Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohl by mě někdo poradit jak opravit
    v tabletu Shield hru TRINE2!Hra se vůbec nerozběhne,po kliknutí na ikonu se ukáže základní obraz hry. !
    Potom se na displei ukáže tabulka./aplikace Trine2 bohužel přestala fungovat!A to je vše!
    Děkuji za odpověď nebo radu!
    Petr M.
  • Trine 2 běží na PC ve 3D nativně, takže není nutný žádný 3D vision ani Tridef. Podpora je přímo ve hře. A ano, vypadá to moc pěkně.
  • Jack1947
    Nuze, 3D takovy skvost jako Trine2 a jeste na PS4. Neni co dodat, snad jen ze mne 3D v dosavadni forme moc nezajima. *3*
  • Nevim presne proc, ale oba dily Trine patri k tomu nejlepsimu, co sem za posledni roky hral :)
  • Django_cz
    Super, ale už by mohli oznámit vydání GTA V pro PS4... aby už se utnul tipec všem najivkám, kteří ještě pořád věří, že GTA V bude jenom na staré konzole.
    • Sranda bude az nevyjde a ty budes muset chodit kanalama! *2*
      • Django_cz
        Mě se líbí, jak tady spoustu najivek mínuskuje jenom, ze strachu z toho, že by GTA V vyšlo na PS4. To si pište, že vyjde a bude vypadat mnohem lépe než verze pro staré konzole. Počítám, že oznámení se dočkáme ještě letos. Je třeba se smířit s tím, že PS3 i Xbox 360 jsou za zenitem.
        • Jack1947
          To ty ses uz dáááávno za zenitem. *15*
          • Django_cz
            sám si... *3*
            • Jack1947
              Ale breptale, ty jsi. *3*
        • Mnohem lepe jak AC4?
          http://www.youtube.com/watch?v=HIHH_PNwcVE&feature=youtu.be
          *7*

          A i kdyby, tak co? Gta jsem hral 3x, poctvrty jsem ho ani nestahl, vazne myslis ze se zblaznim kvuli nejaky hre? (jeste konzolovy?) *7* *3*
  • hm, takze 3D Vision zelenie zavistou :)
    zvlastne, na pc to podporit nevedeli, na PS uz to ide
    *9*
    • nechápu.. normálně to hraju na 3D projektoru skrze SW 3Dtv Nvidia ... takže na PC to ve 3D jede..
  • Ataker
    Tak to musí taková nádherná grafika v 3D vypadat suprově.
    • Hral som to s bratom kooperacne na PC + 3D TV a vypadalo to fakt nadherne. 3D sa k takejto hre podla mna dost hodi a navyse ho maju fakt vymakane. Nie ako vacsina hier, ktore oficialne podporuju 3D, ale realne musite vypnut niektore efekty, aby sa na to dalo v 3D pozerat. Trine 2 je po technologickej stranke vyladene do posledneho detailu - ci uz 2D, 3D alebo aj napriklad podpora viacerych klavesnic sucasne na jednom PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit