Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Ja bych bral kdyby tam byl nejaky Survival mod, kde bych musel zajistit kyslik, palivo a tak dale ... prece jenom by to postavilo tu hru uplne na jinou uroven
  • jupiii konecne to nekomu doslo.. ze by nebylo spatne v tech sandboxech ty line lidi trosku vic vodit.. hura hura.. ehm.. no skoda ze ta hra je jinak tak spatna.. zatim :D
  • Asi aby hráči nabyli falešný pocit, že ten ztracený čas má nějaký smysl. Nemá a platí to pro všechny sandboxové hry bez konce. Jediné, co má smysl, je singleplayer s jasným začátkem a koncem.
    • Psychotic
      Jistě, kolego. Když tak víš, co smysl má a nemá, jaký je smysl života? Rádi se necháme poučit.
      • Walldstein
        Dle jeho slov to bude jen narodit se a pak umřít..Problém je v tom, že život není SP, ale MMORPG.
  • Pokud to dobre namysli, teoreticky mohou mit uspech jako State of decay. Kazdopadne jim preji hodne uspechu. *3*
  • http://m.prace.cz/pd/778559344?rps=244

    Vývojáři hledají programátory.
  • Já jsem nastoupil do této hry teprve nedávno, ale nelituju. Je to solidní hra. Sice není dokončená, ale jedinkrát se mi nestalo, abych si zkrátil život o 10 let díky nervům, jak se mi to dělo u jiných "dokončených" her (Skyrim, GTA IV PC verze, Battlefield 3 například). Je to další český projekt, na který jsem já osobně hrdý, ačkoli chápu tu nechuť proti early access hrám (zkratka EA je fakt nemístná vzhledem k tomu, že tu je ještě EA a že obojí lze svým způsobem považovat za zlo).
    • Jo a nějaké cíle mi příjdou jako dobrý nápad. Něco formou questů ala Kerbal Space Program by mi nevadilo.
  • Cile sou fajn, skoda ze to ma nepouzitelny multiplayer. Cokoli postavene z neceho jineho nez z pevnych kostek se hned rozzsype. A bez multaku ta hra nema cenu.
  • A co třeba otázka kdy to bude hotový... ale to už chci po Tiscali moc, já vím...
    • Jack1947
      To neví ani oni sami ne? to bys chtěl moc.
      • Keyz
        Skoro bych řekl, že takto jím to vyhovuje. Dokola to vylepšují a vždy to přitáhne nějaké lidi kteří za to zaplatí.... Bohužel.
        • Jack1947
          Není to tak hrozný... počkej až s EA modelem příjde i proklýnaná EA. *2*
          • Keyz
            Vůbec ten trend nedokončených her, které nikdy nemusí být dokončeny je strašný...
            Btw to máš nějaké makro na sledování kdy co kdo napsal? Neskutečně rychle reaguješ *8*
            • Jack1947
              Já nevím no, prostě vždycky mrknu jestli na mne někdo nereagoval... projíždím diskuse. Prostě pohoda. Reaguju tak jak reagujuu no, někdy dřív někdy pozdějc.

              Jn, ale s tím mi moc neuděláme to je holt o lidech... v tom lepším případě zůstanou jakž takž dokončené, nelíbí se mi že by se to chtělo praktikovat i na konzolích...
  • to je fajn... trochu me mrzi, ze se na tom dela uz kdovijak dlouho, a furt je to v podstate lego ve vesmiru. Chtel bych tam nejakou napln, treba bitvy s NPC atp...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit