Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metroida 2 na gameboy jsem miloval a hrál ho mockrát. Tohle se mi graficky moc nelíbí...
  • Lords of Shadow první díl je pecka jako blázen, sice ne jako naprostý klenot Symphony of the Night, ale myslím si, že to Španělé zvládli dobře, škoda že dvojku tak překombinovali, že to dopadlo tak nějak divně.

    Jinak jak píše kolega dole, rozhodně to ale nejsou tvůrci Castlevanie.
  • V nadpisu vám asi vypadlo slovíčko "na"
    • klasika, tady jim neustále vypadávají nějaká slova nebo některé věty nedávají absolutně smysl . viz články od Pecháčka ;-)
  • Vogon
    Mercurysteam dělali Castlevania: Lords of Shadow a tu zapomenutelnou 2D Castlevanii na Nintendo 3DS, nevím zda je vhodné je označovat za tvůrce video herní série staré 30 let.
  • Zdá se mi to, nebo to vypada hůř než polovina skákaček co jsou zdarma na mobily? *7*
    • Screenshoty na 3DS vypadají vždycky strašně. Na konzoli samotné to vypadá mnohem líp (jelikož ty pixely jsou menší) a v tom 3D to dokáže vypadat skvěle.
    • yenda1
      Vypadat to může jak chce. Pokud to bude věrná předělávka, tak to bude lepší herní zážitek než valná většina her. *1*
      • No však, asi to bude tím, že moderní mobily mají rozlišení 2560x1440 nebo i víc zatimco Nintendí zařízení nedaj pomalu skoro ani HD, o výkonu ani nemluvě, ale jak píšeš, třeba to zachrání ta legendární Nintenďácká hratelnost
        • 0011
          Tak hratelnost dvojky je parádní, ale divím se, že nepředělali radši super metroid. Telefony můžou mít výkon jaký chtějí a rozlišení taky, ale na co je to dobré, kromě prohlížení fotek a to že to žere baterku? Pokud nepočítám porty starých gta her apod. tak jsou mobily platforma převážně pro f2p hry. 3DS opravdu nemá ani to hd, jenže hry mají takové prodeje že si můžou dovolit vydávat plnohodnotné hry a ne jenom milion variací "match 3" typu candy crush
          • 1) Nejsem Veskoslav.
            2) Placas z cesty.

            Tady neni rec o tom, ze konzole xy je lepsi nez mobil, ale ze jde na mobilu hrat tuna her, takze tvuj vyrok, ze je mobil jen na f2p hry, je blabol (ted bys mel polknout, pokud to tvoje mrzke ego nezvlada) a to, jestli jsou ROMky legalni nebo ne, na to nema zadny vliv. Takze o slovickareni bych pomlcel. Ty sam sem pletes veci, ktery nijak nesozvisi s pointou. Dalsi vec:
            1) Nepotrubuju mobil v cene konzole, abych si to zahral.
            2) Cena mobilu je i tak irelevantni, protoze si ho nikdo nekupuje kvuli hram, takze to jen bonus navic.
            3) Touchscreen ovladac funguje naprosto v pohode. Paradoxne mnohem lip, nez hry, co jsou delany na mys. Rozmisteni tlacitek je na 5" mobilu zhruba 1:1 s realnym gamepadem.
            4) 480p je blabol. Jde hrat ve vyssich rozlisenich.

            Shrnuto, podtrzeno. Zavadejici a nepravdive blaboly, jen aby sis obhajil, ze handheld je lepsi, nez mobil. Wow, to je zjisteni. Akorat to tu nikdo nepopiral... lol
            • 0011
              Možná by ses mohl naučíst číst nebo si přečíst jaký je rozdíl mezi jen a převažně. To jestli jsou romky legální nebo ne je právě to jediné důležité, můj počítač určitě zvládne emulovat všechny hry až do minulé generace konzolí, ale nedělám to, protože to jak říkáš "nepotrubuju" *1* cena mobilu je pochopitelně irelevantní když nezaplatíš za hry ani korunu.
              1) chci vidět, jak mobil v ceně 2ds zvládne emulaci
              2) ano ale bavíme se o hrách a na co ti je vysoké rozlišení a super výkon pro hry typu castlevania
              3) ve srovnání s hw ovládáním je to jako utírat si zadek brusným papírem, hrál jsem pár legálně nabytých her rozmístění tlačítek samo o sobě nedělá pohodlnost ovládání
              4) jo? to jsem nevěděl že mobil dokáže upscalovat staré pixelové skákačky do vyššího rozlišení...

              shrnuto podtrženo je blbost že polovina skákaček co jsou zdarma na mobily vypadají líp než roztažené screenshoty z nové hry na 3ds a hrát na mobilu je jako orat škodou yeti s motyčkou přivázanou na kouli. Že handheld je na hraní lepší než mobil ví snad každý, kromě pár anonymů co si potřebují obhájit telefon dražší než nejdražší konzole na trhu a svojí nejistotu musí všem cpát hlavně pod články s nintendem... na to že dle svých slov nejsi veskoslav dost hájíš jeho "pravdy" v diskusích o nintendu možná bys měl taky polknout *3* a občas si nějakou tu hru koupit
            • at jsi, kdo jsi, podle mě jsi naprostý kkt... Agresivní, nevyboureny pubertak...
            • samozřejmě že nejsi Veskoslav, jsi Del0.
          • 0011
            tak zrovna sega hry hraju na virtuální konzoli na 3ds, momentálně streets of rage 2 a streetfighter 2 je na nintendo eshopu taky, stejně jako metroid 1, 2, a super metroid. Ad emulátory - nejsem si vědom, že by nintendo uvolnilo jakékoliv hry "zdarma" k emulaci, programy jsou legální, ale neřeší to licence. Takže vlastník telefonu s těmito parametry, dražší než ps4 pro má legální prográmek ale jaké romy do nich nahází nikdo neřeší, nicméně i na 3ds se pirátí, viz karta r4. No a proč hrát na zařízení určeném k telefonování bez fyzických tlačítek hry v rozlišení 480p, když to zvládne mnohem levnější 2ds, případně sega má taky svůj dobrý licencovaný handeld? Ano můžu si připojit gamepad přes blootooth a dělají se i gamepady s držákem, ale za dobu co jezdím mhd jsem viděl spoustu lidí s handeldy, ale nikoho kdo by hrál na mobilu něco náročnějšího než nějaké indie sidescrolery. Jinak emulace není krádež, ale když se ty samé hry dají legálně koupit byť na dedikovaném hw a nejedná se tudíž o žádný abandonware, je to pirátství a je jedno jakými slovíčky se to pocukruje, hlavně že máš samsung s vysokým rozlišením veskoslave, lolík... *7*
          • https://m.youtube.com/watch?v=TuzbW65l0-E

            Lolík...
          • "Pokud nepočítám porty starých gta her apod. tak jsou mobily platforma převážně pro f2p hry."

            https://www.google.cz/amp/www.androidauthority.com/best-emulators-for-android-315958/amp/

            Nejak si zapomnel...
          • 130 milionů fanatických vlasteneckých Japonců udělá s prodejem divy, navic je to prý z nějakého důvodu super populární v USA, já měl od Nintenda jen Gameboy nějakých 25 let zpátky, už když jsem si jako dítě tenkrát vybiral konzoli, pořídil jsem Sega Megadrive kvůli větší rozmanitosti her, navíc na tom běžel Street Fighter 2, tak se Mario mohl jít zahrabat *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit