Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Loukota mi asi nedopatrenim smazal muj dotaz na to, proc ma tahle hra tolik bodu, kdyz tam nejsou vlaky a jine veci, co jsou v transport tycoonu, vuci kterym bezne srovnava jine hry. Tak jo tu pro poradek pokladam znovu.
  • a recenze na Yakuza 0 v nedohlednu
    • Precti si to jinde. Děláš jako by to nebylo možné. Lepší jak to zde psát a čekat. Když to zde bude tak se pro tebe něco extra změní?

      Bude ta recenze naprosto jiná než jinde?
  • KrPa
    Proc tu jsou posledni dobou recenze na takove kraviny? Mobilni hry nebo radoby predelavky debilnich webovek?
    • Hilarios
      Protože jde Games.cz docela do sraček už nějaký ten pátek. Dříve mě bavilo články si i číst, ale teď mi většinou stačí verdikt, enbo jen stylizace či gramatika. GG WP
      • KrPa
        Posledni dobou se tu da jen divat na jejich stream, tot vse.
  • Proč to má hodnocení 4?! Hra, kde 95% času klikáte na domečky a vyzvedáváte zlato, aby jste mohli něco postavit má 4? *8* Jako proč? 1 bod za to, že je to hra, druhý za to, že funguje odinstalace ... za co jsou ty zbylé 2?
    • Odinstalace *1*
    • Lukyz
      Jak hodnotíme:

      4 - Otravná
      Nuda, šeď a ještě k tomu závažné nedostatky ve všech směrech symbolizují hry v této kategorii. Občas v nich najdete záblesk kvality nebo dobrého nápadu, ale ten velmi rychle odezní a v rukou vám zůstane nepříliš kvalitní a hlavně nezábavný titul.
  • Vykradnutý Knights & Merchants?
    • Jako fakt? Ta hra má základ na mobilech a dřív to byl hodně dobrý titul. Jestli starší díly měli s K&M něco spolčeného to bych řekl, že ne.
  • Jack1947
    Jo toho jsem se na mobilu napařil, ani nevím kolik hodin ale těšil jsem se na každý nový díl... na pcb ych asi nehrál. To byli časy *4*
  • MickeyMutant
    Zdá se, že očekávání založená na vizuálu a hudbě traileru se podařilo naplnit i herně. Člověka potěší, že hra se sex appealem sádrového trpaslíka v rozkvetlé zahrádce neklame tělem a je skutečně tak blbá, jak vypadá.
  • Úplně si nejsem jist jestli mají recenze takovýchto her vůbec smysl. Příkladů, které nejprve vyšly na mobili a pak došlo jejich převodu na jinou platformu je vícero, ale to není ještě důvod se takovou hrou vůbec zabývat, a to i podle výsledného hodnocení. Chce to trochu soudnosti a nemyslím si, že by byla zrovna okurková sezóna.
    Možná, že autorovou hlavní pohnutkou a motorem k sepsání recenze nakonec bylo ukázat odstrašující příklad toho jak se hra nemá předělávat z jedné platformy na druhou, že prostě nestačí jen vzít to, co někde snad dobře fungovalo a jen to čistě zkopírovat do jiného světa a čekat od toho snad nějaké zázraky. To je jak čekat, že se ostrý hatchback na okruhu promění v DTM speciál.
    Rozhodně je lepší napsat o nějaké neznámé hře, která je naprosto super překvapení a mohla by se od ní učit, kde jaká AAA, rádoby cool games(a)(cz)...
    • Hele, ber to tak, že je to aspoň zástupce her z hodnocení 1-4, když si spoustu lidí stěžuje na to, jak většina her dostává 7-8.
    • Já myslím, že jednoznačně tyhle recenze smysl mají. Už jen proto, že má pozitivní ohlasy atd. Je myslím dobré, znát i objektivní kritiku z řad herního recenzenta a udělat si celý obrázek. Naopak se mi zdá jako nesmysl recenzovat jen hry, které jsou dobré. Už jen z podstaty. Dokud si hru nevyzkoušíš, nerozhodneš o jejích kvalitách. Navíc když zjistíš po pár hodinách, že je ta hra špatná, asi není úplně rozumné ten čas zahodit a ani o tom neinformovat, nemyslíš?
    • Sorry za hrubici, stane se... Mobily...
      • Jack1947
        Registrovaní můžou opravova ale to asi už víš *3*
        • Tak si oprav tu svoji hrubku ve větě "To byli časy", kterou mas o par příspěvku výš, ty registrovanej.
          • Jack1947
            Neopravím ! :D
  • Uffff, už jsem se chtěl radovat, že konečně vyšlo Kingdoms Delivery *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit