Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak nam to nakonec vyjde? (nebude to jako s DNF/) ale vyjde to, no bylo byto celkem ok , kdyby jo.
  • Predpokladám, že toto je teda naposledy, čo sme počuli o Prey 2, alebo čítali článok kde je Prey 2 v nadpise. Ako sa tu píše, bude sa to volať inak, je to reštart a teda úplne iná hra. Z toho mi vychádza, že to s Prey nemá nič spoločné (to že je to sci-fi strieľačka s tým nič nemá, takých je hromada). Takže stačilo, keby už skôr vyhlásili, že proste Prey nebude mať pokračovanie a všetko je vybavené.
    Hoci úplne nechápem, čo chcú reštartovať, ak to je iná hra. Bude opäť hra s indiánom, ktorý bojuje s mimozemšťanmi, teda reštart Prey? Pretože Prey 2 nevyšlo a ak ani nevyjde, tak tam nemajú čo reštartovať.
  • Mohli radsi mlcet a tu hru predstavit jako uplne novou,takhle me akorat nasrali. Ja Dishonored nemusel,nerikam,ze to byla spatna hra ale nechavala me chladnym. Tohle je pro me osobne zklamani a plivanec do xichtu puvodnim vyvojarum Prey 2 (a jejich originalni myslence).
    • Povodny autory boli urcite velmi schopny ludia ked to ani nedokazali dokoncit...
      • Ty o vývoji her něco víš? Poděl se...
        • Co by se s tebou delil?!? Na internetu je k cele kauze a k tomu jakym nechutny spusobem praktikuje svuj busines Bethesda/Zenimax k dohledani tuna infa. Ale to by jeden nesmel spolehat jen googletranslategames.cz a zvednout svoji virtualni p*del.
          • Považuji se inteligentního člověka a nenapadlo by mě, navážet se do autorů. Těžko můžeš věřit všemu, co si kde přečteš. Aneb "Co mi není rovno, po tom je mi °°°°°°.
            Češi jsou na takové odsuzovaní podle první dojmu experti.
  • kubi-wan
    No... takže to bude úplně jiná hra... do přečtění tohodle článku jsem se ještě na možný vydání Prey 2 těšil, teď už nikoliv... pápá, lovci odměn!
    • hopsačka ala Dishonored ve sci-fi kabátku. Mě Dishonored teda bavil (nic jsem od něj nečekal), hry z kopíráku nechci.
  • Black_Hand
    nevidim co je za problem. v takhle ranne fazi vyvoje bych to taky tutlal. a to jak se vyjadruji v interni poste? je to interni posta, nejsou to zadny rasisti, fasisti, teroristi nic takovyho. to ze se tam objevi s nadsazkou nadavka me opravdu neboli. nadavani cizim lidem v soukromi mi neprijde jako neco za co bych popotahoval. kdo nikdy neoznacil politika za zkorumpovanyho c*raka at prvni hodi kamenem.
  • pokaždé když čtu článek o Prey 2 a vidím jak se nad tím spousta lidi roztejká tak si říkam jestli to je pokračování toho Prey s indiánem a nebo nějakého jiného Prey , protože to s indiánem byla blbost jako hrom
    • "To s indiánem" byla lepší hra než většina dnešní AAA produkce
  • MrSanta
    Nástupce System Shocku bych si nechal sakra líbit. BioShock sice není špatný, ale na můj vkus se ubírá až moc cestou "obyčejné" střílečky.
    • Ja bych si pak jen pral, aby to bylo vic jako jednicka, nez jako dvojka.
    • snivaj dalej, take komplexne (a AAA)hry sa uz nerobia
  • michaliuz18
    to mi je samozrejmost ze na tej hre sa pracuje, sak uz bola takmer hotova, a oni chcu prachy ,a som velmi rad, sice bethesda nikdy ziadnu hru nedotiahne do konca, ale prey 2 gameplaye vyzerali epicky, dobovo a nextgenovo, uvidime ako sa to cele vyvinie a aby to nahodou nedopadlo akko novy duke nukem , sklamanie desatrocia
  • Rhulad
    Bethesda Rules!!! Jedna z nejneschopnějších firem v herní branží.
  • Nezájem a ty jména se kterými se autor v článku drbe člověk zapomene za vteřinu...
    Až bude nějaký trailer a oficiální potvrzení termínu, kdy hra vyjde, pak o tom něco napište ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit