Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A recenze na W40k Armaggedon bude kdy? Si ani nějak nevybavuju že by jste oznamovali onehdá vydání. Neposlali prachy nebo co se stalo? Smutnej z toho byl přeci nadšenej?
  • Reskin Rome 2 v proflaklem mainstream universu? Proč ne, tohle se bude prodavat jako teple rožky. Snad to vyjde i na konzole, s ovladačem by se to ovladalo skvele (tohle není ironie)
  • pracuje na něm samostatný tým - Doufám, že jiný tým než ten, který zpizdil Rome II *4* . Nedávno jsem to zkoušel rozjet a paráda ! : ) - když byly z vojáků na svět nepodobné vyblité placky .. tak už se to sekalo jenom trošku : ). nemám sice supr PC , ale tohle je hnůj.
    • Kup si lepší stroj. Hra nemůže za nečí rachotinu.
    • Samostatny team ano - Je to ten samy team co vyrobil perlu Rome2. Project leader Ian Roxburgh, AI team to same, PR to same. Engine ten samy - Warscape. Drobna vylepseni ve smyslu letajici jednotky. Attilu a DLC prujem bude udrzovat Jack Lusted a jeho Content team.

      Strasne bych si pral aby se Warhammer podaril ale .... dokud neuvidim nadsenou recnezi od AngryJoe na youtubu povazuji tohle za dalsi krok v upadku serie.
      • Že se ti do toho pletu, ale proč si necháš do slušných, zábavných a fungujících her kecat od nějakýho youtube kašpara a jeho recneze na lejno?
        • Helej, ty He/he kaspare ty mas nejake recencze na you tubu?.Rad se podivam, kazdopadne AngyJoeova recenze na Rome2 je mnohem zabavnejsi nez hra.
          • Asi jsem zastaraly, ja recenze sleduji kvuli informacim, nikoliv zabave, pro zabavu radsi hraju hry.
          • Nehelej, nem.ám rece.ncze na you tubu. Nepodíváš s.e. AngyJoe je obyčejná a zbytečná teplá gu.ma pro gum.y. Rome 2 bezchybná a řá dná hra, no starost. . .
        • Vojta_Ilavsky
          Ironie?
          • Vidíš ji tam někde, eléve?
  • Važně si games Workshop myslí že modovat nepujde ? to se nepovedlo ani frostbite enginu,takže modu bude málo ale podle mně to vytříbí ty kvalitní mody.
  • Princ.Jablon
    Tak a po prvotním nadšení přichází opět pěkná facka...prvně si kupte maximálně osekanou "základní" verzi a zbytek formou DLC...tudle se nabízí DLC pro další kus mapy, tady je zase prostor (pro mě snad nejikoničtější rasa z Old Word WH) Skaveny a když budete jóoo hodní, přiděláme vám Blood a Gore DLC za pouhých pět EURO do světa Warhammeru...protože co by to bylo za Wahammer bez krve...
  • Potesila ma sprava ze na tom robi samostatne studio.Uz som si myslel ze si par rokov nic z historie nezahram.
  • Mohli by spolu s vydáním hry, také obnovit licence pro překlad knižních Warhammerů :)
  • TheGGG
    Temní elfové jako DLC, jsou prostě povinnost!!!! No tak, je to po skavenech nejvíc badass rasa z waru. Koho zajímaj orci, ti jsou všude.
    A parní tanky pro císařský, takový se kterejma se dá něco zajet, ala sloni v předchozích dílech.
  • OK a příště chci Total War: Malaz!
    • TheGGG
      LoL, tam už by ty bitky nešly udělat vůbec. Jeden OP mág, pár Segulehů, jeden dva jaghuti a celá armáda může jit do táhu. I když pravda v Malazu je tolik božsky OP postav, že by se to vyrovnalo.
      Ale rád bych s těmi vymazlenými animačkami co má každý voják v TW, viděl battle Anomandera a Ultora
    • Já ne, na Malaz ať mi nikdo nesahá, ať už v podobě hry, filmu nebo seriálu, na 99% by to hrozně pokazili, šance, že by to měl v rukou někdo, kdo by dokázal dostát kvalitě předlohy a přenést tu atmosféru, je vážně mizivá....
      • Co se týče filmu nebo seriálu souhlasím... protože jestli tvrdím, že Píseň ledu a ohně je nezfilmovatelná (ač seriál GoT se mi líbí, ale kniha to prostě není), tak u Malazu to platí dvojnásob. To by muselo bejt 20 dvouhodinových epizod na knížku a do toho nikdo nepůjde :D Ale hru ne podle knih, ale jen z toho světa, si představit umím :) Ať už RPGčko kvalit Zaklínače a nebo i ten Total war - což mě napadlo ve chvíli, kdy se v tom traileru objevil ten mág a smetl půlku armády kouzlem. Zasadit tohle do světa Malazu s jeho zákonitostma... :)
  • XorxoxTalarius
    Ted mne jenom tak napadlo, ze budeme muset doufat, ze zaroven s tim nechyti cenovou politiku Games Workshopu *1*
    • 1 Plastická figurka *charakteru* velikosti palce za 599Kč problem? Jo ještě si to musíš vykrojit slepit a nabarvit sám,-
    • slavek.skara
      nestraš....jako posledni dobou co Wrokové předvádí ať už s Campaněma nebo s cenami je docela hodně neuvěřitelné...člověk má pocit že ty hráče se snaží odpudit.
      • XorxoxTalarius
        Treba zacli vzivat Slaneeshe a tak je jim vse jedno *1*
        • slavek.skara
          Spíše se jim dostal do kuchyně šamaní goblin ze svými houbičkami :)
        • proste len maju priliz vela manazerov na meter stvorcovy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit