Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ha tohle jsem dokonce i četl
  • aj ked hra asi podla videa nebude mat valné ohlasy...je to síce podla predlohy markusa ale je to asi len podla! nič viac to spoločné s knihou asi nebude mať..a chýba tam havraní zobák...!
  • kostejnesmrtelny
    King Art games jsou úplně stejný patlalové jako autor předlohy. Tomuhle se zdaleka vyhnu.
    • Blue.Shark
      Heitz má do patlala daleko. Nicméně se mnohem víc, než na hru, těším na plánovaný seriál.
      • kostejnesmrtelny
        Pakliže se od dob Sancta zázračně nezlepšil, trvám na svým, je to fušer.
        • Holldir
          To, že autor zvládá perfektně jeden žánr a zcela jiný žánr už ne tak aby byl obdivovaný tak je podle tebe packal? To samé bys mohl říct o člověku který taky vyniká jen v něčem...tak se zamysli nad tím co to vlastně meleš za kraviny a začni používat selskej rozum
        • Blue.Shark
          Ritus ani Sanctum mě rovněž moc nechytlo. Ale Trpasličí sága je perfektní. Ulldart je trochu slabší, ale pořád jde. A pak je tu odbočka z trpasličího světa o Alfech, která je výborně hodnocená, ale ještě ji nemám za sebou. Hádám, že prostě jen nemáš rád jeho styl. To se tak stane...
          • súhlas je to to najlepšie čo o trpaslíkoch vyšlo lepší je už hádam iba Gotrek a felix ,a cyklus o alfoch sa v trojke a štvorke prelína /spája s trojkou a štvorkou trpaslíkmi a objasnuje ako sa skrížili cesty s boindilom a ako to tam prežil dve storočia a 5ka to uzatvára...najlepšie je si to prečítať spolu ako ucelenú seriu,popravde 1 a2ku o alfoch som vynechal...tam sa totiž s trpaslíkmi nestretnú.
            • ps:korekcia-tungdila som myslel nie boindila.:D
    • Veskoslav
      No jo, každý nemůže být tak skvělý designér, programátor a spisovatel jako ty:)
      • kostejnesmrtelny
        Veško, ušetři mě prosimtě... *7*
        Běž si najít LVčko a udělejte si kluci dobře.
  • Je to neuvěřitelná prasárna.
    Četl jsem všechny knihy od Markuse Heitze a divím se, že dal na to vývojářům na to práva ( i když samozřejmě musel dostat nějaké ty peníze za to). A co se týče videa, tak pár výhrad : 1) trpaslíci nejsou schopni tak skákat. 2) Boindilova schopnost oink, oink je v knize jen jeho oblíbené slovo, když se chystá do boje > jednoduše řečeno Boindil, co se týče boje, je trochu šílený,kdy se přestává v boji kontrovat. 3) v Knize nejsou orkové, ale skřeti.(vím, že je to spíš věc překladu, ale jde mi o princip)
    To by kritiky mohlo stačit. Možná to jako hra nebude špatné, ale většinou to tak nedopadá.
    Doufám,že to nebude takový propadák, ale stejně radši si přečtu celou sérii posedmé, než bych si to zahrál.
    Píši jen svůj názor na to, takže nemusíte tolik na mě potom nadávat.
    • Holldir
      V první knize dělal salto jak nic. Ale je to rpg kde mají každý jiné schopnosti tak tomu hold něco přidají. Ke schopnostem bych kritiku nehledal protože tvůrci hry dělají rpg kde schopnosti jsou zásadní kámen levelování. Kdyby to dělali přesně dle knihy žádné levelování ani zlepšování postavy by neexistovalo a postavy by měly jeden styl boje neměnný až do konce hry...to by fakt moc úspěchu nesklidilo
    • Veskoslav
      Až na to, že autor přímo spolupracuje s autory hry:) Stačí si o tom něco přečíst.
      • Holldir
        Hele to, že spolupracuje autor s tvůrci hry ještě neznamená, že všechno bude přesně takové jak to popisuje v knihách a jaký dojem má čtenář na postavy a situace příběhu. Je sice fajn, že spolupracuje alespoň to nebude až takovej propadák jako jiné pokusy filmů dle knih či her dle knih. Ale pořád se může každej jen dohadovat. Ve finále až po vydání hry bude možné říct jak moc doprzněné či kvalitně zpracované to bude

        Osobně tomu moc nevěřim. Trpaslíci vs alfové či skřeti. Podle mě to prostě sedět s knihou nebude

        Napadá mě například jedna věc. Podle autora jsou ti trpaslíci zvládají salto hravě a jejich boj není jen tupé bušení okolo sebe. Tak jsem zvědavý jak ty boje ztvrání. Určitě se najde hodně čtenářů kritiků. Sám si nevybavím jedinou hru která byla dle knižní předlohy nebyl to propadák nebo dokonce film dle knihy. Poslední co jsem viděl podle knihy byl warcraft a byl to propadák desetiletí
    • Tak já nemám pátou knihu trpaslíků přečtenou a alfy zrovna dočítám poslední, kterou jsem si všiml, že ji mám, ale nečetl jsem ji. :-D Jinak Boindil má berserk, tak co chtít víc. :-)
      Nevypadá to zatím na žádnou pecku a skřeti mi příjdou hrozně malí. Trpaslíci by měli být do pasu skřetům a ve videu mi připadají jen tak o hlavu menší. Uvidíme.
    • tomekbobek
      Boindilem to teprve začíná. Tungdil bude mít speciální schopnost měnit ve zlato všechno na co šáhne a Balendilín bude zase místo ruky používat příruční dělo. :D Teď vážně. trpaslíkům by rozhodně víc slušelo RPG ve stylu Icewind dale. Tvůrci, ale asi nejspíš chtěli udělat Hack and Slash a trpasličí univerzum zvolili, aby natáhli potencionální kupce. Pokd je to teda neodradí :D
  • Ještě by mohli zamakat na tom odtláčení postav. Takhle to vypadá jak kdyby byli všichni na ledu a jen hráčova postava měla boty se hřebíkama. Toho už jsem si všiml na prvním videu co vyšlo. Tam to vypadalo že by bylo efektivnější je shrnout z mostu než do nich mlátit.
    Jinak hře fandím. Trpaslíkům fandím.
    A na závěr si dáme trpasličí písničku:
    Zlato, zlato, zlato, zlato
    Pivo, pivo, pivo, pivo
    Zlato, zlato, zlato, zlato
    Pivo, pivo, pivo, pivo
    a refrén
    Zlato, zlato, pivo, zlato
    Pivo, pivo, zlato, pivo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit