Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to:KO23L ne, nestava, mas stary kodek videa ...
  • Ten místní přehrávač videí je snad ještě horší než kdy dřív :(, vždycky mi běží zvuk jen třebas 20-30 sekund a pak se vypne, stává se vám to také? Moc často tu na videa nekoukám, ale stává se mi to teď pravidelně.
    • Jo dela mi to taky, musiš to prepnout vlevo nahore tim tlačikem z HTML5 na Flash pak zvuk jede v pohode. Dela to uz hodne dlouho nikdo s tim nic nedela
  • No snad to doplní už tak skvělí příběh MC.
    • Ty ( - ) jsou za překlep, slepé fanouškovství nebo nepochopení sarkasmu?
      • ne prostě jen tak
      • PreidaQ
        V dnešní době je docela těžké od sebe rozpoznat trolling a sarkasmus.

        Jinak kombinace 1. a 3.
        • Vždyť trolling je forma sarkasmu.
          • trolling je demence nikoli sarkasmu... *3*
  • Tak toto je důkaz snad i pro slepé že Telltale jdou jen po penězích... umělec by na podobnou nabídku spolupráce nepřistoupil, ale co čekat od lidí kteří jen parazitují na cizích projektech, seriálech a hrách...
    • jo, jsou to fakt zmetci ty telltale, že cílem jejich společnosti je zisk, podíl firmy na trhu a objem prodeje..... na rozdíl od ostatní nejen herních společností, že?
      • Souhlasím je nehorázné pomyslet na to, že by v dnešním světě chtěli lidi peníze a ještě peníze za to že dělají nějakou práci
  • Jakožto hráče minecraftu mě toto taky neoslovilo, a to mě ta hra fakt baví, nedávno jsem kvůli MC serveru navyšoval ramky z 8 na 24GB (dobře není to jen kvůli MC a rozhodně ne jen kvůli hrám, ale až výjde další zprasený neoptimalizovaný port, možná ještě budu rád *1*)
  • Asi jsem moc starej ale pořád nepochopím co na tom Minecraftu všichni vidí a představa, že u toho sedím několik desítek hodin je opravdu děsivá...
    • Pro me je desiva predstava psat do diskuze hry, ktera me nezaijam... predstava ze u toho sedim nekolik desitek hodin rocne je opravdu desiva...
    • Naprostej souhlas. Taky nechapu v cem je to kouzlo,ze to vsichni adorujou natoz pak "hrajou". Bez urazky
      • Naprostej souhlas, taky si musím potvrdit sám sobě názor v diskusi pod úplně ale úplně jiným nickem *3*
        • Naprostej souhlas a taky potvrzuju pod úplně ale úplně ale úplně jiným nickem.
          • Naprostý souhlas, je to naprosto bez podezření
            • Souhlasím.
            • Nemůžu jinak, než souhlasit "kolego".
  • XorxoxTalarius
    Tak jsem si rikal ze pridali do Minecraftu nejakej Story Mode ve kterym plnim ukoly a tak dale, ale tohle je strasny, trochu mi to pripomina ty LEGO serialy pro maly decka aby si koupili stavebnici s 10 kostkama za litr *1*
  • kubi-wan
    První hra od Telltale, který se vyhnu velkym obloukem...
    • já mám rád Minecraft a Telltale miluju, ale tomuhle se taky vyhnu
      • Já mám rád Minecraft, Telltale miluju a právě proto se na tuhle hru těším. Neměl by jsi to mít právě tak stejně? Nějak nechápu ty haty okolo téhle hry, můžete mi to někdo osvětlit, proč to bude tak strašná hra?
        • kubi-wan
          Ona ani nemusí bejt strašná, zbytečná je ale určitě (teda ne pro Telltale, když si na tom namastěj kapsy).
  • https://www.youtube.com/watch?v=uDeZVwGBvQU
    • Sr_Lobo
      Wow tak na tohle bych málem úplně zapoměl *15* ale jo vcelku to k tomu sedí ...
  • Krescz
    srsly? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit