zavřít
...

Tvůrce Her Story připravuje herní verzi kultovního filmu WarGames

Nedivil bych se, kdyby většina dnešních hráčů neznala starý „herní film“ WarGames (Válečné hry), ve kterém mladík díky hře napojené na vládní počítač málem rozpoutá 3. světovou válku. Na tři Oscary nominovaný sci-fi thriller z roku 1983 od Johna Badhama se teď, více jak třicet let po premiéře, dočká...
  • Row (inkognito)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    "Ucho" Matthew Broderick... pripojovani pres mechanickej dialer narazenej natvrdo na kulatem ciselniku telefonu... sluchatko vlozene do modemu... kulervouci rychlost vytacene linky 1.2 kbit/s... proste rannej pocitacovej stredovek a stejne je ten film furt super :)

Jako pocitacova hra v tom modernim havu s frikulinskou hackerkou uz mne to ale vubec nelaka :(
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Alex81 tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Pavel (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    V roce 98 nebo 99 jsem si k narozeninám koupil za tisíc a něco strategickou hru WarGames. Nebyla to pro mě nijak dobrá hra. Udělána ve 3D, kdy se s třetím rozměrem ve hrách víceméně ještě experimentovalo.
    Na YT je dosti videí. postačí se mrknout.

Po přečtení mě tedy celkem zamrzelo, že to nebude opět strategie, tentokrát skutečně "vymakaná" a s pěkným 3D.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• Hero (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    A hele - Ready player one
    7.12. (10 dnů)

reagovat

• muslimak (anonym)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      ? Cetls to? Co to ma s timto spolecne?
      7.12. (9 dnů)

reagovat

• Hero (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Jo, je tam právě Wargames ve formě interaktivního filmu - resp. tam musel dělat přesně to co ve filmu.
        Ta knížka mě překvapila dost.
        8.12. (9 dnů)

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
    7 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Takze podle teto vety "Cílem bylo jednoduše vytvořit hackerku, která bude reprezentovat „šíři moderní hackerské kultury a zároveň její lidskost,“" soudim ze se bude jednat o antifa transgender feministku bojujici proti zlemu bilemu muzi a kapitalismu. Neco mi rika ze z tehle "hry" bude ideologie primo kapat.
    7.12. (10 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.92.201.232.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.