Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fakt dost super :)
  • Jestli fakt bude 3.dil, tak to je fakt dost super!
  • Ano, prosím!
  • Jack1947
    Rubačky mam fakt rád, nevykládejte si to zle ale tohle mi prostě nesedlo. 1díl jsem hrál docela dlouho ale pak mně nák omrzel - no a 2jsem skončil brzo sakra když hrajete za smrt tak snad by měla vydržet trochu déle ne? a né zkapat po pár ranách. Určitě to je dobrá hra jen né pro mně. Je to škoda no, na druhou stranu skončil jsem i u jinejch her a např podstatně dříve. Takže to tak hrozné nebylo no.
    • 1.dil žes hral docela dlouho? vždyť herni doba je asi 20 hodin :D
    • Škoda, že jsi tak rychle neskončil tady.
    • TheGGG
      To je pak těžký, když tě zabijou, ty se rozbrečíš a hru vypneš.
      Jinak hustinká ikonka, to musí být od kolegů z ultras 3. B pořádná nálož respektu.
      • Jack1947
        Nevím co je ultras 3.b a ne fakt sem to neodložil po tom co mně zabily... u her nebrečím takže slabej trolling od tebe. Ty máš navíc. *3* I have faith in you, dont let me down, bro.

        Jo jinak díky , uplně jsem přehlédl že píšeeš o tom že ti připadá ikonka hustinká. *4*
        • TheGGG
          kdyby trolling, mohl by sis gratulovat
          • No zato tvoje ikonka ve spojení se slovem hustinká, to je jiné kafe. *1*
  • No tak to je náhoda. Včera jsem nainstaloval druhý díl a jedu ho podruhé. DS sérii mám rád, takže třetí díl jsem si dávno přál. Bože ať to udělají....
  • Nejen hratelnost ale i ten soundtrack obzvlášť u 2 taky na výbornou nevím proč ale ta hra je prostě po všech směrech zatraceně dobrá nevím čím to je a to jsem hral spustu rubaček...
  • je to jedna z nejlepsich rubacek co sem hral prosim vsechny 4 jezdce apokalypsy kazdy den at to vydaj a i 4 :)
  • RangerCZ
    V Darksiders 3 bych si přáli coop za 4 čtyři jezdce apokalypsy.
  • BoB.2
    Za mě klidně i 4tej.
  • Za Darksiders 3 se každý den modlim ke vsem ctyrem Jezdcum Apokalypsy..;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit