Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsem aktivním rally jezdcem ( spolujezdcem ) a mohu říct že na hru se už v týmu těšíme. Máme všechny tituly a WRC 3 hrajeme často hlavně multiplaer na jedné konzoli. RBR je ok ale nas baví WRC 3 víc
  • Tato hra musi byt pro kazdyho fandu rally ktery hra s volantem totalni odpad. *3*
    Ja to beru ze se to nekomu libi. Pokud ale hrac hleda jezdecky zazitek a alespon naznak nejake simulace ktera by umoznovala zakladni jezdecke grify musi se z tohoto paskvilu zakonite poblit.
    *11*
    Neverim ze v teto serii dojde k zasadni zmene aby ji zacli akceptovat i fandove rally. Myslim takove co zajima jezdeni a ne koukani.
    • Koho baví Rally jezdit tak nesedí u počítače *3*
    • to si nehrál WRC 3 už tam došlo k zásadní změně k lepšímu :)
      • To je jako říkat znásilnění zásadní změnou k lepšímu oproti vraždě. Asi to je pravda, ale v jakých intencích se to pohybujeme?
    • Já si myslím, že i na koukání je to naprostá tragédie. Takové CMR4 vypadalo při replayi alespoň jako že jede auto. Tyhle hříčky jako DiRT a WRC už při prvním pohledu zvenku na jízdu řvou, že jde o totální smyšlenku bez nejmenších známek základů inerciality.
  • Já si cením na vývojářích, že po prvních 2 dílech, které nebyly moc chválené, tak pro WRC připravili nový Engine a docela se v tom pohrabali a WRC 3 už byla dle mého OK, jezdím ji ještě v těchto dnech. MotoGP se jim taky vcelku podařilo, WSBK mívá kvalitu také, takže Milestone mohu za jejich práci pochválit. Licence je/jsou v dobrých rukou
  • Kdyby Milestone dali na dopisy fanoušků, tak prodají licenci jinému studiu, které aspoň trochu ví, co dělá. To, že byl třetí díl jen o něco málo příšernější než první, z něho ještě nedělá kvalitní hru.
  • Ještě musí oznámit nové WSBK.
  • jindra.veliky
    Poslední díl jsem hrál jen s pohledem z kokpitu a skvěle jsem se bavil. Řekl bych, ze to byla nejlepší rally hra od RBR nebo McRae 2005...nevím co bylo driv
    • Toto není rally hra. Jediné, v čem to má něco společného s rally a auty je vizuální zpracování.
      • Kinet1c
        Co je podla teba rally hra ?
        • Poslední byly asi CRC2005, CMR2005, Xpand Rally. Od té doby ticho po pěšině a plno směšných pokusů vedle pěšiny.
          • Xpand Rally podle tebe nebyl směšný pokus vedle pěšiny? Vzdyt to bylo hrozny, auto jak z papiru. Oproti tomu je WRC uplnej Burns. :)
            • To snad ani nechceš srovnávat. Xpand Rally má kvůli enginu svá omezení, hlavně na asfaltu, ale pořád se to alespoň chová jako auto. Mechanismy WRC sni nerespektují, že to má 4 kola a že to zatáčí natáčením těch předních.
      • USER47
        No, má to k rallye blíž než jakákoli jiná hra od dob RBR, který vyšlo před devíti lety. Mně tahle série přijde poměrně dobrá a zbytečně podhodnocená už od prvního dílu z roku 2010.
        • Cosi
          Colin McRae: Dirt. Červen 2007
          • USER47
            Uh, tak zrovna Dirt je úplně mimo:).
            • Já bych řekl, že v nekonečnu je úplně jedno, jestli je to +-1.
            • ringmancz
              řekl bych, že WRC3 je víc mimo
          • Tak to ma s rally spolecneho daleko mene nez WRC serie. Zvlaste jizdni model je asi nejdal od reality co kdy kdo vytvoril. Nic proti, je to zabavna arkada, ale zminovat ji jako "nejblize rally od vydani RBR" je minimalne docela komicke.
  • Ten obrázek je recese z redakce nebo od vývojářů?! nebo co to kua je :D
    Jinak jak to vypadá RBR už asi nikdy nebude pokořen, v dnešní době skoro nemožné.
    A ještě jedna věc. Už vyhlížím nový Level, tentokrát jako nadšenci simulátoru jste se mi trefili do noty. Tahle hra proklouzla ani nevím jak..
    • Obrázek je dobrý fail od Games.cz, jedná se totiž o obrázek ze hry WRC4, která vyšla v roce 2004
  • kdyby se tak okruhy daly generovat podle googlemaps, to by byla hra... Jakási 2D závodní arkádovka to už slibovala, ale ticho po pěšině...
    • Kdyby se okruhy generovaly podle googlemaps tak by to nejspis bylo docela hnusny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit