Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co mi to jen pripomina ...
    - bych potreboval nakej herni notebook
    - ok, jakej mas cenovej strop ?
    - 10K
    - oukeeeeeeej /facepalm
    • to byla reakce na snorgrind ..
  • tonnymontana
    FF slo vzdy mimo me koukl jsem na trailer ten kureci mount je silenej a vubec ty prisery jsou opravdu ujete ale muze to byt svezi vanek neco tak mimo klasiku jsem dlouho nevidel skoda ze je to konzolove mmo kdyby to bylo ciste na pc s trialem asi bych to zkusil
    • Trial sice zatím k dispozici není, ale minimálně ten měsíc na zkoušku, co je přibalený ke koupi hry, rozhodě stojí za to. Na serveru Ragnarok je pak i poměrně aktivní česká komunita. *3*
      • nemohu jinak nez souhlasit, na tudle hru jsem narazil uplne nahodou a za ty 4 stovky, kde mas hru a 30dni rozhodne stoji, podle me aktualne nejlepsi MMO na trhu a vubec mi nevadi mesicini polatky, protoze takhle odladena hra si to zaslouzi a o jeji odladenosti si muzou nechat zdat i vsechny ackove SP hry, vyvojari aspon meli koule nato priznat ze to napoprve podelali a napodruhe hru dovedli temer k dokonalosti, sice ma klasicky target combat, ale v tomto podani mi to vubec nevadi a navic nejsem zadny fanda FF nebo JRPG, me hlavne zaujal ten system, kdy nemusim resit zadne alty ktomu abych si zahral/vyzkousel ostatni povolani a navic ta hromada obsahu je neskutecna, me vzdy vadilo v ostatnich MMO, ze jsi cekal at uz na kamose nebo v nejake finderu na partu se svou max postavou a nemohl jsem si mezitim hrat za alta, to tady funguje naprosto bajecne diky tomu systemu...
  • Imrael
    Naprosto nedoceněné MMO. =(. *9* . Skvělá hra ..
  • Grafika nic moc este aj na konzolu.
    • God-of-War
      Stejný jako full na PC... takže si za blba. *15*
      • Za blba si ty, keby je to vyvijane primarne na PC tak je situacia ina.
        • zdeeneek
          Situace by byla uplne stejna i kdyby to byla hra jen na PC - ne vsechny hry se snazi o realistickou grafiku, vis? *8*
          • snorgrind
            Hlavne velka skupina hracu hraje MMO na notebookach takze se grafika u MMO neda zase nejak moc prestrelit aby to vubec nekdo rozjel. Mimochodem hra aspon jede krasne plynule ve srovnani s ostatnima MMO i kdyz je hromada lidi na jednom miste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit