Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    LEGO namety su hrozne hry
  • Lego Pán Prstenů byl super, takže proč ne *4*
    • Lego Pán Prstenů - obrovský nudný zklamání bez atmosféry LotRa s bugy a strašnou kamerou, z který mi vytejkali nervy.. Pro mě nejhorší Lego hra a to jsem se na to strašně těšil. Snad takovej nebude i Hobbit.
    • Lawliet
      Super. Byly i lepší Lega.
      • Ja jel piraty a stredovek
        • Lawliet
          Mě dost bral Batmááán
          • to bylo duplo ne ?
            • to je lego pro nejmensi, abys nemohl spolknout soucastky
            • Lawliet
              Co to je?
  • ucho
    http://youtu.be/4VQ6wkvDdyY
  • Nechcem zavhrovat hry pre najmladsich hracov, samozrejme aj pre toto publikum je treba robit hry, ale absolutne mi nejdu do hlavy tieto LEGO hry. Myslim, ze hry pre deti sa daju robit aj inak a zaujimavejsie ako kazdu velku znacku predrbat do lego podoby
    • ucho
      náhodou lego hry jsou fajn.
    • Jack1947
      Deti ti nepotrebuji slozite hry a co je jednodussi nez vzit proflaklou znacku a predelat ji na lego podobu. *3*
  • Jack1947
    Je to hezke ze vsechno se dneska "Zlegovava" jenze ja bych uvital radsi poradnou neanimovanou adaptaci. Sice zde byl nejaky pokus ale to bylo uz hroozne davno, od te doby nic lepsiho s Hobbitem nebylo coz je skoda. Chapu no lego leti. Hobbit by si zaslouzil neco hezciho.
    • Co může být hezčí než LEGO... Jinak, ta captcha tady, to je stejně sranda. Teď jsem tady dostal nějakou ve které byly jenom 2 znaky. Ten třetí lezl za okraj.
      • Jack1947
        Ja vim stejnak by byla hezci nejaka Hobbit hra nejlepe podle knizni adaptace.
        • kniha a film staci, mrouskat hobity
  • Pete.palis
    těšim se...vlastně spíš moje mladá *1*
    • Lawliet
      Beztak to budeš solit s ní jak malej kluk. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit