Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady už dal blizzard svýmu lore ránu z milosti a pak na nej ješte plivnul. jak se muže stretnout hrdina z warcraftu a ze starcraftu? a i kdyby se stretli tak warcraftak by nemel šanci protože je asi milion let pozadu v technologickem vyvoji.
    • Jack1947
      Ono kdyby tam byli jiné postavy než licencované Blizzardem by to nedávalo moc smysl. Jinak je to samozřejmně o penězích tyhle MOBA hry ale to je snad jasné ne. *4*
      • moba žánr vzniknul jako mod do warcraftu 3 - dota. hráli to lidi kterym normani war strategie moc nešel a pak si z nich v komunite všichni delali legraci že hraji dotu. No a tvurce doty tuším icefrog mel rád rpg-čka proto to udelal jako rpg, jenže ani v tom nebyl moc dobrý a tak to udelal takhle blbe *1*
        tak to je takova stručná historie moba her kdyby nekdo nevedel a je to popularni protože to hrají luzeri a koukaji na to taky luzeri *3*
        • Vedle jak ta jedle, tenhle žánr vznikl už době Starcraftu1. Bylo tam custom mapa jménem Aeon of Strife, což mělo být podle podle SC1 lore občanské války mezi Tossy. Všechny hlavní mechaniky bylo už v té customce, linky spawnujicích creepů proti sobě, hrdinové s upgrady, veže, obrana báze. Říkat, že to vzniklo kvůli tomu, že icefrog neuměl hrát normální Wc3 a že neuměl dělat RPG je dobrá blbost. Nemluve o tom, že Icefrog není ani tvůrce Doty, ale pouze jeden z programátorů co se toho ujal.

          Takže příště neplácej o věcech, kterým nerozumíš a mazej zpátky k COD.
        • Jack1947
          Hezké to jsem nevěděl, mimochodem tohle "je to popularni protože to hrají luzeri a koukaji na to taky luzeri " je tvůj názor který ale není správný. Ano je to jednodušší a defakto jen mlácení ale není to uplně o ničem je to zábavné plnění ůkolů obléhání... no tedy ničení věží. Kdyby si řekl tohle něěkde veřejně věz že by si s dobrou nepotázal. Je to věc peněz a lůzeři to nehrajou , není to taky jednoduchá záležitost občas.

          To o tom icefrogovy... koneckonců CS byl taky původně mod do HL a kde je dneska že. *3*
          • no ja to srovnaval se skillem jaky potrebuješ na profi hrani strategií, treba sc. .wc proto jsem napsal luzer,
            • Jack1947
              Co na to říct? no že všechno má svý, kdyby to nebylo profi určitě by se nevedly takovéhle mezinárodní turnaje. Je to jako srovnávat jabka a hrušky... strategie je ač v mobách je mírně obsažena poněkud něco jiného.
  • 19,9 Euro za odemčení jednorožce nebo hrdiny? Ne díky, radši zůstanu u Doty2
    • Jack1947
      To mě mrzí jestli to bude o penězích... *9*
    • že tě to trápí? To já to mám jinak MOBA hra? Ne díky, radši zůstanu u normálních her
      • Můžeš prosím definovat co je normální hra a co ne? Myslím, že všechny zajímá nová definice žánru.
  • ale uz by ni mohl prijit invite

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit