Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jirkahavlas
    Hele navim jestli jsem divnej, ale hrál jste na iPadu někdo hru Transport General? Mi ho je to naprosto perfektní klon transport tycoona a hraje se to naprosto perfektně. Divné, ze to nikdo asi moc nezna protože ani na itoons to nemá žádné recenze.
  • Ahoj borci, nerad se zas připomínám, ale dělám jakousi podobnou hru jako byl starý Transport Tycoon. Je tam hodně designových změn plus vlastní engine, ale kdyby jste se chtěli podívat a případně napsat nějaké názory, co byste tam chtěli mít apod., budu moc rád *4* ... blog o vývoji mám na www.monade.cz/blog/ .. dík za Váš čas *3*
    • Odkaz je mrtvej, ale kdyby nekdo mel zajem, projekt se jmenuje Mashinky a vypada to opravdu velmi dobre! http://mashinky.com/
    • No ty bláho, tak tohle mě mile překvapilo a hádám, že nejsem sám. Existuje už nějaká hratelná verze nebo techdemo?
      • Ahoj, diky za podporu *4*. Je mi lito, ale demo ani tech demo zatim nemam, je to "jen lokalni build" ktery bych zatim nesiril. Neco planuju, ale je to moc ranna faze (dost bugu, neuplne gui, provizorni grafika apod). Herni design pocita se 7 epochami, jakmile bude prvni komplet, planuju nejake demo udelat;)
    • fandím ti :)
    • TumaPetr
      Zdravím,

      nejdřív jsem si říkal další člověk, který využije příležitosti pro reklamu, ale zvědavost tomu nedala a projel jsem tvůj blog a upřímně klobouk dolů. Na rovinu říkám, že těch pár obrázků a text, kde píšeš, že se současnými následovníky se vytratila složitost a pořádné si vyhrání se semafory, ve mne zanechal velice pozitivní dojmy a až bych řekl očekávání v nějakou tu pořádnou hru. Znám mnoho lidí, kteří si po těch dlouhých letech občas pustí OTTD a hudrují na současné hry a přímo se tě zeptám, zda jsi nepřemýšlel o Kickstarteru, trochu více rozvinout myšlenku, přibrat někoho do vývoje, port na tablety atd.? Pokud ano, za sebe ti rovnou přislibuji nějakou tu finanční podporu a určitě nebudu jediný... :)
      • Ahoj Petře, předně moc díky. Vpodstatě jsou nějaké ty pozitivní reakce to hlavní, co mě žene kupředu *4* Sám pracuju v herním průmyslu na plný úvazek a kamarádů, kteří by mi pomohli odtud pár mám, přesto jsem pořád v preprodukci (mám sice gameplay, multiplayer, save/load a pár modelů hotových, ale pořád jsem vpodstatě na startu) a na třeba pořádné grafické asety si teprve šetřím. O nějaké té crowdfoundingové kampani jsem uvažoval, ale je to složitější než to vypadá (třeba Kickstarter vylučuje účast jakékoliv jiné než Americké nebo tuším Britské firmy), jsou i jiné portály, ale přeci jen je to obrovská zodpovědnost do toho jít a obdivuju každého, co to zkusil... Zatím neplánuju, študu informace co a jak by bylo potřeba, snad jakmile budu mít hratelné demo.
  • Recenzent je debi*, nemůže být rozdílnějšího názoru. Zvláště v této době remaků čehokoli. Zrovna pře x měsíci jsem tuto hru hrál v její síťové verzi a musím říci, že to byla zas neuvěřitelná několikadenní závislost.
    • Thorar
      Všiml sis, že to je recenze na verzi na mobily?
  • Co se tyce reklamy, ja chodim na games pres mobil. Taky reseni
  • tyvole, ted mi ta kostka kousla prohlizec, jste fakt posr*li, tohle uz je fakt buzerace ctenaru!
  • taky jdu na eurogamera pápá
    • Jack1947
      Rychlejc nez se ocekavalo. Ze by se blyskalo na lepsi casy? *4*
  • vyhozený prachy to řikám rovnou...tak dlouho jsem na to čekal,až jsem se dočkal dokurvený*o díla na kterym se vyrůstal... *16* *16* *16* místo 130 vočí to měli dát free.... Btw reklamy: používám chrom na nějakej adblock se můžu tak akurát vysr*t,ale čeho je moc toho je moc..včera kostka přes celou obrazovku - to si snad děláte pr4el??? Neřikejte mi, že si nedokážete vydělat "normalnější" a pro všechny "komfortnější" cestou...nehledě na to,že tohle je akorát kontraproduktivní a lidi,co to nebaví, radší přepnou k jdmu na eurogejmr...
    • Jack1947
      Tak jo dalsi Anonym Dawn , Wow ty anonymove padaj jak mouchy po desti/ prezraly hrusky...
      Uz asi chapu smysl tech reklam... *15*
  • http://www.metacritic.com/game/ios/transport-tycoon

    81. Jo tak já teda téhle trojce budu věřit......
    • Black_Hand
      v podcastu se bavili o tom, ze ios verze je lepsi. verze na android je mizerna. recenzovana verze je na android.
      • Tak to by z výčtu platforem ten ipad s iphonem mohli vyškrtnout :)
        • Black_Hand
          precti si to jeste jednou:
          "Recenzovaná verze: Android
          Hra vychází na platformách: iPhone, Android, iPad"
          • Já mam verzi pro iOS a je to uplně stejná tragedie... ted jak v čem...
            Čekal jsem grafiku podobnou oTTD , ale tohle je hnusne a nejde to hrat jednak kvuli ovládání, ale i ta pixelovatost posila hru do kopru. Snad jen framerate je stabilnější... no aspoň je vidět k čemu je metacritic... k hovnu přátelé, k hovnu... spousta věcí co tam mají pod 50 jsou slušné a naopak... toto budiž zářným příkladem
  • P3RS3CUToR
    jak se pls vypne ta idiotská kostka,? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • na notebooku ted nemam flash, ale to okno co mi zacalo nove vyskakovat na games.cz (prazdne kvuli absenci flashu) ma krizek vpravo nahore, asi nebude moc dobre viditelny s pozadim reklamy, ale je tam
    • na notebooku ted nemam flash, ale to okno co mi zacalo nove vyskakovat na games.cz (prazdne kvuli absenci flashu) ma krizek vpravo nahore, asi nebude moc dobre viditelny s pozadim reklamy, ale je tam
    • smejki
      někde tam je tlačidlo "zavřít"
    • trolo
      Adblock...
      • Harry_Styles
        asi tak, kdo dneska vůbec leze na internet bez Adblocku
        • trolo
          sialenci ktori sa potom rozculuju v diskusii ze im furt vyskakuje nejaka reklama :)
          • P3RS3CUToR
            tjn ja ho proste nepotřeboval, tak ani jsem o něm nevěděl... tak aspon díky games.tiscali, že se to konečně hold stane součástí mýho softwaru... argh. No ještě csfd zacalo ted blaznit.
    • Shania
      refresh
      • pan_Revoluce
        Po refreshi se mi celá stránka sbalila a pustil se nějakej hiphoper. Já chápu, že vás to živí, ale snad není nutné na čtenáře chlístnout dva kyblíky humusu během jedný minuty, i reklama může mít nějakou míru vkusu...
    • Mně pomohlo obětovat pár koz a zatančit si šamanským tancem kolem stolu. Taky je dobrý si pohlídat postavení planet a záleží i na povětrnostních podmínkách.

      Ale stačí i klik na křížek, kterej se celkem dohledatelnej a viditelnej.
      • P3RS3CUToR
        sem ho fakt nevidel *15* ... Ale jo dík, na to sem se ptal, protoze sem ho nenasel. No zatim se kouknu po tech kozach dokud se nezjeví na obrazovce zase kouzelná kostka.
  • Bomba teaser ve Fight Clubu a jak pak misto recenze od Drby aka LH, dostanu neco vod Homoli?!? Takovej podraz zase...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit