" kouzlo a bylo by to skutecne vymazlene
  • Hmm , video vypadá plynule - buď si stahli detaily nebo to odladili : )
  • jamar28
    Ještě horší, než jsem myslel. Ale aspoň jsem už rozsekl dilema, zda to koupit či nekoupit.
    • Ty jednakurvo co si to dovoluješ kundosemkundotam aby tě zabil pterodaktylí dron tykurvo. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit