Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://rs1img.memecdn.com/ubisoft-is-literally-milking-the-assassin-amp-039-s-creed-series_o_2978887.jpg
  • O nejtemnější hru v sérii půjde proto, že bude natvrdo stažená gamma.
    • *1* *1* *1* *1*
  • Černým assassinem autoři jasně naznačují, proč půjde o nejtemnější hru AC :-D ne, vážně je nutné si neustále hrát na politickou multikulti společnost? Kdyby byly trošku normální a realističtí, tak o černoších raději ani nepromluví, protože v té době neuměli číst ani psát a předci autorů hry je v té době drželi někde v řetězech a převáželi na lodích jako opice.. Místo toho, aby si to přiznali a poučili se, tak vznikají tyto komplexy..
  • Nechci být hnidopich, ale nikomu nepřipadá ten nadpis nějaký divný? Buď mi něco uniká nebo někomu něco zde "..., proč má jít oD nejtemnější hru v sérii" přebývá.
    • Dobrý den,

      podle logu serveru blokujete při svém přístupu reklamu nějakým externím prvkem. Prosíme, neblokujte reklamu na Games.cz, jde o jediný zdroj našich příjmů. Nechcete-li reklamu zobrazovat, zjistěte si více o našem předplatitelském programu.

      Games.cz
      • Přiznám se, že jedu též s AdBlockem. Nicméně právě jsem ho pro domény games.tiscali.cz a diskuze.tiscali.cz natrvalo vypnul (70,- Kč měsíčně mi přišlo zatím dost, ale třeba názor změním).
  • Ohledně AC Rogue se nedokážu ubránit dojmu, že to bude jen další tupý masomlejn a'la Connor v AC3. Snad se pletu. Protože pro mně osobně to byla přesně postava hnaná jen a jen touhou po pomstě a navíc kdysi proklamovanému tichému přístupu Assassínů v misích to byl výsměch - Connor byl masomlejn, který mohl klidně všechny mise odehrát stylem "tady si stoupni, drž tlačítko pro kryt a občas zmáčkni protiútok", 20-30 pokosených vojclů v řadě nebyl žádný problém - přesně jak píše autor v článku, nejen po pár filmových naskriptovaných chvílích v soubojích to byla velká nuda. Pro mě osobně největší nuda v sérii (což je asi i co říct, jelikož jsem se nakonec přinutl i zahrát si Liberation HD a Freedom Cry).

    Budu se tedy těšit ;), že Unity bude v kontrastu s Rogue onou atmosférickou AC hrou s rozvětveným příběhem, jako byla třeba trilogie s Eziem.
  • Je to super hra, fakt mám odehráno 40%. Baví jasně příběhové kiksy atp... vše při starým jak jinak ale zábavné to je at nikdo neřiká že ne. Ted je třeba se poklonit co ještě ze starých konzolí vymáčkli jsou to borci a ne nadarmo. Když koukám na AC:UNITY a jak to sprasily na PC ( konzoli nehodnotím)

    Celkem blivno tohle je prostě poctivé rozvinutí příběhu ze 4. Dokonce je tam i Haytham. *4*
    • kde jsi to kupoval?
  • ..ze by se jim nepovedlo doladit nastaveni svetlosti obrazu? *1*
  • deathfish
    ten černoch tam, to ma byt Achilles z AC3? Jestli jo, mohlo by to byt zajimave přiběhově v tomhle směru
  • Protože tam bude hodně kouře.
  • https://www.youtube.com/watch?v=RwQ-JdaPCLM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit