Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Fuj to vypadá hnusně *12*
  • No mě se to video celkem líbilo, grafika parádní, prostředí vypadalo taky velice pěkně. Doufám, že tam bude singl kampaň a volné ježdění a ne jenom online!!
  • Řekl bych, že nové díly NFS by nebyly tak špatné, kdyby tam pořád dokola necpali ten debilní systém zatáčení, kdy člověk musí projet zatáčku driftem, jinak ho hra donutí téměř zastavit... Ano, v nějaké době to asi bylo cool, ale cpát to tam pořád dokola už tak cool není. Samozřejmě netvrdim, že to musí být simulátor, to od takové hry nikdo nečeká, ale mohli by se trochu zamyslet nad tim ovládáním. Už z těch videí je jasné, že to bude uplně stejné jako v předchozím díle, který jsem si ze zvědavosti koupil. Vše se mi líbilo krom ovládání...
  • Poslední dobrý NFS bylo NFS Porsche Unleashed.
    • Factory driver dosud neprekonany, pritom je to tak snadne
    • Posledni nejlepsi dil byl NFS: Hot Pursuit 2, a predtim NFS1. Sim/Arcade mix realnyho provozu a ne tyto PSX divociny .... (pro starou skolu:)
    • Tak uplakaný příspěvek o NFS Porsche už tady máme a ještě nám chybí uplakaný komentář ze skupiny těch mladších hráčů, pro které je top díl NFS Underground 2. *1*
  • Mix FnF a The Crew v akčním balení *7*
    • Ano, přesné kvůli tomu se na to těším. :)
      • Ano, kdyby mi bylo 8 tak jdu na nové FnF do kina a na tohle se taky třesu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit