Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve videu jsem nevidel zadny hmyz... aspon nad mrrvolama atd. To same ptactvo.. kdyz jsou zabery do krajiny.. zadne tam neni? Proc? Hodne by to pridalo na zivoucim prostredi.. a detailech.. snad protoze je to zatim beta.. uvidime v plne verzi..
    • Ano, ve videu žádný hmyz ani ptáci nejsou, protože jsem je nepoužil. Ve hře máme naopak velké množství různých ptáků, hmyzů, zvířat atp. Dovolim si i tvrdit, že jsou zpracování velmi realisticky a mohou snadno konkurovat ostatním AAA titulům.
    • Ptáci tam jsou, stejně tak spousta jiných zvířat... Než začneš psát další kraviny, tak si to aspoň nejdřív zahraj.
  • napište si konečně do pravidel do diskusí "pokud se jedná o hru od někoho, koho občas zveme do Fight Clubu, je přísně zakázáno o ní psát v diskusích cokoliv negativního, protože sou to naši kámoši a nechceme aby se na nás tvářili blbě"
    • Copak? Nedokazes unyst, ze s tebou lidi nesouhlasi? Ty jsou na tebe ale zly, co? *9*
    • Bakala je kamos? :D
  • Podle příspěvků soudím, že jsem píšou lidi okolo 15ti let. Odkojeni strýčkem Samem. Vemte si např. Rusy a jejich metro 2033. Slyšíte ten název "metro" ? Žádnej subway, ale metro. Vim, že dostanu mínusy, ale to je mi u zádě.
    • Nechci ti to kazit, ale slovo "metro" je puvodem z Francie... Kdyby to bylo parusky, je to v azbuce...
    • Magister_Peditum
      Ehm? Na co reaguješ? Jinak Metro 2033 je název románu. Les Misérables se taky (většinou) do angličtiny nepřekládá, a stejně tak třeba Švejk.
  • Nedávno furt mluvily o karlovi v tv jak byl proevropský a multikulturní ,ale je pravda že v tom uměl chodit když dlužil půjčené peníze juden chlapcům v Reichu tak nechal za den popravit 2500-5000 židů v Regensburgu to se to pak v království podniká :D
    • Magister_Peditum
      Tak on je přímo nepopravil. Řekněme, že ale pogromu nehodlal nijak bránit. *3*
  • BangMeInBangladesh
    A kde má Karel žezlo a vejce?
  • Je pravda, že hra vyjde až v létě 2017?
    • Zalezi na tom, jestli je koupi 2K nebo ne
      • jestli je koupí 2k tak to dopadne jak mafie 2/3
        • Myslím, že jsi zabil dost vtipnou poznámku.
  • Doporučuji všem zájemcům o hru přečíst si tento famózní článek:

    http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=vylet-do-casu-kingdom-come-deliverance-ahtk
    • Magister_Peditum
      Článek celkem pěkně shrnuje události, ale na můj vkus trochu moc démonizuje Zikmunda.
      • Zikmund Liška ryšavá vylákal Husa do Kostnice a slíbil, že se mu tam nic nestane. Nakonec skončil na hranici.
        • Hezké české názory, ale má to problém. Jak může světský vládce zasahovat do církevních záležitostí, když historie říše je většinou příběh papež/císař nebo světská moc vs. moc duchovní? A kacířem bohužel byl, to že říkal pravdu, je věc jiná.
        • Zrzzek
          Kromě toho to byl ale schopný panovník, nebo ne?
          • No rozhodně byl jako král uherský ochranným valem před Turkem, a v tomto ohledu ho historie hodnotí hodně kladně. To, že stěží zvládal českou korunu (protože tenhle bordel nikdo nechtěl, kór nějakou periferii plnou vzpurné šlechty a kacířských názorů) je věc jiná. Z pohledu impéria má jenom samé klady, z pohledu českých nacionalistů má dost vroubků.
        • Magister_Peditum
          Doporučuji se mrknout např. na tohle: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10150778447-historie-cs/215452801400022
    • dobrý článek
      • nevěřím.. vyšlo to na konzolistovi..
      • Aaa koukám že nějaký impotent který je líný číst dlouhý ale skvělý článek už tomu odkazu dal že nesouhlasí... *7*
  • Mozna tam nadsenec detektiv odhali naky skryty naznak posunu ve vyvoji, spise bylo ale vyroci marketingove vyuzito k pripomenuti hry. Budiz. Cekal jsem ale trochu vic. *5*
  • K cemu ma slouzit tato historicka on.nie? (mam na mysli clanek) Nebo se ales snazi delat jen chytryho?
    • Magister_Peditum
      Snaží se zasadit poněkud naivně podané události z traileru do kontextu. Což je rozhodně plus. Samozřejmě by se na to mohl vykašlat, přece jen tenhle web není zaměřen na historii, ale nikdo tě nenutí to číst.
  • Pokud ta hra nebude mít Denuvo tak je předem odsouzena k zaniku protoze si na ní warez smlsne :)

    Za předpokladu ze tedy někdy vubec vyjde :) Další ACT ale na 99% nebude
    • kdyby tam bylo Denuevo tak by se to vubec neprodavalo! vetsina potencionalnich kupcu by cekala az to vyjde na GOG za par korun a bez d€mentnich ochran
    • Glitcher 3: The Bug Hunt byl taky bez ochrany a byl to pokud vím finanční uspěch. Já si KC určitě koupím.
      • Magister_Peditum
        Když pominu ten bug s koněm běžícím po zadních, tak jsem na žádný bug nikdy nenarazil. Mám to ale štígro! *15*
        • neříkej, že ti fungovaly mutageny? *15* První měsíce totiž nefungovaly nikomu :)
          • Magister_Peditum
            Nevím, hru jsem začal hrát asi tak 14 dní po vydání a na žádný problém jsem nenarazil.
            • zřejmě
            • Magister_Peditum
              Zjevně jsem asi Jarda z Horní Dolní. *3*
            • tak to ti nefungovaly, nepřidávaly absolutně bonusy, takže mutageny byly jen na okrasu, co hru hráli v prvních měsících. Takových bugů tam je/bylo plno. Postupně patche opravovaly a přidávaly další a další. On si toho klasickej Jarda z horní dolní nevšimne.
      • Rozdil je v tom že v té době byl Warez plny novych her. Teď není. Proto se warez scena vice zaměří na indie a na hry kterou nebudou mit denuvo ochranu.

        Samozdřejmě do vydaní se muže vše změnit a i Denuvo bude prolomeno.

        Každpádně s porovnaním Witchera je KC celkem slabý odvar ještě k tomu rozkouskovaný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit