Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbytečnost, dabing je tááák spisovný, až je nudný a taky mobilní hry na pc nemají co dělat,
    • Souhlas, mě český dabing u her odrazuje všeobecně. Ideál anglicky s cz titulky nebo jenom anglicky (pro škarohlídy anglicky umím asi jak žák 5 třídy, takže skoro vůbec). Mě prostě čeština ve hrách trhá uši a je fuk, že toto je zrovna hra co dělají češi pro čechy. Jasně hrál sem pár klasik, Tajemství Oslího ostrova, Belegost, atp... ale třeba Polda mě minul Luďka Sobotu fakt nikdy. Vlastním originál zaklínače který je komplet přemluven do češtiny, stačil první rozhovor a radši sem to přepl do angličtiny. Kámoši hrajou WoT a to co se jim line v hospě z repráků za české hlášky když to pařej no nejdřív mě to rozesmívalo, ale časem mi to přišlo spíš už k pláči.
      • Jo, v tom máš pravdu, českej dabing je obecně ve hrách dost děsnej i za předpokladu, že ho dělaj profesionální dabéři, a ne banda youtuberů. Čest výjimkám, jako je první Mafie. Musim říct, že právě dabing je to, co mě od hraní Blackhole odrazuje. Hlavně Auriel. Nejenom, že ten její hlas je otravnej jak prase, ale taky NEZAVŘE HUBU. Což je kombinace vskutku skvostná.
      • A naštěstí právě pro to máme ve hře možnost zapnout si anglický dabing a k němu právě české titulky.
  • Jen bych chtěl upozornit..

    Máte-li v plánu napsat na Steam negativní recenzi, ušetřete si čas. Zmizela by, jako ta, kterou jsem četl včera. Mazat recenze, to je síla.:D
    • Ano to zní opravdu logicky, aby si vývojář mohl na steamu sám upravovat uřivatelské recenze :D
    • Žádnou recenzi jsme nemazali! Ta kterou jsi četl je tahle: http://steamcommunity.com/id/patasde/recommended/322680/

      Sám změnil názor! Vůbec jsme se s ním nebavili. Nehledě na to, že vývojáři NEMAJÍ možnost mazat recenze na Steamu!
  • Keyz
    Začátek recenze na steamu od nějakého českého odborníka z 1. března roku 2015:

    "Jestli se něáká Česká hra dá považovat za očekávanou tak je to právě Blackhole...."
    *15*
    Například nějaký ten Kingdom come nikdo neočekává a ani nikdo netuší co to vlastně je...
    • Jack1947
      On myslel něco co vychází brzy. *4*
  • Tanatonaut
    Co se týče dabingu, mě nevadí ani trochu. Uvědomte si, že je to česká indie dělaná pár lidma. Spíš mě odrazuje ten pixel art, kterého jsem se nasitil asi tak po pěti hrách. Ale Fiolovi a spol. fandim. *4*
    • Pixe art :D Tady chtěl být někdo chytrý, ale moc se m u to nepovedlo. :D
    • Pixel art? Víš vůbec co to znamená? Tahle hra nemá s pixel artem vůbec nic společného.
    • Tahle hra nema zadnej pixel art takze te nemusi nic odrazovat.
  • Ristoro
    Našel jsem si: Speciální edice obsahuje - kartičky s podpisy YouTuberů. Tohle mě odpálilo. To mám být jako rád za podpis "celebrity", která je mladší, než já a živí se děláním sr4ček na YT? Masakr, nemám na to co říct.
    • Pokud jsi 10ti letý dítě, co každý den sjíždí lecpleje minecraftu od spolužáků ze třídy a baví ho koukat hodiny na vypatlaný nagelovaný hlavy pubert´áků na youtube, tak ano, měl bys slintat a koupit to už kvůli tomu. Pokud jsi dospělý, zdravě uvažující jedinec, tak je dobrý být rád za tu podstatnou část balení a kartičky spálit nebo prodat dětem před školou :)
      • Ristoro
        Spíše si ty peníze ponechám a pošetřím třeba na nového Batmana :).
  • MickeyMutant
    Proč v českém traileru (0:50) mluví o "Black Hall", když se ta hra jmenuje "Blackhole"?
  • frag.ment
    A zase ty čtverečky. www.indiegames.cz jede..
    • GlaDOS
      Nekomol mi název webu. Jsou tam dvě e.
  • michaliuz18
    slážský, slažanský... slEžanský .. tak jak sa kua volá? vzdy to vidim inak napisane ! co ma 3 priezviská alebo ho nevedia pisat? v artbooku hry je napisane matej slažanský .. ale vzdy ho píšu inak. grr :D
    Hra je inak strasny hardcore az to neni mozne ake mam nervy pri tom, asi to budem neznasat jak super meat boya ... a druha vec, auriel je strasne ukecaná a vela krat ju odklikavam , na steame v recenzii to jeden aj kritizoval ze to má ukecane postavy zbytocne. a amatersky anglicky dabing. Ale hodnotil to pozitivne.. a já taky.. je to fajn hra pekná so super hudbou a logickymi na nervy iducimi hadankami :D Urcite chodte do toho kto to este nehral
  • Ten dabing přijde hroznej jenom mně? Vím že je to nezávislá hra, ale to už snad raději jen titulky.
    • ringmancz
      tak to dopadá, když to nedáte profíkům, ale kamarádům. pusť si anglickou verzi, to je 100 a 1
    • nekromant33
      Někdo si asi myslel, že vzhledem k tomu co ty lidi dělají, budou mít nejspíš hlasový projev na úrovni. Ten někdo se asi nepodíval na jediný jejich video, aby ho to vyvedlo z omylu.
    • Ristoro
      Ten dabing je otřesný. Někdo si spletl Youtube idioty za profesionální dabéry a pak to tak dopadá.
      • Vojta_Ilavsky
        Zvlášť Rota mi vadí, k dabování ho neměli vůbec pouštět. :)
    • Jj... zni mi to jak reklama na cerealie...
  • hardcore :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit