Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No kedze From Software vedia robit hry len na PS tak som rad ze to nepchaju na PC. Uz bolo dost nedorobkov od tejto firmy
    • kennyB
      Možná že právě kvůli takovejm lidem je to exkluzivita. Nejdřív to chtěj na všechny platformy a pak nadávají, jaká je to špatná hra *1*
  • TheGGG
    Mooc luxusní, díky bohu za PS4 exklusivitu, tahle gamesa bude mít lepší atmošku než všechny ty americký a evropský rádoby rpg.
    • Očividně si moc RPGček nehrál, nebo spíš ani nevíš, o čem jsou.
    • Musim take podekovat, za tu exklusivitu. Zadnou dalsi hru s tak promakanym dejem a tak hlubokymi dialogy jako v DS2 a DS1 bych uz nedal. Jsem jimi preplnen nejmene na dalsi 4 roky - ted je budu pomalu travit a predcitat si kazdy den vecer pred spanim. A k tomu aspon jedno lore video z DS sveta jako vecernicek denne. *8*
    • Tvl, s tebou bych chtel mit dvojmek s jednim vchodem. Ty musis bejt slusnej aparat.
  • Atmosferou a vizualom mi to pripomina Penny Dreadful, novy serial od Showtime. Inak strasne milujem taketo temne, goticke/viktorianske prostredia, takze len sem s tym! Ze to bude vyborna hra vobec nepochybujem, vdaka tvorcom.
  • Výborný trailer, takhle by se mělo dávkovat herní umění. Atmosféra, hudba, strach o přežití a dokonalý feeling. Tleskám
    • Ako atmosfera paradna, ale kde si tam videl strach o prezitie je mi zahadou.
    • Ne, že by ten trailer byl špatnej, ale z tohodle komentu fanboyismus stříká proudem...
      • z tebe zas stříka debilita, když nemáš, co napsat ke hře, tak nepiš nic a když už tak jsem fanboy MGS a ničeho jiného!!!
        • A ty máš co napsat ke hře? Lol... pověz mi o tom, jak se z toho uměleckého díla všichni poděláme...
          • kennyB
            Myslím, že to napsal o pár řádků výše *7*
            • To byl sarkasmus, milý Krytone...
  • průměrnej CGI trailer na přeskinovanou primitivně lehkou mlátičku, no to potěš koště
  • podtitulek by mohl být "gross is our bait" - "lákáme na hnus". to je to jediný, co sem tam viděl.
  • flash789
    když se tu resila ta realisticnost u DS a tak, tak pripomenu hru Dragons Dogma, psal jsme to uz vzadu v diskuzi ale tam uz stejne nikdo neleze:) idealni kompromis mezi realisticnosti a zábavou .Ti co hrali a bavila tak vedi, pro ty co nehrali mala ukázka. zabijeni velkych potvor jako drak nebo kyklop atd, kupříkladu drakovi je třeba zranit citliva mista, vazne sekat mu do palce u nohy moc nepomuze, takze je dobře ho oslepit, potrhat mu kridla a tak..zhruba stejne jako kdyby proti nemu bojovala v nejakekem fantasy realnu banda pidizviku.Ti odvaznejsi po nem muzou splhat s tim ze se muze stat ze drak odleti a odnese vas nekam do prcic. třeba kyklop ma na nohou armor takze zbran se od armoru jen bezmocne odrazi, dobrej je sip do oka, to mu nedela dobře. hra pocita nosnost, ma to vliv skoro na všechny akce co hrac dela, skakani, sprint, splhani atd. Zbrane mají hmotnost obourucak pomalej, dyka rychla, jenze, jde to ještě krapet dal..obourucakem jde dat fakt pecka..jenze to trva, a u nekterych uderu je třeba podpora spolubojovníka, pac když se rozprahujete obourucakem jste dost na rane a diky jeho vaze a potrebe vyvinout velkou silu je třeba aby vas někdo kryl. vůbec spolubojvnici jsou kapitola sama pro sebe, ne ze by byli v soubojích nejak extra vykonni, ale dulezite podpurne věci u nich nikdy nezklamou. Dal mají znalosti světa, priser, dungeonu..zalezi koho si vyberete (jdou pujcovat od ostatních hracu) takze když jste v dungeonu a hledate nejaky tlacitko a mate v parte postavu co tam uz s nekym byla, rekne, tlacitko je tamhle..a zavede vas k nemu a to je jen zlomek toho co umeji..podle me hodne realne. takove prkotiny jako ze když se namočíte tak vam zhasne lampa, ale ziskate odolnost proti fire dmg a slabost na ice dmg, nebo ze v noci lezou ze země nemrtvy které ve dne nepotkate, ze jidlo vam v inventari po case shnije, maso jde nalozit, pak vydrzi dyl, ze když si vytvoříte malého hrdninu proleze malymi dirami kam se urostla postava nedostane, ze troll je celej bez sebe když mate v parte zenskou, pac ho rozrusuje jeji vune a pak nedava moc pozor, harpyje která postavy co jsou lehke dokaze nadnest a pustit ze skaly..atd atd..proste, jestli amte moznost, zahrajte si to, Dark Arisen edice stoji par penez:)
  • Off-topic: Kdyby se tady nahodou objevil, Pravy Monty z predchozich prispevku - tak Dark Soul 2 ma 75 stran dialogu ve Wordu- 25 000 slov = cca 100 normostran
    viz. http://www.mediafire.com/download/000epfltetwap5e/ds2text-all.zip
    Uplny roman od Dickense, zatimco popis predmetu - ma stran 150 - 45 242 slov - cca 190 normostran.
    Ponecham na ctenarich at si udelaji sami predstavu, jak popisky zbrani rozvijeji pribeh:
    Axe Attack type: Slash Black axe from the tales of Shieldless Lothian. Balances maneuverability and power, but requires strength and dexterity. Long ago, many tried and failed to seek out this legendary axe, and with time it faded into obscurity - takovych je 95% *14*

    Takze co se narocnosti anglictiny tyce, tak se DS2 podoba zachodovemu romanu, ktery mate precteny po par sezenich.
    • až na to, že Dark Souls 2 má 600NS. osobně jsem je vytahoval pro možnost překladu do češtiny...
      • Hele, vis co, stahni si ty soubory z toho odkazu a podivej se na ne. Asi tak. Z hlediska dialogu se jedna o podprumerne radoby RPG. Spis takova ukecanejsi akcni hra, ktera ma na predmetech spoustu pomerne irelevantnich popisku. Ty ktere rozvijeji pribeh jsou v naproste mensine.
        • Ty si debilek s velkým D. To co řeknou NPC v DS je daleko zajímavější a procítěněnjší než současné klišoidní příběhové hry, které jsou pořád o tom samé čili naprosto o ničem. Dark Souls podáva příběh bez narace pane D, čili nemůžeš očekávat 2000 NS.
          • Hele, urcite od Tebe to beru jako od znalce DS. Napr. tento dialog je ze vsech nejprocitenejsi :)
            saying.txt
            7602,0200=[Ah...Ahh...] 7602,0300=[Ahh...Ah...] 7602,5000=[Ahh...Ahhh...] 7602,5010=[Ahh...Ahhh...] 7602,5030=[Oh!] 7602,5040=[Ah...Ahh...] 7602,5050=[Ah...Ah...] 7602,6000=[Ah...Ahh...] 1591 1591

            Nejsi nahodou jeden z tech mastrubujicich nad lore DS, jako Tito dva, kteri 20 minut rozebiraji - 4 odstavce ze 4 zbrani a 4 dialogy, kazdy o 5 vetach.
            https://www.youtube.com/watch?v=06syMhy_Mxk

            Uz dost zabijis me nad slozitosti Te nosne myslenky.
            • Hmm a to snad vymyslel Cd Projetct? Ten nevymyslel vůbec nic, jen kopírují předlohu... takže Ciri se vráti z budoucnosti, aby pomohla tam, kde před lety selhala, strašně originální příběh má vskutku Witcher a politika? To je nenapadlo nic lepšího než zase císařství... prostě lol, bez vlastního nápadu. To nejde srovnávat s Dark Souls, kde hýří vlastnímí nápady, vlastní svět, vlastní mytogie, vlastní lore u Witchera jen kopírka...
            • a jak do toho tedy podle tebe zapadá Ciri, Wild Hunt a cestování mezi dimenzemi ?
            • Dark Souls má složítější příběh než např Witcher--- kde Geralt ztratil pamět, vykradou laborátorium, unesou Yenn musí zachránit Yenn. Kulervoucí co???
            • snad Same nečekáš že ti tady bude ten šíleně obšírný, složitý a propracovnaný příběh Dark Souls rozepisovat, jen jeho nastínění by zabralo několik set stránek textu a to by ani nezačal zacházet do detailů, hodilo by se spíše na několikahodinovou univerzitní přednášku, aby se posluchači alespoň svezli po povrchu příběhu tohoto mistrovského díla *1*
            • Ne, lole prosim, jsem jen pouhy debilek s velkym D, pomoz mi. Chci byt jako Ty. Chci rozumet lore DS2 a jejimu tajuplnemu pribehu. Chci travit stovky hodin v DS2 a tocit Ty genialni videa, ktere jsou na youtube. Chci se stat jednim z Vas, byt jako Fast, theGGG a Jejdasek a hlavne jako Ty velky lol. Chci vest sofistikovane diskuze nad významem kazdeho 5 radkoveho dialogu, ktery NPC jednou za 4 hodiny prohodi. Nenech me tapat v temnotach a proved me, nehodneho, skrz udoli temna a stinu. Bud mym pastyrem na cestach po svete Dark Soul. Az na veky. Amen. *5*
            • Se snažíš být vtipný jenže je mi trapně i za tebe...
            • Ne, neskoncil, prosim Te nepochopil jsem ten pribeh z DS 2, zda se mi o rad slozitejsi nez z DS1. Mohl bys mi jej prosim objasnit? *5*

              Hlavne tu pasaz, kdy kralovna chce, abych zabil krale. Proc to vubec dela? Je to tak slozite, opravdu muze byt tak zla? A kdoze byla ta pani s kosou, kterou jsem sejmul na konci. Snad nebyla ona? To bylo urcite jeji zle dvojce jako mel Bart v Simpsnech. Celou noc jsem z toho nespal. Je to vsechno takove temne a depresivni.

              Jeste jsou tady ty konzole a hodni japonci, kteri nam umoznili na PC hrat takove hry s tak slozitym dejem. Z rozhovoru s Tebou jsem konecne pochopil, proc se tomu dava 10 na konzolich.
            • Ještě něco nebo tvůj příval průjmového spamu skončil???
    • A tady dalsi popisky - napr. toto je jedna strana popisku zbrani *14* Tyto texty dokonale rozvijeji Lore :
      89200,2201=[Robes worn by tiny Gren. Blessed with the protection of the war god Nahr Alma. These robes are much heavier than they look, weighed down as they are by the blood they have imbibed.]
      90000,8400=[Weapon type: Dagger Attack type: Slash/Thrust This standard small dagger possesses only modest attack, but can be jabbed in rapid succession. Though daggers are the most basic weapons, their light weight allows for powerful critical hits. Masters of this weapon will find it sufficient for combat.]
      90000,8401=[Weapon type: Dagger Attack type: Slash/Thrust Dagger fashioned from rare geisteel, boasting an unusually long blade. Though this dagger was bestowed as a gift by the king of these lands to his chancellor, the fate of its owner remains obscure.]
      90000,8402=[Weapon type: Straight Sword Attack type: Slash Standard straight sword. Though the sword excels in no one area, it is an accessible weapon widely used by many, from novice adventurers to experienced warriors.]
      90000,8403=[Weapon type: Straight Sword Attack type: Slash/Thrust A widely-used small straight sword. Particularly easy to wield, allowing even the weak to make effective use of it. This weapon alone should be enough to fight with, provided one isn't too hard- pressed by circumstance.]
      90000,8404=[Weapon type: Axe Attack type: Slash Black axe from the tales of Shieldless Lothian. Balances maneuverability and power, but requires strength and dexterity. Long ago, many tried and failed to seek out this legendary axe, and with time it faded into obscurity.]
      90000,8405=[Weapon type: Greataxe Attack type: Slash This greataxe is a veritable mass of iron. Its weight sends foes flying, but makes it difficult to handle without inhuman strength. Each swing of the greataxe requires the full force of the body, making this weapon suitable only for those confident in their accuracy.]
      90000,8406=[Weapon type: Halberd Attack type: Slash/Thrust Halberd used by the Dragonriders, the retinue of the king. Though otherwise traditional in design, these halberds are particularly heavy. A tremendously versatile weapon, allowing for slashing, sweeping, and even thrusting attacks.]
      • A jeste bych dodal - protoze se jedna o jedine 2 soubory s nejakymi vetsimi texty - zbytek ma vetsinou 1 kb a je tam prd, tak pokud si dame buffer 50%, tak je tam cca 440 normostran textu.
        A ted Fallout - 1200 normostran - 3 krat vice bez jaloveho textu, ze pro danou zbran je nutne mit vysokou str a dex. Oblivion - 3200 normostran.
        https://is.cuni.cz/webapps/zzp/download/120121031
        Inquisitor - pouze dialogy pres 1000 normostran; Dragon Age 2 - 2500 normostran http://www.eurogamer.cz/articles/proc-neni-dragon-age-ii-cesky
        Wasteland - cca 1600 normostran.

        Takze DS2 pokud pripustime mezi RPG, pak je to hra ve ktere NPC prosly lobotomii mozku.
        • Obavam se, ze tu opet nekdo zamenuje kvantitu za kvalitu.
        • LOL *1*
  • RangerCZ
    Co kdyby jste se přestali hádat, a nezkusili Blade of darkness nebo Die by the sword *4* ?
    • MickeyMutant
      Dobře, tak já to zkusím s tím Die by the Sword a Blade of Darkness. Takže: Blade of Darkness byla šílená sračka, a navíc to ani nebylo RPG. Die by the Sword je geniální superrealistická věc s epickým příběhem. Umělecky Mona Líza hadr. Kdo to nechápe je vuul.
    • flash789
      to jsem hral když to vyslo..proc bych mel ted?:)
      • RangerCZ
        Old good times ?
  • a já myslel, že blbě nadávám na stupiditu každého traileru co se dnes ukaují ale ono ne, tenhle trailer byl opravdu fajn s atmosférou, co by se dala krájet a vyvážet v pytlích.. má to být jen na PS4 nebo byla i nějaká zmínka o PC verzi ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit