Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoznačně, adventura tohohle roku, miluju tuhle hru, a přitom je tak jednoduchá. Už se nemužu dočkat ještě jednou, se vyspim:-D už se těšim na Max;-)
  • Jam97
    Telltale se maj co z týhle hry učit.
  • pockam na cestinu a koupim to az to bude komplet, to cekani na dalsi epizody me nebavi...
    • Obvykle mám na čekání stejný názor, ale tohle je tak dobré, že jsem to nevydržel. Já tu hru po koupi neměl zapnout, ale udělal jsem hroznou chybu, když jsem se díval na youtube, kde to hrál Totalbiscuit s manželkou a jakmile zaznělo magické "I hope they will go full twinpeaks in next episodes" tak mě dostali
    • Spades
      O hodně tak ale přicházíš.
      Hodně co mě na episodických hrách baví, jsou ty spekulace co se bude dít dál, a jestli se někdo trefil.
      Plot twisty jsou pak daleko větší zážitek, když to nikdo nečekal.
      • PLuto.petr
        To já zase mám u epizodických her problém, že si už prostě nepamatuju, co se předtím událo.
        • Thorar
          Mám stejný problém, ale tady držej co slíbili a hru vydávají na epizodický poměry fakt rychle a děj nestihnu zapomenout. Narozdíl od Telltale.
        • U her od Telltale se to stává oříškem i pro mě, ale tahle série, která vychází (zatím) každý měsíc, v tomhle ohledu funguje na výbornou. Skutečně se na to těším možná ještě víc, než na celého zaklínače. A hned několik dní na to Technobabylon. Žijeme v časech, které jsou pro fanoušky adventur více než štědré.
    • Mart9
      Pro mě názor týdne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit