Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli někdo pochyboval, že Rebelové jsou teroristé co strčí Islámský stát do kapsy, po Rogue One už je asi jasno všem
  • Jack1947
    Jsem moc rád že tam bude i kampan Mp mě ani moc nezajímá ale dobrá SW sp hra tu nebyla už věky věků *4*
  • TheGGG
    doufám, že ta hra bude mít hodně midichlorianů, ty mám nejraději...
  • Tak tohle bude pecka jak sviňa. Stejěn jako Ep VII :-O
  • Femto, prestan psat jako zzz!
  • Ten obličej mi trochu připomněl ME:A
    • Rejsek
      Mě připomíná Maggie z TWD :)
      • TheGGG
        tak to ani zdaleka, lauren cohen je kočanda, zatímco toto je klasickej neutrální xicht, aby se náhodou někdo neurazil, že jsou ve hrách moc hezký ženský postavy....
    • TheGGG
      ano, je to takový ten nezajímavý průměrný vzhled ženy s krátkými vlasy co nemá nikoho urazit...
  • TheGGG
    star wars VII byl děs, který se snažil křečovitě napodobit původní trilogii, ale zkazil to mary sue postavou rey a trapným příběhem a padouchy... říkejte se si o prequelech co chcete, ale alespoň nám přinesly, klony, maula, dooka, cis, windua atd.
    na kampaň se ale těším, ale snad bude lepší než třeba děs z BF1
  • Kylo Ren se nelíbí nerdům protože si skrz něho nemohou splnit své vlhké sny byt na vrcholu společnosti a přitom být ultracool badass co si dělá co se mu zlíbí. Vlastně je to jediná zajímavá postava nových SW, snažící se napodobit Darth Vadera, což se mu nedaří, neboť je to jenom děsný... nerd. *1*
    • Vsiml sis, ze nove SW i Star Treky maji spoustu spolecneho?
      • Neviděl jsem sorry
      • Třeba režiséra? *4*
      • nightborne
        Ale tak Cu-cumberbatch jako Khan nebyl zas TAK špatnej =).
        • martinbucek
          cumberbatch hlavne nemal byt povodne khan, len abrams sa dosral z cybersikany, miesto khana, ktory bol uplne trapny a prepaleny a malo svalnaty a bledy, tam mal byt zaporak z prveho dielu tos....schvalne kolko ludi ten diel videlo?
  • Layton
    Přítomnost SP kampaně vzbudila mojí pozornost o druhý Battlefront. Jen se nemůžu zbavit dojmu, že to bude jen taková "vložka", aby něco bylo. Prim bude určitě hrát MP.
    Šanci tomu dám.

    Co se filmu týče, Rogue One za mne jeden z nejlepších filmů SW univerza za poslední léta!
    • SP kampaň dělá jiné studio, o pouhou "vložku" by se tedy jednat nemělo...
  • cumpi3
    Mimochodem k nove triologii...jeden clovek si na netu vsiml nemale podobnosti s KOTOREM, docela te teorii fandim

    On Takodana, Skywalker’s lightsaber called to Rey, who experienced a Force vision. She rejected this call to destiny, but was captured by the dark side warrior Kylo Ren, with whom she shared a strange connection. Kylo took Rey to Starkiller Base, where he tried to understand her rapidly growing powers. With Finn in peril, she escaped and took up Skywalker’s lightsaber – and the quest to find the Jedi master.

    I can't help but see similarities between this and the story of Revan and Bastila Shan, only in reverse. Hell the name Ren could've come from a damaged holocron where the va was missing from Revans
    name. Rey even uses a staff weapon similar to Bastilas double bladed saber. It could be a re telling of that story

    Even his mask is similar. The only difference being the memory loss is reversed if they go that way with Rey's memories. I've always thought Kylo would eventually go back to the lightside. He hasn't severed all his ties because I'm pretty sure his name is a combo of sKYwalker and soLO, maybe so he remembers where he comes from. Or I'm just reading too much into it haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit