Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aby jim pak někdo po všech těch vynalezených protézách řekl - I've never asked for this... to se pak ta práce vyplatí *1*
  • "...Joel Gibbard, šéf Open Bionics, si spolupráci s Eidosem pochvaluje: „Spolupráce s nimi ukazuje, že bioniku čeká zářná budoucnost..."
    Tak to jsem asi špatně pochopil DeusEx protože já měl pocit že se nám snaží líčit s dosti pochmurnou budoucnost. Hloupější PR plnou prázdných keců jsem už dlouho neviděl. Doufám že další hype na hru na kterou se moc těším už půjde normálnější cestou...
    • Přesně na tohle jsem dole ukazoval dole, viz J.Cameron ala Skynet...

      Nevim, ty lidi udělaj díla, kde jasně poukazujou jakých špatných vlastností v budoucnosti se vyhnout, a pak spolupracujou na takových věcech.
      Jasně, protézy se vzhledem - ok, super. Ale všichni víme, že už tu jsou robotický končetiny, pomůcky na chození a tak - jasně, super věci na pomoc lidem, co jsou nemohoucí, ale vážně to končí jen u nás lidí?
      Ani horácio - k lidem se dostane jen to poslední, hlavní příjmy jsou z armádních pohledávek a užití pro velké hráče trhu.
      • Nekteri lide dokazi rozlisit realitu od hry, vis? :-P
  • Neuveritelné klobúk dole, vždy som uznával ludí ktorý ulahčujú život iným *4* , škoda len že sa to nedá povedať o každom.
  • "tvůrce universa Terminátor, James Cameron, pracuje na plnohodnotném fungování umělé inteligence SKYNET... "

    Pro mě stejná informace... :D
    • Soudný den je za dveřmi.
      • halelujá
      • Nedělej si z toho prdel, vzhledem k tomu co se v Evropě/po světě děje, je to dost dobře možné :D
        • Souhlas musíme se vzpamatovat a koupnout rusáky konečně někam. Jinak přilezou až sem.
          • ještě budeš rusáky prosit ať přijdou vyčistit evropu od islámu, ale bude pozdě vzhledm k tomu jak se k nim evropa chová to tu vyčistí atomovkama a já jim to mýt za zlé nebudu, nakažená tkáň se musí odstranit komplet stačí jeden islámista a sňěť se zase rozleze
    • stoupeek
      Tak mě přijde "plnohodnotné fungování AI" a "design protéz (tedy vzhled, ne funkčnost) podle vývojářů her" trochu rozdíl. Když to beru z pohledu pravděpodobnosti budoucí realizace.:)
    • heheh eh ef he eheh e heheeeeee
  • Este keby bol najvacsim problemom design, bolo by to super. Lenze to najzlozitejsie je rozhranie. Takto si to za urcitych okolnosti viem predstavit napr. pri chybajucich prstoch. Lenze, ak by nebola cela dlan, potom mame este stale celkom slusny problem. Pri nohach je to v pohode, uz teraz sa daju spravit celkom pouzitelne protezy a predpoklada sa, ze casom budu mat ludia s protezami lepsie casy na zavodoch ako zdravi ludia.
    • Mno jo, ale to se bavime o nemotorickych protezach ala pistoriusovy (to je ten vrah z JAR kdyby nekdo nevedel *1* ) karbonove planzety, pokud jde o motoricky, opravdove nohy kopirujici protezy tam je to podstatne horsi, porad je dnes jednoduzsi nahradit vlastnosti kotniku mechanicky pomoci ruznych pruzin a vahadel, pro chuzi dobry, pro beh mozna taky, ale zkus si takovym kotnikem zakroutit *3* ... mno a pak se muzem zacit bavit o nohach s umelym kolenem nebo rukach kde ti moc tohle reseni nepomuze...
      • Ved to... PR je to sice fajn, ale ako si sam povedal, ide o protezy s obmedzenou funkcnostou. Lenze cele DE univerzum stoji na plnohodnotnych nahradach bez obmedzeni. Preto je to iba pekne PR, ale stale len PR. Ta myslienka protez z 3D tlaciarni sa mi ale fakt paci.
  • rohlos
    No tohle spojení je, musím říct, super. Vždycky mě potěší, když vidím, že šikovní lidi a inovátoři ještě nevymřeli. Tak snad to bude mít zářnou budoucnost. Moc bych jim to přál a zase by se o kousek odmazal mýtus, že počítačové hry dokážou jen dělat z dětí sériový vrahy. *4*
    • stoupeek
      Naprosto souhlasim. A ten efekt, který popisuje ve videu, že lidi místo "pozvednutého obočí" nad někým, kdo nemá třeba ruku, přijdou a budou obdivovat stylovost protézy atd. To by mohlo hodně snížit stud v přístupu na obou stranách.

      A jsem zvědavej, kdy bude první kauza s člověkem, co si bude chtít nechat amputovat ruku, protože bude chtít nosit fešný protézy.:))
      • Kde mám sekáček? *1*
        • stoupeek
          No a to by mě právě zajímalo, jestli by ti doktor vyhověl a udělal to pod lékařskym dohledem. Jestli by to nebylo proti přísaze, nebo legislativě. Proto jsem psal "kauza", páč se to evidentně stane.:)

          Nebo bys to vzal do vlastbních rukou (hehe) a pokusil se o vlastní amputaci. Představ si, že by se ti to povedlo. Po amputaci by si omdlel, třeba kvůli ztrátě krve, pak se probudil v nemocnici a doktor by ti s úsměvem řekl: "Dobré zprávy, vaši ruku se nám podařilo přišít a vypadá to že budete v pořádku.....":)))
          • Tilwaen
            Něco podobného už jsem viděla.
          • https://www.youtube.com/watch?v=BfoR8SbFhy8
          • Still
            Proti přísaze to asi bude... Doktoři ti nohu neufiknou "jen tak", protože to chceš...
            • Still
              Srovnáváš nesrovnatelné.....Ok?
            • Kdyz ti muzou rezat kozy nebo nos "jen tak" protoze to chces... ostatne tohle uz se moralne moc neodlisuje od te slepice co si nechala vzit par zeber aby mela pas jako barbie... podobne se delaji obskurni operace jako zmensovani zaludku nebo zkracovani strev protoze si tloustik mysli ze nebude tolik tloustnout...no a vzdy se najde nejakej reznik kterej za paklik spravne tloustky ti urizne co budes chtit, protoze prisaha je prezitek a prachy jsou prachy... nas zakaznik, nas pan *5*

              P.S. V nejhorsim staci dojet nekam do saudsky arabie a nechat se chytit pri kradezi, pak dostanes amputaci pracky befelem od soudu *6*
          • Khanemis
            Nic, co by nevyřešil Dr. Nick Riviera:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit