Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • supr, vezmu na to mladou a snad neusnu nudou *6*
  • Luke není mrtví,budou tam náznaky.Aby jsme si to mysleli,on se tam určitě objeví ve chvíli,kdy to nebudem čekat.
  • Po tom, co předávděl Lucas s episodou 1 a 2 (trojka ušla, záporáci dobří a final duel vcelku dobrý, pár totálně nudných, prázdných a nesmyslných míst) si myslím, že to víc už zvorat nejde. Hlavně nic neočekávat, to je moje heslo (kdyby jste slyšeli mé přátele nadávat na MadMaxe, jsou moc odkojení jedničkou a očekávali příliš mnoho a tohle pseudo-femino-postapo je vysloveně rozlítilo, mně se to až na pár chvil moc líbilo).
    • boze, proc pro vsechno musej bejt nazvy a proc se vubec musi resit ze je to nejaky "pseudo-femino-postapo". Proste se na to podivej, obdivuj jak je to husty a nehledej v tom nejaky femino srance.
  • Sakra moc jsem si přál aby byl hlavní hrdina Kyle Katarn. Nečekám od toho vůbec nic takže asi nebudu zklamaný.
    • *1* *1* Tak to to ti ze srdce přeju, protože já od toho očekávám hodně a jestli mě to zklame tak nevím.
  • Ať už bude příběhový twist jakýkoliv, určitě bude horší, než teorie na internetu. Jde z toho podezřelý LOST zápach...
  • Luke není mrtvý. viz 02:35 v traileru *1*
    • VaZqeZ_EU
      No tak to je snad jasný když je uveden v obsazení "Mark Hamill" ne? Otázkou spíše zůstává, jestli ho nechají žít do další epizody VIII (2017). Spíše ne.
      A ještě když jsem vyděl Forda v rozhovoru jak vypadá viz: https://www.youtube.com/watch?v=bM1Vd_0WWNA tak asi taky pravděpodobně ne...
      • Veskoslav
        Až na to, že se ví, že Hamill podepsal smlouvu i na VIII. díl, takže ať už mrtvý nebo ne, pro mě bude stejně nejlepší hlas Jokera a v epizodě jej nějak uvidíme. A to, že Ford vypadá tak, jak vypadá? Měl jsem možnost vidět Megan Fox naživo. A vypadala jako zachovala 40, co šlape 20 let chodník.

        A vyděl? Vážně? To nebije do očí, to vezme palici a rozmlátí ti obličej.
        • VaZqeZ_EU
          "vyděl" ..to je fakt hrozný no. Jsem byl už poněkud indisponovaný.
          • Veskoslav
            No až teď jsem si všiml času:-D Pravda, ve 4 ráno bych to taky neřešil i kdyby mě to mlátilo kyjem hodného trola z Pána Prstenů:)
  • Magister_Peditum
    http://www.moviezone.cz/clanek/30046-5-veci-kterych-jste-si-nevsimli-v-traileru-star-wars/
  • To mi připomíná, že bych si ty předchozí filmy mohl už konečně zkouknout, abych teda věděl, co na tom lidi mají.
  • Ta postava s mechanickou rukou, co se dotýká R2D2, je podle mě Luke se svojí protézou...
    • Jak píšu nahoře,Luka tam za tajemnily tak.Aby jsme se zda je to on nebo ne.Zda žije,nežije.
  • Nechci aby to vyznělo špatně, je mi jedno jak kdo vypadá ale onen herec, který má být údajně i jedi je mi krajně nesympatický ale až za hrob... nicméně doufejme, že ho v časem dále nějak killnou. Do Star Wars se hrnou lidi ne-li zadarmo i hrát aby byli součástí takového kultu a oni vyberou do hlavních rolí takové to gumy. Hlavní záporák se povedl, bohužel jak to ale bývá určitě ho zabijou. Z*rdanej Terminátor, Jurassic World co dále ještě...
    • No teda jako.. Že by byl Mark Hamill ve star wars nějakým charismatickým esem bych teda určitě neřekl. Já myslim, že další nevýrazná "guma" bude akorát pokračování v tradici hlavních postav hvězdných válek. Tzn. To je snad dobře ne?
    • podivej se na Attack The Block a pak mluv o gumach chudaku
      • Až na to, že onen černoch v Attack The Block hrál drogového dealera z nejnižší společenské vrstvy závislého na fetu a kriminální činnosti, ta role mu seděla opravdu skvěle a nic proti ní nemám. Druhá věc je, že má hrát klaďase alá Luke Skywalker ve Star Wars, to je opravdu střelené. Porovnáváš jabka s hruškama.
    • Magister_Peditum
      Tak v původní trilogii byly všechno taky prakticky neznámí herci až na sira Aleca Guinnesse.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit