Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby někdo měl tipy na jiné klony Elmy na PC, tak beru :)
    • Samozrejme ze mame, XMoto :) (xmoto.tuxfamily.org)
      Kdysi davno jsem hral Elmu, ale vyvoj skoncil a tohle je ted nekolik let to nejlepsi, co si jde na PC zahrat. Mam tam i nekolik svetovych rekordu :)
  • Konzolisti zadavte se *16* *1*
  • Shenkster
    Určitě s verdiktem souhlasím...parádní pařba !
  • Má první XBL Arcade hra a vůbec nelituju utracených peněz...Beztak už mě to chlastání nebaví a sedět na enězích...Do háje s kapitalismem *5*
    • taky to byla moje první xbla hra.. a je fakt parádní :) dobrá je i ta možnost stahování levelů :)
  • A my PC hráči zase dostaneme další z****ený Cowadoody. Bože mě je zle *11* Ať už raději skončí tenhleten moderní trend bejt cool gamer nerd geek a nevím co ještě a vývojáři zase začnou dělat normální hry, protože by jim to nikdo nekoupil.
  • Odulin
    Už původní Trials mě bavila a tohle je ještě o kus lepší. Pěkná grafika, rozmanité tratě, dobře narůstající obtížnost a k tomu téměř nekonečná zásoba tratí vytvořených hráči. Zábava zaručena.
  • Bude i na PC? Nevíte?
    • kubi-wan
      No samozřejmě, že ne... klasicky.
      • ucho
        popravdě u téhle hry bych si vsadil, že se časem na PC objeví.
        • kubi-wan
          To by bylo fajn. Už mě nebaví to tvrzení, že tyhle blbinky patřej jen na konzole... já si chci na PCčku taky zablbnout... a ne, hrát ňáký flashovky z webu mě taky neba...
  • http://www.playmotorbikegames.com/games/Moto_Trial_Fest.html
    • Hanzales
      Mazec :) Kdyz se na to trosku prijde, tak to jsou jumpy jako prase :) Drsna to webovka...
      A do Toho Trials chci uz nejakou dobu jit. Nebere mo to kreditku, tak to chce predplacenou kartu a dokopat se po ni, ale me bavil uz ten Trials2 a tohle vypada jeste domakanejsi....
      • Souhlas. Bomba hra.
  • Hra je to celkom slusna, ale vyskytuje sa tam az prilis mnoho premennych, ktore neviete predopovedat ci ovplyvnit. Proste, niekolko levelov je zalozenych ciste na stasti - nie na vasom skille. Vcera vecer som travil nad jednym takym asi 2 hodiny len preto, ze som proste nemal stastie a nezastihol tie "skripty" v momente, kedy by mi pomohli. BTW, level bol zasadeny do nejakych stok, kde mi problem robili vystrekujuce kanale... *5*
    • Odulin
      Jj ty kanály jsem taky chvíli dělal. Level nebyl až tak těžkej, ale co si vzpomínám tak ty poslední gejzíry, co tě "rozsaltovaly" mně přišly jako malá ruletka. *4*
      • Koukam že kanálový kolo potrápilo snad všechny :) jinak super gamesa, klidně bych dal hodnocení 9.8 :) multiplayer taky zábavnej,nelze se střetnout s protivníky ale to vůbec nevadí,člověk má co dělat sám se sebou :)) Xlive viz nick ;)
  • jindra.veliky
    Elma je porad lepsi *5* tim myslim ElastoManii
    • Lawliet
      mm nevím tohle mi přijde spiš jako Elma v2.0
      • Mechwarrior_bw
        skôr elastomania v0.5 v lepšej grafike...
        • Lawliet
          proč myslíš? absence jablek?
          • Mechwarrior_bw
            v elastomanii musel človek trochu viac pohnút rozumom, záchytné body na každom kroku neexistovali, rozsah pohybov a možnosti riešení boli väčšie, mnohdy to bola viac logická hra ako nejaká závodná arkáda. Jednoducho sú to 2 rozdielne hry, TE je priamočiarejší a stavia viac na zábave a rýchlych prstoch a pridáva k tomu kopec infantility (nič v zlom - ono to tam aj pasuje).
            • Lawliet
              Vezmeš osvědčený základ, někde přidáš někde ubereš a máš rázem jinou hru s nádechem nostalgie.. Elma byla spíše vymysli a použíj osobně jsem se ke speedrunu nikdy nedostal.
    • Za mě máš plus chlapče. Na Elastu jsem strávil hodně času
      • jindra.veliky
        u nuas ve skole mame v informacnim centru stare PC a tohle tam vsichni o volny hodiny nebo o prestavky sjizdej *1*
    • Elma je nostalgie jako swine :)))
      • Mechwarrior_bw
        jj http://goo.gl/1Q3Df *3* klávesnice by mohli spomýnať ... teda tie ktoré to obdobie prežili :)
        • hmm tenhle level mi trval tak čtyřikrát dýl ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit