Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tyhle modni vlny byl cert dluzen..ale když uz muzou mit samostatne prodejny na elektronicke cigarety tak se s tim zrejme neda nic delat..lidi jsou holt stadecko k pohledani:)
  • Pilgrim66
    Počkam až taky ukážou nějakej gameplay, pak jim možná přispěju. Pobavilo mě jejich FAQ.

    Will you have something to show what gameplay is like?
    (Budete mít něco čím ukážete jak vypadá gameplay?)

    Yes. Our awesome game devs will be putting something together to showcase the basics of the gameplay mechanics.

    (Ano. Naší úžasní game developeři něco poskládají dohromady abychom ukázali základy herních mechanik)

    Co to takhle poskládat a pak teprve jít na Kickstarter hmm?
    • no co, prachy na chleba potřebujou teď, ne až za tejden :P
      • Chleba? To se bude utrácet za chlast, drogy a to třetí radši nenapíšu, ať nedostanu ban. *5*
        • mrkve?
  • Kinet1c
    Vidim len nejake poskladane obrazky do formy videa a za to by som mal nieco aj platit, tzn im prispiet, nic nevidim, iba nejake kreslene obrazky ako som pisal, To prihodim aj ja na kickstarter nejake poskladane video s mojich wallpaperov a pridam nejaku hudbu a nakoniec poprosim o prispevok. Netvrdim ze podvod ci nieco, koho by to nahodou napadlo, len tvrdim, ze bez nejakej ukazky (aj ked viem ze karetna hra) je toto stratene vopred (teda pre mna, ale vidim, ze pre 233 backerov (ked toto pisem) je vec jasna.
  • Ehm, není těch karetních her už dost?
    • Stejně jako MOBA a MMO her. A taky simulátor kravin.
    • není, všichni musej vydat karetní hru! :)

      pak mi řekněte, která je nejlepší, abych ji mohl hrát, zatím pořád ještě vede Arcomage...
      • solomon.short
        plete se mi to, nebo Arcomage vysla i jako samostatna hra, ne jen jako soucast M&M 7, 8?
        • já vím jen o opensource ale ano vyšla, ale chybí tam některé karty
    • Ne není jich dost, je jich až moc, kéž by radši udělali pokračování human revolution. Všichni jak vadný kopírujou Blizzard - vydá WoW, většina nových MMO je jako WoW, vydá karetní hru, všichni musí mít karetní hru, jenom čekám, kdy karetní hru vydá BioWare - opovažte se! *10*
  • Nevim jestli se smát nebo brečet. Přitom by stačilo udělat remake prvního Deus Ex v Unreal 4 enginu. *1*
    • Nebo další epizody Deus Ex: The Fall.
      • Úplnej souhlas, The Fall s přihlédnutím, že to byl původně mobilní titul, byla velmi dobrá hra.
        • maros.goc
          nebola
          • Bola

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit