Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč zase pavouci? Proč?! Ani na trailer se nemůžu podívat. *13*
    • XorxoxTalarius
      Protoze Night Goblini, nejvetsi nepratele trpasliku je pouzivaji na jezdeni uz nejakejch par edic Warhammeru?
  • ach jo,teď nevim za koho mam hrát,proč tam musí bejt samý dobrý frakce,to by tam nemohla být jenom jedna hratelná? *1*
  • Kto ma rad trpaslikov mal by rozhodne pozriet na pripravovanych The Dwarves od KING Art Games.
    https://www.kickstarter.com/projects/kingartgames/the-dwarves-a-new-storydriven-fantasy-rpg/description
  • TheGGG
    Proč prostě neukážou nějaký záběry s blood and gore režimem? Vypadá to pěkně, ale já chci rozmašírovaný mozky na kladivech trpaslíků.
    • Pak by si mohli někteří naivní lidé domyslet, že by ta krev mohla být obsažena už v základní hře
      • TheGGG
        a to by pak mohlo vést k soudu za klamání spotřebitele, jasný, proto tam tu krev měli dat free.
        • Měli,jenomže potom by si zase někdo mohl stěžovat na to že to kazí mládež a další kecy. Zkrátka si budeme muset připlatit.
          • TheGGG
            ale houbeles, jsem hrál tolik násilnejch her a zkaženej nejsem, proč už to těm blbům někdo neřekne? Takhle budem cálovat jak blbí
    • Tak tak... WH fantasy knihy jsou toho plny, kdyz mega pavouk rozkouse trpaslika, chci videt, jak strika krev. Nejsem sadista, ale bez toho to proste neni "immersive" ...
      • TheGGG
        však ono to bude, jen z tebe (a ze mě) eště vydyndaj pár éček za blood and gore DLC.
        Vím, jak tu všichni hejtí lidi co nákupem DLC podporují zlé korporace, ale v tomto případě si prostě připlatit musím, protože pokud chci ve hře strávit desídky hodin, chcu mít zážitek 100% a né se omezovat pro pár éček (nic co bych neutratil při jedné návštěvě mekáče)
  • Jestli se můžu zeptat, jsou trpaslíci ve W40K?
    Protože si nemůžu za boha vzpomenout, ale jestli tam nejsou, tak co se s nima stalo?
    To jako budoucnost je bez prcků?
    • Kozy
      Byli, jmenovali se se Squats a byli to lidský mutanti. To bylo ale ještě v Rogue Traderovi než se v GW rozhodli že budoucnost bude grimdark *9*
      • TheGGG
        a je jedině dobře, že je grimdark, reta*dovaných sci-fi omalovánek máme dost
  • Pardon všem, ale tahle ukázku naboostovaného traileru nazývat IN GAME. Dle mého názoru, tohle je sestříhaná ukázka, která nic neříká o hře... jen je to takové promo. Stále čekám na to, kdy CA uvolní něco, kde budu vidět, jak se hra samotná hraje včetně UI, AI nepřátel a grafiky... zkrátka IN GAME.
    • No doufejme, že to nedopadne jako s Romem II. Tam vyšlo opravdu jen málo videí ze hry a po vydání se ukázalo proč taky...
      • K ROMEII vyšlo celkem dost videí. Třeba i tady na games. Už tehdy jsem zde psal, že ROME II bude propadák, ale nikdo nevěřil :) jsem znovu zvědavý na ty in-game videa z Warhammeru, abych si o hře vytvořil obrázek. Už jsem se stal celkem imunní vůči všem těm PR kecům a promo videím.
        • Zrzzek
          Nejlepší je říkat o každé hře, že bude průšvih a ono se to jednou vyplní, že?
          • Tak určitě, tam máš stoprocentní jistotu, že se to vyplní. Jen tak mimochodem, já jsem snad někde psal o každé hře, že bude špatná? V příspěvku výše zmiňuji konkrétně ROME II. Tak táhni. *6*
  • Zrzzek
    Ta bitva mi připomínala záběry z Hvězdný pěchoty *1*
  • Těším se. Jinak Trpaslici jsou Moje nejoblíbeneší rasa a hraju za ne ve všech Universe...(Škoda že pravě Dwarfi nemaji v Guild wars 2 jako hratelnou rasu)
  • Prophet
    Hra se mi líbí, ale nějak se mi zdá, že má podobný hype, jak rome 2 a pokud si vzpomínám tak rome 2 byla po vydání dosti zabugovaná, spravovali ji myslím tak půl roku, každopádně si radši počkám na recenzi.
    • Tak to, ale nesmí recenzovat pan Smutný :D :D
  • Trpaslíci jsou nejlepší! Kam se hrabe nějaký Kalousek... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit