Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    Vzpomínka na gamepage

    Zrušením pořadu gamepage čt ukazala jak jsou naše media negramotná a naprosto irelevantní.Pokaždé když má někdo z moderátoru tu smůlu,že musí informovat třeba,že se koná herní veletrh,tak při vyslovení "počítačové hry" se cítím trapně a zaroven se pomalu dusím smíchy z toho jejich amaterismu (hlavně krevetko stojí zato).Pořad replay neějakou dobu sleduju a nadšený moc nejsem.Na začátku se objeví tuček kterej se snaží být vtipný za každou cenu.Je paradoxní ,že zrovna v gamepage podávál mnohem lepší výkon.Parodie na starwars a mafii si budete pamatovat do konce svého života.Pak je tu alžběta která tam vedle něj sedí.Kdyby jí neoslovil tak bych si myslel,že je to nejaká tlapka kterou si tuček obstaral aby se nenudil.Alžběta je ale seksy takže tam zustane.koncept kde tuček neco řekne,seksy alžběta neco řekne,pak uslyšíme recenzi kterou dabuje nekdo kdo ji nenapsal.Tahle dvojice je absolutně zbytečná.Třeba gamecrafák by byl lepší volbou ,třeba by neco vymyslel.Pokud by to jeho ego zvládlo,aby neskončil jako pan seman,jehož ego musí vozit zvlášt.Gamepage možná byl občas trapný,ale i nekdy opravdu zabavný
    ,amaterský.A proto jsme ho měly tak radi.Byl to první pořad o pc hrách po pádu komunismu.To prvenství mu už nikdo nevezme.Naši slovenčtí sousedé kamarádi měly taky něco.level majstrou-psx turnaj,kde si ve finale dostávali virtulaně přes držku bojovníci z tekena 3(závody,hopsačky atd) kterou hrali... 8letý děti.když byli dost šikovní.To by dneska neprošlo.Z pohledu historie a kulturního dědictví je zrušení gamepage těžká rána pod pás.

    GAMESTV:Líbí se mi ten konzervativní přístup.Jasný,srozumitelný,k věci.nemá smysl games tv porovnávat s konkurenci.V tuto chvíli jasně prohrává.INFORMAČNÍ VIDEO SERVIS.Zhruba takto na mě působí svým obsahem,ale potenciál tu je.
    • Mart9
      Game page byl pořad, ve kterém víc minut zabraly trapné a zbytečné scénky než recenze. A má vzpomínka: Hlavně vzpomínám, jak jsem se před ostatními členy rodiny styděl, že na něco takového koukám. Radši jsem na to koukal sám, bohužel to v té době byl jediný herní pořad.
    • Mato1987
      Až mi nabehli zimomravky chlape, fakt profesionálne napísané a zdielam rovnaký názor.
      Dovolím si ešte doplniť niečo. Level majstrov bol ojedinelí program svojho druhu, bežal naživo a nepamätám si, že by sa niečo podobné realizovalo niekde v zahraničí. Išlo v podstate o reláciu o hrách, kde boli do telky, vtedy to bežalo na VTV, súkromnej stanici, ktorá dnes už žiaľ neexistuje, pozvaní alebo vylosovaní boli traja hráči, ktorí sa tam dostali buď telefonickým žrebovaním alebo niekedy aj po známosti a tí odohrali proti sebe prvé kolo na nejakej jednoduchej skákačke/plošinovke, ja keď som tam bol tak prvé kolo sme hrali jazz jackrabbit, druhé kolo bol nejaký sálový futbal a potom bolo finále proti majstrovi v nejakej bojovke, už si nepamätám ako sa volala, či mortal combat alebo čo to konkrétne bolo.
      No a behom prestávok medzi jednotlivými kolami sa robilo po zaznení sirény telefonické losovanie a keď si odpovedal na žrebovanie, že v ktorej karte má moderátor divokú kartu tak si bol vylosovaný do telky prísť si zahrať a ešte ti aj dali nejaký hodnotný darček a zase keď si neuhádol tak ti dali ako darček nejakú hru, herný časopis alebo film od davay davay video *4*. Ale nie som si fakt istý či to takto presne aj bolo, ale to je jedno, to nie je podstatné. Počas prestávok medzi jednotlivými kolami pustili za sebou zopár recenzií, alebo resp. to neboli ani tak recenzie ako skôr ukážky na nejaké nové hry, v leveli majstrov tomu hovorili demo, recenzoval to Rado "Radič" Porada, doteraz neviem, či to bol jeho pseudonym alebo ako to bolo, ale bol to fajn chlapík, bohvie čo teraz robí.

      Musím sa ale pochváliť dostal som sa do jedného nakrúcania levelu majstrov keď som predtým zavolal do relácie a vyhral som jednu originálnu kazetu s filmom a pozvánku do relácie, do ktorej som sa avšak dostal až o dosť neskôr lebo čakacia lehota bola pomerne dlhá. Žiaľbohu neprešiel som cez prvé kolo levelu majstrov lebo prvou hrou bol práve jazz jackrabbit a ja som hru predtým dovtedy nehral, iste dali nám trocha si zahrať pred začiatkom relácie, ale doma som vtedy nemal žiadne PC a konzolu už vôbec nie a tak som nebol vôbec pripravený v porovnaní s mojími súkmeňovcami, ktorí ma rozniesli na kopytách v konečnom účtovaní a ešte k tomu bol gamepad pre mňa niečo úplne nové resp. to bolo pre mňa tak trošku španielska dedina....No ale neodišiel som s prázdnou ako sa hovorí a dali mi ako cenu útechy jednu skvelú hru Gender Wars, bola to prvá originálna hra, akú som kedy mal a preto na túto súťaž spomínam len a len v dobrom, kedže okrem materiálneho obohatenia mi priniesla aj množstvo krásnych spomienok na dni keď som pri telke čučal a sledoval každý jeden diel bez prestania, dokonca ich otec na vhs kazety aj nahrával pravidelne :) Ešte by bolo dobre spomenúť, že v tejto relácii začínali takí ľudia ako Jozej Pročko, Zuzana Fialová a Andrea Karnasová, mimochodom ja som tam bol niekedy v priebehu roka 96 tuším začiatkom jesene, keď moderovali práve Pročko a Karnasová, mimochodom Karnasová bola vtedy nielen ku mne ale aj ku všetkým nesmierne milá a príjemná ;)

      No skrátka bolo to obdobie 90tych rokov keď som ako malý zasran hltal všetko o počítačových hrách, či to bola práve relácia level majstrov, alebo či to boli rôzne časopisy ako level, hráč, score či excalibur. Tie časy sú však nenávratne preč a my musíme kráčať s dobou a možno aj preto sa tak mohutne rozmohli tieto všelijaké internetové relácie a magazíny.
      Na Slovensku bola potom ešte začiatkom roku 2000 uvedená nová relácia na verejnoprávnej slovenskej televízií, ktorá ovšem bola skôr telefonickou hrou cez telku, kde si mohol ovládaním pomocou domáceho telefónu ovládať hru crash bandicoot za sprievodu tupého komentáru moderátorky Didiany alebo Andreja Bičana. To bolo zase na druhú stranu niečo iné, nejednalo sa o nejaký televízny magazín o hrách, jednalo sa skôr o televízno hernú súťažnú reláciu.
      Len toľko som chcel k tomu napísať :)
  • zdeeneek
    Jak jsem byl k prvnimu dilu docela kritickej, tak musim uznat, ze ty dalsi uz jsou o dost lepsi. Dobra prace.
    • Tak určitě.
  • solearis
    Za mňa rozhodne super. Perfektný formát, strihy z hry na hráča sú perfektné. Oproti replay podstatne viac osobné. Teším sa na ďalšiu časť, len tak ďalej! *3*
  • MickeyMutant
    Malá oprava: Disney koupil Lucasfilm za téměř dvakrát tolik peněz než Microsoft Mojang. Jednou tolik je 100 %, dvakrát tolik 200 %.
    • Asharak
      Do tohohle slovíčkaření se radši nepouštěj :D jednou tolik a jedenkrát tolik je většinou 200%, ale násobek je 2x, dvakrát tolik musí být to samé v podstatě, jenže podle toho prvního by to mělo být 300% *5* *1*
    • Mato1987
      MickeyMutant má znova pravdu
      http://thewaltdisneycompany.com/disney-news/press-releases/2012/10/disney-acquire-lucasfilm-ltd
  • Dogkiller
    Pusťte si Re-Play a učte se od profesionálů, protože toto je fakt tragédie. *7*
    • Já teda nevím :) ale po shlédnutí pár dílů Re-Play se docela stydím přiznat, že s hrama mám něco společného :)
    • A kdo je v Re-Play ten profesionál?
  • Tak určitě to není špatné. Tak určitě se na to dá koukat. Tak určitě kouknu na další *1*
  • Sorry ale docela nuda. Destiny jste věnoval asi 80 vteřin ? nhl asi minutu ?nevím no .....
    • Mato1987
      no ale nie je to aspoň cóól? Ja navrhujem aby spravili 60 sekundové diely, ale predovšetkým by si mali najať aj nejakého šikovnejšieho kameramana najvhodnejšie takého, čo nemá trému a triašku behom natáčania zároveň.
  • Mato1987
    Nejde mi to spustit, adblock nemienim ale vypínať, smola no.
    • Papricko, jak chces ,aby neco fungovalo a ty jsi tady mohl tlacit ze zadele ty svoje prujmy kazdy druhy den,aniz by si to bylo schopno na sebe vydelat hmm? *7* Ale tak co cekat o cloveka,co si da do nicku rok sveho narozeni vid... *15* Jinak super prace. Je tam videt progress k lepsimu. Jen tak dal *3*
      • Mato1987
        Detektív Columbo si to ty? Ale nie teraz vážne, ty si myslíš, že to číslo za mojou prezývkou je dátum narodenia a tou rádoby hlbokou imbecilnou analýzou si snáď chcel naznačiť, že by to tu bez reklamy vôbec nefungovalo?
        Ak mi úprimne zodpovieš na tieto tri otázky a v provom rade sa osobne predstavíš, tak ti kľudne aj osobne pôjdem zablahoželať *3* Neočakávam žiadne zázraky, no aspoň troška slušnosti a pokory by ti určite neublížilo, samozrejme iba za predpokladu, že niesi psychopatický maniak s určitými sklonmi ku sociopatii :)
        • Coffin.Corner
          Nemluv tady o pokoře a slušnosti, když toho sám nejsi schopný. Protože kdyby si slušný byl, tak se nebudeš vyjadřovat na stránkách které nechceš podpořit, jen kvůli jakýmsi vlastním hloupým zásadám.
          • Mato1987
            Presne takúto oduševnenú a totálne simplexnú reakciu som aj očakával. mimochodom, čo má spoločné pokora a slušnosť s vyjadrovaním sa ku článkom na stránke, ktorú podľa teba nechcem podporiť kvôli určitým osobným princípom? Je naozaj škoda preškoda, že pointa tvojej nepremyslenej reakcie ti nejakým záhadným spôsobom akosi unikla.
            • Mato1987
              OK, tak to skús ešte raz, ale teraz bez tých žvástov ohľadom hlúpych zásad a podobných prázdnych rečiach, aká bola teda pointa tvojej primúdrelej reakcie?
            • Coffin.Corner
              No evidentně pointa uniká především tobě, ale je to tvůj boj.
    • Mart9
      To je ovšem pouze tvůj problém a pouze tvoje smůla.
      • Mato1987
        To je avšak v prvom rade vysoko diskutabliné a zároveň veľmi nepravdepodobné.
        • No je to tvoje chyba, protože adblock nedokáže překousnout to, že je před videem reklama a proto se to sekne. Čobole, vrať se na pastvu a trhej čučorietky.
    • udělit výjimku je otázka tak 5 sekund ?
      • Dogkiller
        Adblock nevypínám. Vzhledem ke "kvalitě" tohoto pořadu je i těch 5 vteřin jen zbytečná ztráta času. *6*
        • Mato1987
          Ja tiež nie, keď narazím na stránku kde mi záhadne nejdú prehrať videá tak je mi jasné kde je pes zakopaný, akonáhle takú stránku objavím, už na ňu nikdy nezavítam.
          • Tak se měj hezky :)
      • Mato1987
        Hmm, tu ide ale o princíp priateľu.
        • pokud jde o princip, tak to pak není smůla, ale prostě jednoduchý mechanismus. Taky používám adblock, ale právě z principu ho vypínám tam, kde chci, aby z toho lidi něco měli. Jestil tě to vůbec nezajímá, v pořádku, ale pokud to chceš vidět, tak je princip zkonzumovat všechno a nedat nic docela smutnej
          • Mato1987
            Asi nechápeš význam slova princíp. Ak je niekto hlboko zásadový a principiálne založený človek, trebárs taký ako ja, tak jednoducho radšej to video ani pozerať nebudem. Nie je to také ťažké a už vôbec nie zložité na pochopenie, všakže?
            Presne z rovnakého dôvodu nemám ani predplatenú televíznu káblovku.
            • Mato1987
              Akosi nerozumiem, čo si myslel tým, že keď niečo chcem, tak mám zato niečo opätovať? Podľa tejto chorej logiky to znamená, že keď si napr. chcem pozrieť nejaké video na internete tak by som za to mal nebodaj zaplatiť, či ako to mám chápať?
              A čo konkrétne si myslel pod "neochvejnými následkami", to je mi tiež rovnakou záhadou.
            • já to chápu a i takový lidi znám, a pokud je člověk neochvějně zásadovej, pak by měl stejně neochvějně přijmout následky svýho počínání. To je snad normání, že když neco chceš, něco dáš. Když ze zásady nemůžeš snést několik obrázků navíc kvůli podpoře docela fajn stránky, pořád mi taková zásadovost přijde smutná...
  • Blue.Shark
    Paráda, jen tak dál :)
  • TubewayArmy
    Co si o 3. díle myslím? No tak určitě, povedenej! Jen tak dál hoši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit