Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím přistupovat s láskou a citem. Zážitek srovnatelný s Another World, nádherná klasika. Jedna z nejlepších her vůbec - úžasný svět, nezapomenutelné postavy, dialogy... prostě skoro všechno. A navíc ta hudba .....uáááááááá
  • Tohle a omikron pro mě měli takovej punc výjimečnosti a hrozně jsem je chtěl hrát, ale vždycky mě nakonec trochu zklamali. Nejdřív kvůli hardwaru, pak kvůli ovládání, pak kvůli času a nakonec jsem si nechtěl zkazit to očekávání něčeho výjimečneho. Možná zkusím gog a konečně dam oběma znovu šanci. Outcast si ji podle příspěvků okolo zaslouží.
  • Je to jedna z hier, ktore vas prinutia buchat si hlavu o mur pretoze vam nejako unikla. Hral som to iba tri mesiace dozadu a je to parada. Velmi ma Outcast prekvapil hratelnostou a ovladanim. Tuto hru poznam este z recenzie v Score a az doteraz som sa k nej nedostal. *8*
  • IHNED a vcera bylo pozde!
  • Keyz
    Navíc s úpravou je hra i hezčí a lépe se dnes ovládá.

    http://www.gog.com/forum/outcast/list_your_ini_tweaks/page1
  • Robotron3
    Tohle je nejlepší hra, která kdy byla vytvořena. Běží na vlastním specifickém voxel enginu, má to rozlehlý svět, sci-fi příběh ala Hvězdná brána (ještě než Hvězdná brána vznikla [minimálně seriál]). Je tam neuvěřitelná umělá inteligence na tu dobu, a i na dnešní, kdy spousta z dnešních her by se od Outcastu mohla učit. Lepší hru neznám.
    • Pokud vím, Outcast vyšel v roce 1999, Stargate SG-1 běžela od roku 1997.
      • Robotron3
        Moje chyba uznávám. Já to viděl až později, takže jsem si myslel, že je to starší.
  • Starej kvalitni herna macek.
    Kdo nema kupte na gog.com a zkuste.
    Je to parádní hra.
  • best of best is back
  • Tak to je bomba. Pro mně nejlepší hra všech dob. Už jako malýho mně okouzlila když sem sledoval jak to otec paří. Taky sem si jí nedávno musel koupit na gogu, potom co jsem doma vyhrabal starou krabicovku.
    • Jednoznacne souhlasim, tenkrat na tu dobu to byla i naprosto uzasna grafika. Jen nevim, jak by me to oslovilo s novym zpracovanim a s novou grafikou.
      Urcitym zpusobem si rikam, ze ty stare hry to meli jednodusi z hlediska omezeni, ktere meli vzhledem k pocitacum a znamym technologiim.

      Kazdopadne bych se na toto hodne moc tesil. (doufam ze ne prilis)
      • Robotron3
        Dnešní hry s jejich navrženými enginy mají řekl bych víc omezení, než Outcast v té době, který běhal na nějakém Pentiu? Nebo ještě 486? Právě proto, že je to celé na softwarovém voxelovém enginu a tvůrci nebyli omezeni prakticky ničím, jen vlastní fantazií. Dnes jsou víc svázáni možností grafických karet, nebo postupy, které jsou pro GPU vhodné.
        • Právěže Outcast vzhledem k absenci 3D akcelerace potřeboval na svou dobu solidní dělo, aby běžel plynule a stejně byla grafika strašně zubatá. Uznávám ale, že měla svoje kouzlo.
          • Robotron3
            To nepopírám. Sám jsem to kdysi hrál na tehdejším počítači v cukací verzi.
  • x_ander
    Na Gogu jsem Outcast koupil už někdy před rokem, tak je na čase si to konečně zahrát. Trestuhodně mi tahle hra pořád nějak uniká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit