Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • GlaDOS
    Jen takový dodatek. Francisco Gonzalez pracuje na hře spolu s Benem Chandlerem a oba jsou zaměstnanci WEG na plný úvazek. Takže WEG nepomáhá (jako v případě Technobabylonu), ale přímo tu hru dělá.
  • No páni! Jak jsem přežranejch všech těch filmů a her odehrávajících se v postkatastrofickým světě, tak v tomhle případě jde veškerá averze stranou. Z toho videa řve každej pixel "my víme co děláme." Konečně grafika, která se nesnaží za slovo retro maskovat neschopnost autorů kreslit, ale která je opravdu srovnatelná s klasickými skvosty. Sálá z toho taková ta amigácká atmosféra, která nechávala i DOS hry o stupínek či dva pod sebou. A doufám, že podobná hudba jako ve videu bude i ve hře. Tak jenom to nezvorat hádankama typu "strčíme psa do zásuvky" a bude to nářez. *14*
    • Klasická produkce Wadjet Eye Games :o) Na mě osobně takhle působila úplně každá hra, kterou jsem od nich hrál (a že to už byly všechny kromě Resonance, která mi poslední zbývá na seznamu).
      • Přiznávám, že mám sakra díru ve vzdělání - mně tahle společnost prostě nějak utekla. Moc rád si vzdělání doplním, to je jasný. *4*
        • Doporučuji zkusit Gemini Rue. Má to pěknou grafiku 90.let a silnou atmosféru.
          • Jojo, už jí mám v hledáčku, právě jsem dočetl recenzi, ale díky! *4*
            • @Richmond No to by byl mazec. :D Ale to čekám tak od Cardhalie 2, třeba už se příští rok dočkáme. Kdo ví. Ale obceně udělat pořádnej, klasicky kreslenej dungeon, to si asi nelajsne nikdo kromě vývojářů freewarovek, kteří to maj jako volnočasovou aktivitu.
            • Ještě kdyby takhle vypadaly nové ty dungeony!!! :)
            • Opravdu těžko vybrat, kterou začít. Prokoušu se tím, vyloženě bota se evidentně udělat nedá. Moc dík za tipy oběma a autorovi článku za osvícení, you made my day. Nepochopím, jak mi mohly uniknout adventury, který vypadají přesně tak, jak chci, aby adventury vypadaly. *1*
            • Na mě zatím asi nejsilněji zapůsobila Primordia. Možná částečně proto, že jsem od ní nic nečekal.... ale vtáhla mě doslova od prvních vteřin a nepustila až do konce.
              Blackwell Epiphany je taky na žebříčku hodně vysoko - tam je jediný problém, že je to 5. díl série, která má imho dost slabý rozjezd. A zatím poslední Technobabylon je po všech stránkách strašně vymazlený, ale neoslovil mě zase až tolik příběhem.
  • Mám rád pixelart, ale tady mohli ještě trochu pixelů přidat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit