zavřít
...

Townsmen - recenze PC verze

Navzdory krizi válečných RTS se jiným strategických žánrům evidentně daří poměrně dobře. Středověká budovatelská strategie Townsmen je toho ideálním příkladem. Původně mobilní hra od HandyGames vyšla i pro PC, čímž zaujala naši pozornost. Jde však o šťastný příklad mobilního portu pro PC, nebo je spíš...
 • Xxx (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Pan Loukota mi asi nedopatrenim smazal muj dotaz na to, proc ma tahle hra tolik bodu, kdyz tam nejsou vlaky a jine veci, co jsou v transport tycoonu, vuci kterym bezne srovnava jine hry. Tak jo tu pro poradek pokladam znovu.
  9.2.2017

  reagovat

 • Dirter (anonym)
  1 souhlasí, 3 nesouhlasí
  a recenze na Yakuza 0 v nedohlednu
  5.2.2017

  reagovat

  • i (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Precti si to jinde. Děláš jako by to nebylo možné. Lepší jak to zde psát a čekat. Když to zde bude tak se pro tebe něco extra změní?

   Bude ta recenze naprosto jiná než jinde?
   7.2.2017

   reagovat

 • KrPa tiscali.cz
  23 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Proc tu jsou posledni dobou recenze na takove kraviny? Mobilni hry nebo radoby predelavky debilnich webovek?
  5.2.2017

  reagovat

  • Hilarios facebook.com
   12 souhlasí, 6 nesouhlasí
   Protože jde Games.cz docela do sraček už nějaký ten pátek. Dříve mě bavilo články si i číst, ale teď mi většinou stačí verdikt, enbo jen stylizace či gramatika. GG WP
   5.2.2017

   reagovat

 • Anderson (anonym)
  20 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Proč to má hodnocení 4?! Hra, kde 95% času klikáte na domečky a vyzvedáváte zlato, aby jste mohli něco postavit má 4? *8* Jako proč? 1 bod za to, že je to hra, druhý za to, že funguje odinstalace ... za co jsou ty zbylé 2?
  5.2.2017

  reagovat

  • Lukyz tiscali.cz
   13 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Jak hodnotíme:

   4 - Otravná
   Nuda, šeď a ještě k tomu závažné nedostatky ve všech směrech symbolizují hry v této kategorii. Občas v nich najdete záblesk kvality nebo dobrého nápadu, ale ten velmi rychle odezní a v rukou vám zůstane nepříliš kvalitní a hlavně nezábavný titul.
   5.2.2017

   reagovat

  • Lojzík (anonym)
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Odinstalace *1*
   5.2.2017

   reagovat

 • Ivo (anonym)
  1 souhlasí, 8 nesouhlasí
  Vykradnutý Knights & Merchants?
  5.2.2017

  reagovat

  • Weiner (anonym)
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Jako fakt? Ta hra má základ na mobilech a dřív to byl hodně dobrý titul. Jestli starší díly měli s K&M něco spolčeného to bych řekl, že ne.
   5.2.2017

   reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Jo toho jsem se na mobilu napařil, ani nevím kolik hodin ale těšil jsem se na každý nový díl... na pcb ych asi nehrál. To byli časy *4*
  4.2.2017

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  5 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Zdá se, že očekávání založená na vizuálu a hudbě traileru se podařilo naplnit i herně. Člověka potěší, že hra se sex appealem sádrového trpaslíka v rozkvetlé zahrádce neklame tělem a je skutečně tak blbá, jak vypadá.
  4.2.2017

  reagovat

 • Maze (anonym)
  9 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Úplně si nejsem jist jestli mají recenze takovýchto her vůbec smysl. Příkladů, které nejprve vyšly na mobili a pak došlo jejich převodu na jinou platformu je vícero, ale to není ještě důvod se takovou hrou vůbec zabývat, a to i podle výsledného hodnocení. Chce to trochu soudnosti a nemyslím si, že by byla zrovna okurková sezóna.
  Možná, že autorovou hlavní pohnutkou a motorem k sepsání recenze nakonec bylo ukázat odstrašující příklad toho jak se hra nemá předělávat z jedné platformy na druhou, že prostě nestačí jen vzít to, co někde snad dobře fungovalo a jen to čistě zkopírovat do jiného světa a čekat od toho snad nějaké zázraky. To je jak čekat, že se ostrý hatchback na okruhu promění v DTM speciál.
  Rozhodně je lepší napsat o nějaké neznámé hře, která je naprosto super překvapení a mohla by se od ní učit, kde jaká AAA, rádoby cool games(a)(cz)...
  4.2.2017

  reagovat

  • Maze (anonym)
   1 souhlasí, 3 nesouhlasí
   Sorry za hrubici, stane se... Mobily...
   4.2.2017

   reagovat

  • Matrix17 (anonym)
   2 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Já myslím, že jednoznačně tyhle recenze smysl mají. Už jen proto, že má pozitivní ohlasy atd. Je myslím dobré, znát i objektivní kritiku z řad herního recenzenta a udělat si celý obrázek. Naopak se mi zdá jako nesmysl recenzovat jen hry, které jsou dobré. Už jen z podstaty. Dokud si hru nevyzkoušíš, nerozhodneš o jejích kvalitách. Navíc když zjistíš po pár hodinách, že je ta hra špatná, asi není úplně rozumné ten čas zahodit a ani o tom neinformovat, nemyslíš?
   5.2.2017

   reagovat

  • FridayManul (inkognito)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Hele, ber to tak, že je to aspoň zástupce her z hodnocení 1-4, když si spoustu lidí stěžuje na to, jak většina her dostává 7-8.
   5.2.2017

   reagovat

 • AB (anonym)
  2 souhlasí, 6 nesouhlasí
  Uffff, už jsem se chtěl radovat, že konečně vyšlo Kingdoms Delivery *1*
  4.2.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.164.83.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.