Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem proti, aby Petr Poláček točil jakýkoli gamesplay z hraní Elite. Měl by to udělat někdo jiný, anebo nikdo. Není normální to, co předvedl. Pavel Dobrovský se zcela poprávu do Petra pustil, protože odkládání gamesplaye Elite je podle mě už za hranou a už by nic takového neměl zkoušet. Přístě by si měli dávat pozor s ohlašováním gamesplayů...
    • S takovejma krámama jdi k doktorovi *7*
    • Kde, co ... dej odkaz :D
    • hm hm a mě přišlo že to celé bylo jen tak na oko, jako že sranda ne že by se do sebe opravdu pustili
  • Nevi nekdo kdy to vyjde nejak presneji ? Furt pisou jen ke konci roku 2014
    • 11.12.2014
    • Mozna to vi David Braben, ale ten sem nechodi ;-)

      Na 22.11. chystaji nejakou velkou akci tak bych cekal ze tam datum vydani oznami.
    • Mozna to vi David Braben, ale ten sem nechodi ;-)

      Na 22.11. chystaji nejakou velkou akci tak bych cekal ze tam datum vydani oznami.
  • Ty nove planety ovsem zatim zpusobuji problemy s vykonem snad u vsech hracu bez rozdilu HW. Sekani, zamrzani, FPS dropy ... Pokud nejsou tyhle bety zamerne zabugovane, pak ma hra k finalni verzi podle mne jeste daleko.

    Hrat se da, ale na muj vkus je tam prilis mnoho nevyvazenych prvku a vaznych bugu.

    Presto, jsem se hrou opravdu jiz nyni spokojeny, ale zaroven si myslim, ze opravdu toto nebude pro kazdeho.
    • u mě bude hodně záležet na tom, jaký další hratelný obsah mimo "vozit zboží z planety A na planetu B" autoři přidají, protože vozit někam vesmírné zrní opravdu nepovažuju za definici zábavy, kdyby jo můžu jít v reálném životě dělat kamioňáka *1*
      • Co tezba z asteroidu, zkoumani neprobadanych systemu a prodej ziskanych dat prislusnym frakcim, krom toho PvP a dalsi...
      • Ghost47
        Můžeš se živit jako pirát, případně dělat obchodníkům ochranku, můžeš si vydělávat jako nájemný vrah (na stanicích nejsou jen mise typu "něco odvez" nebo "něco sežeň", ale i kontrakty na likvidaci jiných pilotů), můžeš lovit piráty, na které je vypsaná odměna...
        • coz je ve vysledku chaba zmena oproti prevazeni A do B.. porad malo.. (btw hraju)
        • Jenom nedoporucuju se vrhat na pirata s lodi "War essence"... prohrajes :D
          • walltar
            Toho sem dneska potkal ... Skočím si tak do neznámé lokace a tam ten nový federační transport co se jmenuje War Essence ... ale nějak neměl proti mojemu Eaglu šanci. Je to neobratný, takže se stačilo mu držet za zadkem.
            • Walltare dotaz...Zakoupil jsem premium Beta access, tak bych nekde toho Eagla mel mit
              taky v hangaru, ne? Nemuzu ho najit ;)
            • Ja mam eagle taky rad az na ty spodni weapon sloty... mit tam gimbalovy lasery je o nervy :D
              Nakonec jsem skoncil u Vipera protoze ma absolutne ultimativni zvuk "afterburneru" :D

              Viperovi to diky vetsi vydzi jde taky o neco lepe ve valecnych zonach.
            • walltar
              Jo mě dal na první salvu na nějakých 70% hullu ... a to sem měl plné štíty, ale ke druhé salvě už se nedostal. On Viper je super, ale nezdá se mě tak obratný, jako Eagle. Celkem bych bral loď co by měla jen o trochu víc zbraní, než Eagle, ale jinak by to byl Eagle.

              Ale jinak Nevím co to bylo, protože dřív měl Var Essence plně vybavenou Anacondu. A na tu člověk s Eaglem moc šanci neměl. I když šlo to ... taky se jí šlo držet ve slepém místě, ale chce to hodně cviku.
            • Na me se jenom podiva a mam dole stity a to litam viperem. Za zadek jsem se mu vlastne poradne ani nedokazal dostat :( No asi je na case zase oprasit joystick a zkusit to :D

              BTW. mel jsi si na nej sehnat misi. Za splneni bylo nejakej 150k kreditu.
      • Pruzkum i souboje tam uz je, pripadne pasovani ... nebo jaky dalsi obsah by jsi ve hre rad videl?
        Koneckoncu, i ukoly ve hre jsou ...

        Ta hra asi vyrazne o nicem jinem prave nebude.
  • walltar
    Já doufám, že ještě dost zapracují na svojí serverové infrastruktuře ... Většinu času mě nejdou přijímat, nebo odevzdávat mise a musím třeba 10x relogovat, MP jede tak napůl... je to jediná, hra, kde mám problémy s MP.

    Ale jinak musím říct, že se jim asi podařilo vytvořit nejnudnější těžbu co jsem zatím zažil ... Hrozně práce, hrozně nezáživné a ještě musím každý kus šutru honit s lodí jak magor ... království za tažný paprsek. Ono to asi zábavnější nepůjde udělat, ale příjde mě s tím moc práce a malá odměna. Tak uvidíme kam to posunou v dalších betách.
    • Z toho traileru to vypadalo ze musis kazdej kamen honit cargo scoopem ale nechtelo se mi tomu verit :D Nikdy jsem tu vec ani nezkousel a pocitam ze tezba teda zabere jeden utility slot a jeden slot na zbran coz se ve vysledku nezda jako takova pecka.
      • Veskoslav
        No jo, ale co když materiály z meteoritů budeš na něco potřebovat, to pak ti, co obětují jeden slot, tak si budou pískat.
    • Veskoslav
      No ono EVE má ještě nudnější. Podle mě je to spíše zatím na ukázku a pokud člověk bude mít loď na těžení, tak to bude o něčem jiném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit