Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic originálního,žádné nové zbraně ani monstra (díky Kynaret za Monster mod),celkem jednoduchá mapa,akorát v polovině rozdělena pohořím,špatný konec (doufal jsem,že bych mohl získat na konci hlavní linie nějaký extra předmět,leč se nestalo) a po dohrání hlavní linie jsem se vrátil na Skyrim a na Falskaar se nevrátil.(narozdíl třeba od modu Wyrmstooth).
    Těch 25 hodin hraní je jen tahák,aby si to lidi stáhli.Osobně bych si to asi za peníze nekoupil.
    Hrál jsem to na legendární obtížnost + mod na vylepšení inteligence,hrát bez toho modu na inteligenci,tak hlavní lini projedu cca za 3 hoďky.Navíc bugů jako blázen,bych chtěl vědět,jestli to testovali,navíc problém s viděním ve vodě.(když se ponoříte,tak nic nevidíte,i když to mám opravené ve Skyrimu)Za snahu a čas bych tomu klukovi dal tak 45% ze sta.Příště už nestahuji,je mnoho lepších modu viz.monster mod.
  • Tyjo! Moc šikovjen, soufám, že mu to vyjde. A já to zkusím sehnat a zahrát *15*
  • A jde i v češtině?
  • Už se těším, až si to zahraju a uvidím, jako moc to tenhle kluk Bethesdě natřel :-)
  • Zerathus
    To je zas hejtu a žárlivosti *7* je to celkem borec já bych to upřímně nevydržel. Má odhodlání a já myslím že to se cení hodně. GL
  • Amim
    Myslím, že je velká pravděpodobnost, že se někam dostane. Přeci jenom člověk, kterej se rozhodne něco takové udělat a dotáhne to dokonce, se nevidím každej den
  • Dokázal přesně to, co chtěl - že se umí po dlouhou dobu koncentrovat na velice obtížný a komplexní projekt, že dokáže týmově pracovat a koordinovat práci týmu a hlavně že ten projekt umí dotáhnout do konce. Tenhle pán v 19 letech má to, co většina zaměstnanců nebude mít celej život. Ať už ho vezmou do Bethesdy nebo ne, ve světě se určitě neztratí.
  • Dabing je lol, občas děsně přehrávaný a legrační, ale jaksi si nedokážu představit, jak jinak by ten dabing do modu pro Skyrim měl vypadat, dokonce musím říct, že ten dabing do Skyrimu sedí naprosto perfektně. Sice to nemá na Helgen Rebuilt, ten daboval dokonce samotný Schwarzeneger, ale občas mi připadne, že je to profesionálonější, než vanilla Skyrim, achjo. Bethesdo, já jsem línej, děsně línej, ale neúčtuju si za svou lenost peníze xD Jo a Hudba je super, mnohem lepší, než ve vanilla Skyrimu, což je vpodstatě mix Guild Wars a Morrowindu :D
  • Kdyby jsi radeji udelal vlastni hru takhkle ho jenom stiraj o čas a nic z toho mit nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit