Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Zas nam to tu ty k*rvy mazou.....
  • Jack1947
    Vypadá to komicky, Edward Carnby (nebo kdo to je) vedoucí dětičky ze strašidelného domu... celé to vypadá no zatím nic moc.
  • Na tom obrázku je Castiel?
  • MickeyMutant
    Hra se z toho třeba nakonec může vyklubat dobrá, problém je, že to zatím vizuálně rozhodně neohromí.
    • Jack1947
      2D... není přeci nejhorší ještě by to mohlo být rozpixelované... to už by bylo tak nějak nic moc.
      • species
        2d je pecka, vetsina mych nejoblibenejsich her je 2d
        • Jack1947
          2D hry mi nevadí, můžou být dokonce zábavné vadí mi nebo jesi se to tak dáá říct že to je moderní a chytne se toho každý vlastně je to solidní tutovka. Nejsem sám ani nechci toto poselství rozšičovat jako negativní.

          Tehdy tomu bylo jinak no, tedy jestli tehdy bylo tehdy někdy tehdy. Já si jen pamatuji hlavně Metal slug (supr článek v minulém Levelu) Contra tedy ještě nějaké dneska je to hodně byznys no.
          • species
            Ja si pamatuju hlavne hry od westwoodu *utira slzu*
            • Jacku, adventury?
            • Jack1947
              Já myslím celkově. Prostě se mi nelíbí když jsou hry pro někoho dneska, jen takový ten snadný/rychlý zisk.

              Jo aha, nevím proč ale ten název mi zněl adventurně takto samozřejmně jo no. Smůla tahle doba mě minula obloukem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit