Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele má to český nebo aspoň český manuál
  • Jack1947
    No co no ale za stažení to stojí... já asi 5-6/10. *4*
    • jsi noob *2*
      • Jack1947
        Ještě jestli víš co to znamená, počítám že si to ani nehrál ale já jsem noob... jsem největší noob pod sluncem. Ulevilo se? to jsem rád že jsem posloužil. *3*
        • njn komplex mit vzdy posledni slovo *1*
  • shefield2
    „Zcela nezáživná hra. Po hráčích nic nechce a na oplátku jim vůbec nic nedává.“

    Takže po mně nechce těch 1499 Kč? Chápu to správně jako nabádání k „nákupu“ v Zátoce? *1*
  • InfidelBro
    Hmm ... a přitom předešlé Transformers hry byly parádní.
  • Keyz
    Grafika z PS1
    http://uppix.com/f-TransGame_2014_053a9ebb20016d75e.jpg
    *1*
    • Takovej dohled na ps1? To je pěkná fantasmagorie. Ale jinak pravda.
    • C-BEAM
      mne to mesto v kombinácii s robotmi pripomína Shogo z 1998.
    • tohle je pravý retro!
  • Mě to příjde vtipný. :D

    Co nás čeká?

    Napínavá kampaň pro jednoho hráče se točí okolo starověké relikvie Dark Spark.
    Více než 40 hratelných postav slibuje nevšedně pojatou zábavu. Můžete totiž i volně přepínat mezi hodnou a zlou stranou. Lákavá část se ukrývá i v kooperativním módu, který čtyřem hráčům poskytne nevšední zážitky.
    Velkou pozornost si zaslouží i klasický multiplayer s celou škálou vylepšovacích power-upů.
    Grafické efekty září na všechny strany a souboje ozbrojených gigantů jsou prostě boží.

    Ale chápu, peníze se nějak vydělávat musej. :D
    • A co mají napsat ? Udělali jsme totální brak. Prosím nekupujte si to ? *5*
  • recenze je dost odfláknutá teda. Chápu, že ta hra je na ho*no a nikoho nezajmá, ale tak už je docela dost dlouho po vydání a i film už je dlouho v kinech...je to úplně pointles, ale tak povinnost splněna, hlavně ať není sucho
    • Tak já už jsem si zvyknul že jak je tam napsaná jako autor Lucie Jiříková tak že to bude buď totální brak, je to staré a četl jsem o tom před měsícem nebo je to rádoby bulvár. Bohužel to se netýká jenom Games.cz ale i ostatních serverů kam přispívá. Vypadá jakoby měla za úkol naflákat spoustu článků nevalné kvality kterýma se zaplácne místo když není o čem psát.
  • Hra na nic, hodnocení na houby, ale hlavně že to stojí 1499Kč, to je vtip? Co je v to m za logiku? Aha v dnešní době a logika ....
    • Keyz
      To fakt stojí 1499Kč?

      Pak nechápu to dobré hodnoceni. Na to jak to vypadá to je naprostý výsměch. Za ty prachy to musí vypadat minimálně slušně a ne jako historická relikvie. Tvl to je cena. *15*

      Chci vidět toho kdo to koupil. To bude asi nějaký fanoušek.
      • nevědomí rodiče to svým menším rozmazleným dětem s radostí koupí :D
    • bohudík za piratebay
      • To je fakt nutné hrát jakoukoliv hru, která vyjde?
        • Důvěřuj, ale prověřuj Jošuo...ty bys to jako jeden z mála měl chápat
      • Vyplatí se vůbec pro tuto hru nějak zatěžovat internet?
  • Jediný co mě donutilo hru dohrát až do konce byla mise za Grimlocka skoro na konci hry..jen mě naštvalo, že změnili jeho vzhled podle filmovýho Grimlocka, kterej vypadá jako levná trouba oproti tomu od high moonu
    • od high moonu vypadaj jak sasci vsichni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit