Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale no táák. O čem to tu mluvíte. Bude to prostě další klasický CoD. Děti budou radostí jásat, teenageři onan*vat, já se tomu klasicky obloukem vyhnu a fandové téhle série si prostě přijdou na své. Tak to má být. Nebudu tu přece nikoho hejtovat za to, že se na to těší.
  • Ať jdou už s tou moderní válkou doprdele. Zahrál bych si zas po letech něco z WW2 *9*
  • del0
    lol
  • Hrál sem Call of Duty Advanced Warfare. Ne že by to byla hrůza, ale taková průměrná hra na odreagování. Nejsem žádný blázen ani do multiplayeru. Prostě když chci tak si to zahraji.
    Nejlepší bylo, když dali autosave před moment kdy mě opravdu něco konečně překvapilo, takže když mě zabili tak sem zase čuměl na tu stejnou scénu, ale už ne s tím "wow" efektem. Ani sem se pořádně neproletěl na té lítací motorce. Co třeba ji přidat do multiplayeru? Možná jako DLC jako spoustu jiných sra*ek! Sricpt sem script tam :(
    • ono tam jde umrit? jsem myslel ze poslednich 10 dilu se jede se zaplym godmodem...
  • Ronox
    Tak co nám budou dělat rybičky teď? :)
  • Pobavilo...zrovna u hry typu CoD se ta pokročilá AI vážně uplatní.
  • Ale jo, jestli to bude stejně dobrej díl, jako Advanced Warfare, určitě zahraju.
  • očekávám převratnou AI u komárů a mušek , kteří budou zcela realisticky oblétávat kolem hráčovy hlavy
    • Aby hra ještě víc na*rala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit