Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednicka byla ve svy dobe spicka - predevsim moznosti projit zdi/terenem defakto kdekoli ... dvojka uz byla o poznani horsi a tuhle techniku vyuzivala jen na par predem urcenych mistech ...
  • TheMachineXYZ
    Pamatuju že první díl jsem na pc projel několikrát a bavil mě nezkutečně .... dvojku sem dohrál ale už to nebylo ono ale guerilla nastavilla laťku pro mě hodně vysoko .... projel sem ho celkem dvakrát (jednou na x360 a jednou na ps3) a po takovém perfektním sandboxu udělat tak pitomou a přímočarou hru jako je armageddon byl zkrátka špatný tah .... Doplatilo to na přílišnou sterilitu!!!! I přes to bych si přál aby někdo splácnul další díl a vrátil se buď ke konceptu prvního dílu anebo pokračoval v sandboxu ....
    • jednotka mala fakt skvelú atmosféru, prostredie, zaujímavé zbrane, nepriatelia všetko do seba tak nejak zapadalo. A nevadili mi ani tá stealth časť, ktorá každému okolo kto to hral liezla na nervy *4*
  • Armageddon bol vyborny diel,podla mna najlepsi zo serie.vyborne herne mechanizmi,skvele zbrane,neokukany nepriatelia,kopec dobrych napadov,pekne prostredie,v pohode pribeh,ktory bol aj dobre rozpravany,pasaze s vozidlami,cutsceny,akcia,sem tam hororovejsie,rpg prvky,dobre to vyzeralo,dobra hudba,skvele misie,atd ... taky dishonored napr ma total nudil,armagedon som presiel na jeden dych.asi sto ludi,sto chuti,ale skoda,ze je armageddon tak zatracovany,skvela hra,u mna aspon 9/10
  • Priznam sa ze som hral Red Faction1, 2 a Red Faction: Guerilla a hlavne pri tej poslednej, ktoru som presiel som sa skvele bavil. Je tu niekto kto hral aj 4 - Armaggeddon a vedel by povedat preco 4ka uz nebola dobra?

    Pre autora clanku: Som rad ze sa do clanku prepasovala chladnička, namiesto lednice ;)
    • Jack1947
      Zrejmne hral ale uz si nepamatuji , mozna to vazne nebylo nic moc jinak by mi to nejspise utkvelo alespon trochu v pameti k tomu byl i datadisk a ten jsem nehral.
  • Jack1947
    Ta destrukce mi dneska ve hrach chybi celkem dost, neni nad to do zakladu zlikvidovat celej barak.
    • Bohužel ani ta destrukce předchozí dva díly nezachránila před průměrností. První dva díly RF byly mnohem zábavnější.
  • hrál sem 3. a 4. díl. RFG - zbytečně nevyužitý prostor, stereotypní mise, nudný příběh, hra se dala projít za pár hodin což na tak velký herní svět je prostě tragicky málo. Armagedon - koridorovka jako prase, zabila veškerou snahu o použití fyziky, nedávala moc smysl, nuda. Chtěl bych vidět ten Geo-Mod i v jiné hře (hmm třeba v GTA :DDD).
  • red faction guerilla, byl nejlepší díl série. Pokračování BEZ MUTANTŮ a MIMOZEMŠŤANŮ by nevadilo *14*
  • radeji ne
  • Na první RF dodnes rád vzpomínám. Kvalita dalších dílů pak šla dolů. Tehdy měla značka dost smůly, protože aplaus patřil Half-Life.
  • tak každý má právo snívať, aj autori hry Red Faction. DICE nech len pekne maká na ME2 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit