Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím nedavno mne tady nekdo presvedcoval že pry alfa verze nikoho nezajímají a pry alfa verze tvori jen 4% hry... *7* *1* (že prý by se tento web mel věnovat jen hotovým hrám *6* )
  • K dokonalosti chybí jen odborný rozbor Rybky a o kult je postaráno :-D :-D češi tvl :-D
    • wenceslaus
      Aaaaa, pán sebemrskač s komplexem malosti :-)
  • Furt lepsi anglictina nez nekteri cesti statnici :D
  • Pro me osobne je hudba zklamanim , schazi tam hlavni motiv , je to takova smesice pate pres devate a zadna hlavni linka. Osobne bych uvital mene vedlejsich nastroju a chytlavejsi melodii. Tot muj nazor a ted vsichni do me. Jinak grafika a a imace paradni, zde neni co vytknout
    • wenceslaus
      No tak snad dnešní člověk ještě zvládne trochu složitější melodii...

      Ale uvítal bych něco trochu stylizovanějšího. Něco, z čeho by byl víc slyšet středověk.
    • je to jen jedna malá čast hudby, to hlavní bude něco jinýho, ale očekávej, že to bude v tom stylu jak říkal Vávra v jednom updatu *3*
    • Tohle nic neprekona https://www.youtube.com/watch?v=fCqrmqatK-4
      • mi to zni jak dovakhin ci co ze skyrimu, to jsem gakt tenkrat byl do toho mw tak zazranej, ze jsem si nevsim? *5*
        • To bude tim ze vsechny TES theme songy jsi jsou dost podobny :)
          • jj, budou to naky variace, ci jak to zovou hudebni odbornici *5*
  • Kralovstvo za AK-47
  • Mount and Blade HD?
  • Ten Měsíc na konci je dobrej Epic FAIL! :-D
  • RazorProduction
    Nevim proc ale pokazde kdis kovkam ten malej taserik na koncu,a vidim to slunce a na konci mesiac,jak keby Dan V zikal - buch je znama *14* *4* no a vlasne i stima lidma,pro mne moc emotivne *3*
    • 13_11
      Překlad

      „Nevím proč, ale pokaždé, když koukám na ten malý teaser na konci, a vidím to slunce a ten měsíc... jako kdyby Dan V. říkal: Bůh je s námi, no a vlastně i s těmi lidmi. Pro mě velmi emotivní.“
    • Přečtení tohoto komentáře mi snížilo IQ o 20 bodů.. Fakt děkuju.
  • ucho
    dotaz na odborníky historie. to opravdu lidé chodili v takových šaškovských čepicích? přijde mi to strašně nepraktické, když to má týpek na hlavě cestou po poli.
    • wenceslaus
      http://media-cache-ak0.pinimg.com/736x/6f/20/73/6f2073e1ad06d379638d7f393852aa87.jpg
      • ucho
        no až po zadek tam tu čepici nemají. ale tak mně šlo spíš o to, že mi při práci na poli taková pokrývka hlavy vadila. kvůli teplu a obecně nesnáším, když mi něco snižuje zorné pole, což to, co mají v tom teaseru, snižuje.
        • wenceslaus
          https://lh4.googleusercontent.com/proxy/9NtCmjxUPQml9Rz_zdO7wyQ3G21X_QpE-yjfwxccCWlBZOgJ423125UVFY6vaup_zFTYbicpXpVuCJnx-YEB9RA93AGITUc5Qdy3j9egSahAyAbVal_oAPI=w200-h200-nc

          Délka byla různá. Byli stejně jak ktátké, tak delší. Uplé kolem obličeje i ty volnější.

          Jde o kapuci, takže ji nemuseli mít nutně nasazenou stále.
    • wenceslaus
      Pokud myslíš ty dlouhé kapuce tak ano, chodili. A právě šašci parodovali dobovou módu.
      Nepraktické mi to nikdy nepřišlo. To spíš ty uzké nohavice, které si lidé při práci často museli spustit dolů, aby se mohli pohodlně hýbat (kalhoty nebyly - jen dvě nohavice přivázané ke šňůře od trenirek).
  • Filmeček, upoutávka mě úplně dostal, ta hudba, záběry s obyčejného středověkého života, až se mi zaleskla slza v oku, na konci při modlidbě vesničanky v chaloupce, kde u kytičky fialek čeká na svého milého. Opravdu nádhera!!!
    Ps.: Skyrim byl odpad a kolik reklamy kolem toho bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit