Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to, nebo to jsou remaky starých Rollcage map? Jestli jo, tak je to naprostá paráda.
    • Dělá na tom pár původních lidí ze série Rollcage (např. původní level designer), takže to bude asi dost podobný, což je paráda.
      • škoda že po vyzuální stránce se za těch 17 let nikam neposunuly...
        • Aby někdo nevyděl ten posun... Typuji si, že máš tak -30 D na každém a jsi přesně před upitím se do kómatu.
    • jack
      Nezdá :) Vyloženě poznávám některá místa z původních tratí. Ale to nemusí být vůbec na škodu *1*
  • Rollcage 3 ?????
  • MidnighT91
    Od kdy se to jako dá hrát. Jak se to má člověk dozvědět. Já furt čekám kdy se někde objeví článek že už je to hratelné a lidi už to hrajou, WTF? Už se dá hrát Eitr? co dalšího mi uteklo.
  • Hru som kupil uz davnejsie. Je to jedno splnene prianie, moderne Rollcage.
    A k veci: Neustale hru vylepsuju, pridavaju nove veci. Takze kupou neolutujete ;)
  • Paráda, po vydaní istá kúpa *5*
  • Některé hry se hrají i po létech .... a třeba jen kvůli skvělému soundtracku co rozhodně měl do metalu daleko ( CoLD SToRAGE ;) )
    A když už Fear Factory tak raděj ten Carmageddon :Reincarnation či Max Damage ;)
    • Lukyz
      BTW hra podporuje import vlastní hudby, takže hodit si tam OST z Wipeout by nebylo úplně od věci *3*
      • solomon.short
        Kraftwerk - Autobahn *1*
  • kubi-wan
    Metalovej soundtrack? Vždyť to by se tam vůbec nehodilo! Takhle to má znít, to nám "řek" už Rollcage *5*
    Grip hraju už od vydání v Early Accessu a je to bomba. Navíc s každym dalšim updatem se zlepšující. Na tý hře je hrozně vidět, že to dělaj lidi, kterým samotným takovýhle hry už léta chyběj. A já se hodně těšim, až vydaj plnou verzi - hlavně doufám, že do tý doby tam přibude spousta dalších tratí. Ale už teď je to královská zábava.
    • Lukyz
      Naprostý souhlas *3*
      Mě tam akorát chybí ten mulitplayer, který už nějakou tu chvilku slibujou. Ne že bych jim to vyčítal, každym updatem je znát pokrok, ale proti botům už to prostě není ono. Obzvlášť ten pocit, když někoho na prvním místě sejmete raketou bude proti živým hráčům opravdu někde jinde! *1*
  • Farnham_The_Drunk
    To už jsem někde viděl..... ROLLCAGE rok 1999.
    • No právě!!
  • a co treba ten trailer linknout?
  • Tyco Rebound

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit