Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Onlnie DRM do indie hry. Ty vole, dalsi zed padla. Hry oficialne padli na dno.
    • Presne, MMO a neumozni hrat lidem offline, co si to vubec dovolujou?
    • Indie hra? Zajimavy pohled ... pokud budou vsechny "Indie" hry takove, pak na tom budou hraci myslim vyborne ;).
      • no prave ze to indie uz nebude, urcite ma na prdeli nejake skryte investory ktery si to vydupali. Zradce je to nic vic. Nekupovat.
  • Zbytečná hysterie. Hráči si nechají kálet na palici dnes a denně, ale tohle jim najednou hysteicky vadí. Možná to nevykomunikovali úplně dobře, ale aspoň se snaží...
  • ja myslel že to ma byt mmo, kde budou obsah generovat hráči
  • a to nemluvím o tomhle https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/2mhtjl/elite_dangerous_drops_its_promised_offline_mode/cm4i6t7

    v podstatě to dali online aby lidi přinutily dívat se na ty reklamy, jelikož společnostem které si reklamu ve hře kupovali se nelíbilo že lidi mohli jít do offline modu a vyhnout se reklamám a ony by platily za nic.
    • Tam budou reklamy?
      • jo, a když si to přecteš, zjistíš,že puvodně měla být jedinná možnost jak nevidět reklamy být offline, ted už offline není možný, proč asi ?
        • Veskoslav
          Protože je to jeden z důvodů. Další je totální nabourání ekonomiky online, kdy byla možnost upravit offline účty a následně je pak změnit opět na online. Navíc je mi milejší vidět reklamy ve městech, které pak působí živěji než dokola se opakující neexistující reklamy. Tohle je nejlepší způsob, jak využít peníze reklamních agentur na vývoj. Dosadit reklamu jako reklamu. Nemají takový systém jako SC a nemůžou si dovolit přijít o zdroj příjmů.
        • JJ kdyz bys nevidel reklamy na pravy firmy tak bys videl na ty vymysleny (viz. billboardy pri vletani do zakladen). Podle me to teda neni zadna kakastrofa. Ale samozrejme je mi moc lito ze ti tu moznost sebrali. Asi je na case rict si o refund.

          Nerikam ze to vyresil elegantne ale fakt si nemyslim ze k tomuhle kroku pristoupili protoze cekali ze budou mit nejaky obrovsky vydelky z ingame reklamy. Z ingame reklamy zatim nikdo nic moc nevydelal. Ona totiz tak nejak moc nefunguje.
  • To s tým online/offline ma nejak netrápi ani nepáli, popravde ani poriadne nechápem, prečo z toho máte niektorí taký menzes... O dosť väčší problém je ta nuuuuuuudaaaaaaa, ktorou tá hra momentálne trpí *7*
  • "Sebevědomě prohlásil, že problémy se servery v den vydání hry z jednoho prostého důvodu neočekává: hra využívá servery Amazonu, které jsou nejen výkonné, ale hlavně škálovatelné - tvůrci mají možnost velmi rychle zvyšovat kapacitu pro případ, že by se do hry najednou navalilo velké množství lidí."

    Jsem jediný kdo má chut na menší DDOS aby se ukazalo jestli zase nekecá ?
    • Veskoslav
      Tyhle hlupáky, co dělají DDOS, tak zabavit minimálně pc, co mají doma.
  • Jack1947
    Tak aspon že budoou vykompenzováni za takovou levotu, jak si to sakra jako představují vydat MMO bez offline modu... *7* to je jako kdyby dneska ještě vycházeli hry bez online multiplayeru. Oo jaká opovážlivost. *2*
    • Ted dostanes mrte minusu *1* a bude ti vysvetleno ze Elite je ciste single a ze tak to bylo i prezentovano.
      • A přitom by čistý offline hrálo kolik? 5 % hráčů? Nebo jste si chtěli vzít Elite na své cesty do Afriky (kde mají internet kupodivu taky)?
  • to je zase chyb v tom clanku, nikde jsem jeste nevidel tolik chyb kazdy den jako na Games, neuveritelne

    *1* *7* *1*
    • Jo, to asi nechodíš na jiný web. Idnes, novinky to samé. Games jsou docela ještě dobrý, pokud jde o chyby. *3*
  • Veskoslav
    Dalo se to čekat. Jelikož se našli skulinky, jak si předělat offline účet na online a pozměnit u "offline" účtu proporce jako přidání peněz atd. Jinak nazývat je zloději a lháři, to může jenom id*ot. Mimochodem která firma by toto udělala, že by dala aspoň nějakou možnost vrátit hru? A prosím, nedávejte Origin jako příklad, protože systém vrácení od 24 hodin funguje tak skvěle, že fóra praskají ve švech díky děkovným dopisům EA.

    Jinak doufám, že se ti samí lidé vztekají u většiny her, které v 98% případech nedodrží to, co slíbili nebo to má jinou podobu než prezentovali.
    • Vitekb
      To vracení dělají jen proto, že si příliš lidí stěžovalo a dostalo se tomu dost pozornosti. Nejdříve poslali všechny doprdele a zamítli každou žádost, až když se to rozšířilo, tak většinu žádostí znovu otevřeli k přezkoumání.
    • tak ted me rekni v ktere fazi bety byl v elite offline mode.. hit me
  • Tak bylo by lepší/FÉROVĚJŠÍ, kdyby dali full refund pro všechny, co hru koupili a trvají na offline. Dle mého by ho uplatnil fakt jen zlomek lidí. Pro mne žádný problém dokud nechají Party/Solo mod. To, že si hra jednou za deset minut stáhne pár kb při přistání na stanici mne opravdu neirituje.
    • Naprostý souhlas. Jen místo "férovější" bych použil termín "nebyla by to sviň*rna". Když už přistoupili na refundaci tak kompletní, jinak je to výsměch a plivnutí do tváře ostatním. Toť můj názor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit