Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Další random kamenný golem, to tam nemaj něco originálního, když už chcou ty prachy?
  • wenceslaus
    S tímhle obchodním modelem, kdy chtějí fakticky 65 Euro za plnou hru si rozhodně nechám zajít chuť.
  • Jack1947
    Nemám rád když ještě před vydáním slýchám o nějakých "DLC plánech" ... to smrdí nějakou levotou VŽDYCKY! *10*
    • Proč? Přijde mi, že např. DLC k Alien: Isolation jsou obsahově poměrně kvalitní vzhledem k ceně.
      • Jack1947
        To není MP hra tady nebude kampan tady je jen čistě MP a když to tak je tak tzv. Dělají si plány už ted do budoucna, budou rejžovat na hře. Nemusíš DLC koupit samozřejmě ale pak se obávám že si moc nezahraješ. Tedy pookud to nebude jak L4D2 kde to ani moc nevadí navíc to DLC (jediné!!!) bylo zdarma.

        Holt dnešní doba, všechno se tlačí do mikrotransakcí a pochybných dlc s nulovým obsahem nejhorší je že lidi to bez rozmyslu koupí. Ono pokud je to tak jak jsem psal jim nic jiného ani nezbude. *7*
  • take 50€ za hru a pak jeste DLCcka ? HAHAHA
  • jediny,co o ty hre porad slysim, jsou DLC DLC DLC, nic vic je snad ani nezajma...navic to vypada jako pekna blbost,hral jsem alfu a bida s nouzi, uz behem dvou hodiny stereotypni nuda...
  • Už jen kvůli tomu systému, jak z nás chtějí tahat peníze, téhle hřu nepřeju úspěch...

    Kdyby hra byla v základu zdarma a nová monstra či lovce jste si nakupovali podle libosti, tak bych si řekl ok. Ale takhle prostě ne.

    Co mě teda přijde dál ještě jako zarážející je vyvážení. Když hra byla představena, tak se mluvilo o 4 lovcích a monstrech (kolik monster to nevím přesně). Ale, aby hra byla zábavná pro obě strany musí dojít k nějakýmu vyvážení. Jak se to teda bude dělat tady? Myslím, že s tímhle bude celkem problém. Protože lepší vydat nějakýho lovce, než se párat s nějakým balancem. Jak skupiny tak monster...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit