Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jace Hall ohledne Blood
    "http://www.the-postmortem.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=1889"
  • este spravit remake stareho BLOODa to sem najvic asi hraval :D
  • That's no ordinary rabbit... Fik fik a hlava na 3 půlky
  • Nam
    • XorxoxTalarius
      Nejlepsi tam byly ty odkazy na predatora :D Strikance zelene krve, stazena tela ... jo to byla gameska :D
    • kubi-wan
      Ten byl taky super... i když dost těžkej.
  • Jen pro doplneni citovanych doomovek 90. let..... Terminator: Future Shock :)
    • Konečně si někdo vzpomněl na revoluční hru v tomto odvětví. První hra, kterou bylo možné ovládat také myší a používat různé dopravní prostředky.
      • XorxoxTalarius
        A nezapominej ze se dalo chodit do budova a prozkoumavat je, kazda situace mela vic reseni ... no proste krasa.
        Jo a nebyla prvni, je jeste starsi hra ktera se jmenovala Cy-Clone a ta mela taky moznost ovladat mysi a klavesnici. A taky to byla pecka.
        • Grandhalf
          Ty vole to jsem hrál jednou demo ten Cy-Clone a zapoměl jsem jak se ta hra jmenovala a strašně jsem po tom pátral a nikdy jsem na to nepřišel a teď jsem jen tak zkopíroval ten název z tvojeho komentu a youtubnul jsem gameplay cy-clone a tradá !!! Takže asi po 15 letech ? Díky kámo *15* *15* *15*
        • kubi-wan
          Jedna z prvních her, co mi koupili rodiče... kdyby věděli, jaký z toho budu mít špatný sny *1*
  • Hard Reset bola velmi solidna fps, som rad ze som ju hral az po vydani Exile DLC, pretoze povodna hra bola inak VELMI kratka a zaver nie prilis uspokojivy. No s tym DLC ktore priamo nadvazuje by som tomu dal kludne 8/10. Este doladit variabilitu zbrani a pocit zo strelby pri niektorych rezimoch strelby, pridat co-op do survival map, vylepsit pribeh a je to uplna bomba.

    Myslim ze je Shadow Warrior v spravnych rukach a ziadny odpad to urcite nebude. *4*
  • no uvidime zatim se mi ta hra libi.Hard reset usel.Tak doufejme že tohle dopadne podobně.
  • Tak obdobie Build FPS hier bolo vyborne. DN, Blood,ShadowWarrior, Redneck Rampage boli vyborne, kazda inak. Ja osobne mam najradsej Blood pre temnu atmosferu, tak trochu komixovost, zastreny hlas Caleba a super latinske nadavky mnichov :-). Podobna vlna prisla este s HL, Sin a KingPinom a tie uz sa tvarili serioznejsie. Docela mi na aktualnom trhu chybaju hry ktore sa neberu az tak vazne, bud su humorne alebo paroduju. Obcas sa tu a tam vyskytne nieco od Double Fine, pripadne od inych vyrobcov vynimocne (FarCry Blood Dragon, aj ked to neni az tak humorne ako skor retro ad absurdum) ale to je tak vsetko.
    Preco sa dnes snazia vsetci tvorcovia tvarit v hrach hyperrealisticky a ultra seriozne ? To fakt v hrach nemoze byt uz zaiden humor ?
    • opat na nostalgicku notu ale ked to boli take krasne a bezstarostne casy :) blood, sw, redneck rampage, dn to vsetko so svojskou neopakovatelnou atmosferou a hlavne jednoduchou oddychovou zabavou kde sa clovek skutocne len bavil...
    • vrchol humoru v FPSkách je dnes bohužel série Serious Sam... Blood už nikdy nic nepřekoná (ono by to asi taky vypadalo v dnešní grafice už trochu pitomě, ty sprity a vůbec kostičkovost tomu dodávaly tu pravou atmošku)
  • Horst_Fuchs
    Mnohem radši bych viděl předělávku Blooda než tohoto.

    Ne že by tohle byla špatná hra, to vůbec ne, hrálo se to dobře, ale už v těch dobách mi to přišlo jako taková přeplácaná vykrádačka Duke Nukema akorát zasazená mezi nindži a podobnou havěť. Dohrál jsem to jednou a dost. I když je to pořád smysluplnější remake než u Rise of the Triad.
  • Tushan
    Who wants some Wang?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit