Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja neviem, zdá sa to iba mne, alebo to má fakt hroznú grafiku? Ten obrázok vyzerá ako z nejakej hry z 2002 roku. Povedal som si že to je možno len obrázkom. Ale ono to rovnako mizerne vyzerá aj vo FullHD videu...
  • Attila byla pro mě špatná hra, ale tohle na mě dýchlo DarkOmenem, který mám stále nepřekonaný. Myslím si, že tohle jej stále nepřekoná, ale když se u toho budu bavit, tak o co jde?
    • já se teda přiznám, že poslední TW co mě bavil byl Rome jednička a pak ještě Medieval 2, od tý doby to šlo z kopce
      • Mě už teda nebavil ani medieval 2, protože to bylo to samé jen s trošku jinými jednotkami, takže se nedostavilo nadšení, které by eliminovalo zklamání z tupé AI (i když mody to dost vylepšovali, i Rome bez nich nebyl nic moc). A další verze jsem zkoušel jenom "demo" a stejně mě bylo líto propálené elektřiny a místa, takže to šlo po 1 hodině hraní z disku.
    • mozno casom vyjdu mody, ktore vlozia dark omen do total war...
  • nechapu jedno, obrancu je o par vic jak utocniku, maj kolem sebe hradby jako blazen a stejne borec na videu malem vyhraje, to jsou nejake divne pocty. Tak jsem si ty bitvy podle knih nepredstavoval. Utocnik mel mit podstatne vice zdroju a hradby by mely mit vetsi vliv na vydrz obrancu. Ale mozne je to tom ze jsem nikdy nehral TW.
    • V TW hrách vyhraješ často i když máš menší armádu. Stačí obléhat tak dlouho, až obránci udělají výpad a to jejich konec. I pokud máš poloviční armádu, stačí jí dobře rozestavět a AI tupě zaútočí do sebevražedné pozice a ty potom snadno zmasakruješ prchající nepřátele a proběhneš za nimi bránou do města, kde už tě nic nezastaví. Typický výsledek bitvy pak vypadá 1000 obléhatelů vs. 2000 obránců. 1800 mrtvých obránců a 300 mrtvých útočníků.
    • Veskoslav
      No ale i v případě TW není vždy dané, že obránci musejí být početně slabší viz 2. obléhání Prag, bitva o Nuln atd. Tohle jsou jednotky Sylvanských upířích hrabat. Neznají strach, neznají slitování. Navíc jejich armády jsou založeny na nemrtvých. A není pěkné vidět zombii ze svých přátel a spolubojovníků. To podkopává morálku atd. Když na tebe útočí démonské armády, armády zombii atd. tak je to něco jiného než když jdeš proti obyčejným Seveřanům nebo lidem. I to hraje roli.
  • jamar28
    Nevím nevím. S každým dalším videem se mi to líbí čím dál tím méně. Ještě loni jsem byl přesvědčený, že si to koupím. Teď už bych počkal na pořádnou slevovou akci, pokud vůbec. Asi bych musel být fanouškem Warhammeru, abych to mohl ocenit. Ale jen jako fanoušek Total War jsem spíš zklamán.
    • Fanoušek Warhammeru asi taky nadšen nebude, ze světa WH si to bere jen modely vojáků a mapu, které naroubovali na hernií systém TW
      • Veskoslav
        Naopak bere si to spoustu věcí právě z deskovek Warhammeru. Od toho, že nemrtví nemají morálku až po korupci prostředí atd.
        • Tak to by měli začít tím, aby se šiky a řady vojáků pohybovaly jak mají, to co vidím v ukázkách je přeskinovaný TW, bohužel
          • Veskoslav
            Reskin se dá uvažovat možná tak u normálních císařských jednotek, ale tím tvůj "reskin" končí. Většina jednotek je naopak nově vymodelována a vytvořena. Od upírů až po trpaslíky. Reskin, ten lze "považovat" u pěchoty Císařství a jednoduchých jednotek jako obyčejní rytíři atd.
  • TheGGG
    wau, to je diskuze... a to jsem sem nenapsal jediný koment... to jen tak až příště budete zas tvrdit, jaká je to tu bez mé maličkosti normálně pohoda. Jako obvykle zase řádí nějaký postižený anonymek....
    dotyčný zde pro nic za nic hatuje witchera, snaží se dát hře z warhammeru omalovánkovou grafiku... no prostě autor je jasný....
    BTW: kde je cenzor... když já napíšu jeden koment ke hře od blizzardu, tak se maže během sekundy, tady LoLíky má snad výjimku?
    • vzdyt tu pulka diskuze chybí
  • Sr_Lobo
    Rad bych timto "podekoval" lolovi - diky nemu konecne vim co to opravdu znamena kdyz se rekne, ze je v diskuzi nablito.
    • měl bys poděkovat i Veskoslavovi, sám bych to nedal.
      • solomon.short
        Pardon lole, ale zumpu jsi tu vyvolal prave ty. Hus do kouta chajsle!
        • samozřejmě že ano, ale potřeboval jsem nabíječku a Veskoslav dobře posloužil...
  • Llour
    Jaká to "MASIVNÍ" bitva o 3 obléhacích věžích a 2000 mužích *7* *7*
    • Veskoslav
      Hele, vem si Bobíka a Lolíka a jděte zase hajinkat:)
      • Llour
        O čem to mluvíš? Já ty dva neznám. Ale vadí mi ten styl kterým se TW ubírají. A kvůli silně omezené možnosti tuhle verzi modovat se bojím, že to půjde těžko napravit.
  • nebudu ti tady psát nějaké seznamy, četl jsem toho tuny, proto taky vím, že je herní Zaklinač 3 neskonale špatný, ale pokud chceš něco zajímavého a ne brakového, tak zkus třeba:

    Jizvu od China Miéville...

    Jo a nemáš zač za rozšíření obzoru...
    • Veskoslav
      Až na to, že pokud člověk nezná předchozí román, který je "inspirací", tak je mu to celkem k hovnu. Chápu, že jsi našel první, co má 5 hvězdniček, ale příště u toho používej i hlavu:)
  • čekal bych víc stylizovanou grafiku, tohle ma takovej reálnej feeling, ktery se sice hodil do Atilly ale tady mi to nesedne.
    • Magister_Peditum
      Nejsi ty ten, co si pod každým článkem o EU4 stěžuje, že ovládání má moc malý písmenka? *15*
      • PreidaQ
        Já přiznávám, že na mém noťasu s rozlišením 1366x768 mi také přišlo dost nepohodlné luštit písmenka v EU4. I když podobný problém mám třeba i s Empire:TW, kde musím "zkazit" rozlišení, abych vůbec něco přečetl.
      • a taky že má
    • Veskoslav
      Maxíku, jdi zase hajat.
      • cenzore pls
        • Veskoslav
          Debilita trolů je tak mocná, že ještě prosí cenzora? Hnij v pekle a doufám, že je tam speciální místo pro takové jako ty:)
          • PreidaQ
            Upřímně - neřekl nic špatného, co by mělo člověka vést k domněnce, že se jedná o jednoznačný trolling. Ty tady automaticky mluvíš o "jeho debilitě" a bezdůvodně se do něj navážíš, což už je taková klasická známka tvojí Kultury.
            • solomon.short
              PreidaQ = Jan Vrobel?
            • PreidaQ
              Já tam tu paralelu také vidím. Ale tohle ti nedává právo automaticky zesměšňovat a urážet jakýkoliv příspěvek, který se tu od něj objeví.
            • Veskoslav
              Max=bob. Jestli jsi nespadl z Marsu, tak si najdi, co psal u jiných TW her....Možná ti to pak dojde "ochránče" nevinných.
          • a v čem byl muj prispevek trolling? zatim tady jen ty prskaš nadavky tak doufam že si toho cenzor všimne
            • Veskoslav
              Já taky doufám a ty přijdeš o další IP adresu:)
  • číst jakoukoliv knihu na bázi herního universa je naprostá ztráta času a to včetně Warhammeru. Máme spousty kvalitní literatury, proč číst braky?
    • Magister_Peditum
      Z fantasy Warhammerem nemůžu sloužit, ale čtyřicítka má velmi dobrou sérii Gauntových duchů nebo Horovo kacířství. A to jsou dle mého knihy na stejné úrovni, nebo lepší, než spousta tradiční fantastiky.
      • Sr_Lobo
        Pravda pane Magister, ze Gauntovi duchove sou pro me ze 40K asi nejlepsi *4*
      • Veskoslav
        Horovo kacířství ale není 40k Warhammer:-P
        • Magister_Peditum
          Existuje snad značka Warhammer 30k? Stále je to součástí základu pod názvem Warhammer 40k.
          • Veskoslav
            U nás to tak je postavené, včetně klasického obrázku W40k na bočník obalu. Ale Black Libary, tedy vrchni vydavatel to má rozdělené a tam to má být i u nás brzo.

            Máš Horovo kacířství, kam patří už teď cca 20 knížek minimálně, nevím, jestli nevyšly nové. Tam máš vesmír, kdy císař není bůh a jsou tam počátky Impéria jak ho známe včetně primarchů atd. Takže to nepatří do světa 40k.

            Máš W40k univerzum, kam patří Hvězdný vlk (má oblíbená), Gauntovi duchové, 13. legie atd. Tam už nastupuje inkvizice, Císař=bůh mrtvola na Zlatém trůnu

            Klasický Warhammer je taktéž rozdělený na Warhammer Age of Sigmar, kdy popisuje založení atd a vše okolo a pak klasický Warhammer, kde patří Gotrek atd.
    • Veskoslav
      Jistě nám předložíš seznam té kvalitní literatury, co si můžeme přečíst. Jen do toho, moc rád čtu a třeba mi něco uniklo.
      • na stredni budete mít predmet literatura, tam vás pani učitelka obeznámí s domácí i svetovou literaturou. proste si par let počkej až dokončíš základku a zatím louskej pejska a kočičku *4*
        • Veskoslav
          Mohl by jsi už laskavě hnít v pekle? Mimochodem maxíčku, kdyby jsi chodil aspoň na Základní školu, tak by jsi věděl, že většina děl, z kterými se na ZŠ seznámíš, tak jsou poněkud stará nebo nudná. Málokdy se učí moderní literatura a ještě méně fantasy/sci-fi.
          • bavime se o kvalitni literature, ne o braku
            • Veskoslav
              Tak mi ji napiš. Ty studovaný vysokoškolák s 10 tituly jistě dáš nějaký příklad nám hlupákům:)
      • solomon.short
        Kdyz uz jsme u knih, nemas neco z military-scifi ála Jerry Pourneile? Klidne v en. Dik.
        • ešte by som doplnil mariňákov od fabiana. je to strašná vykrádačka všetkého možného, ale mne sadli a príjemne pobavili. taká oddychovka. prípadne potom tiež od fabiana Carpe Diem. a ešte skús webbera a jeho sériu honor harringtonová. to je už mierne iný súdok, ale tiež dobre čitateľný.
          • solomon.short
            Fabian se mi libil. Ano, je to "vykradacka" ale cte se fajn :-) za webbera diky, zkusim
          • solomon.short
            Fabian se mi libil. Ano, je to "vykradacka" ale cte se fajn :-)
        • Veskoslav
          Mě tak napadá: Dobytí rovnováhy, Kasta metabaronů (bohužel komiks), Hvězdná pěchota (pokud jsi nečetl), Věčná válka a víc jsem tak nějak nečetl, není to zrovna můj šálek:)
          • solomon.short
            Hvezdnou pechotu jsem cetl xkrat. :-) a asi jsem jeden z mala komu se libil film od Paula Verhoevena. Zbytek zkusim, dikec ;-)
            • Sr_Lobo
              Nejsi jeden z mála hvězdná pěchota je klasika *5*
    • solomon.short
      Mame spousty kvalitnich filmu, proc sledovat star wars?
      • "Mame spousty kvalitnich filmu, proc sledovat star wars?"

        Naprosto debilní přirovnaní hodné této komunity. Film zkoukneš za dvě hodiny, na knihu si musíš vymezit spousty hodin. Pro člověka, který nemá toho času na rozdávání je lepší vymezit si třeba i deset- dvacet hodin na opravdu dobrou knihu a ne knihu z herního universa. Skončil jsem. Tečka.
        • solomon.short
          Lole, ty jsi opravdu ex...traordinerni. Pouc me prosim co ma cenu cist... Strugacti? Lem? Asimov? Barker? Herbert? Gaiman?
        • aký koment, také prirovnanie. ak sa chceš kastovať podľa toho, čo kto číta, tak si tu za hlupáka akurát ty. v školských časoch som hltal ruských klasikov, stratenú generáciu, či našich (slovenských) národných buditeľov a veselo som ich prekladal danikenom, buttlarom, vinetuom alebo kmeňom andromeda. dnes kľudne prečítam metro 2033, po ňom si dám kinga a v tom istom mesiaci si struhnem svetovú vojnu Z. a na ďalší si odložím mariňákov a honor haringtonovú, prípadne nového heitza a repete malazskej ríše. všetko záleží na čase, chuti a nálade.
          čítať akúkoľvek knihu (nehľadáme extrémy) nikdy nie je strata času. každý v knihách hľadá niečo iné, niečo svoje. či už to nájde v brakovej literatúre ženských románov za 1,50€ z trafiky, alebo v príbehu vojna a mier, je to jedno. dôležité je, aby to niečo prinieslo tomu človeku. hrať sa na "vyššiu" a "nižšiu" literatúru a umenie vôbec je také... smutné a svedčí to viac o človeku, ktorý sa kastuje ako o tých, ktorých kastuje.
          • tak pokud jsi nezaměstnaný na podpoře a bez rodiny, tak máš samozřejmě spousty času na všechno, bohužel já jsem rád, že si vymezím čas na kvalitní dílko.
            • fúúú... došli argumenty, nastúpili urážky :D

              predstav si, že pracujem, sám na seba - živnosť. takže môj pracovný deň má bežne 9+ hodín. priateľka sa nesťažuje na zanedbávanie, dokonca aj psa máme, stíhame turistiku, filmy, kultúrne podujatia.
              pre mňa je to len a len o organizáciu času, deľbe práce a chuti niečo robiť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit