Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Co s tím udělají... zruší to ?
  • Tak úplně jednoznačný to není. Almir kdysi slíbil, že nikdy mikrotransakce nepřidají. A udělali to. Lidi si nakoupili Overkill packy, kde slibovali unikátní odměnu a nakonec všichni kdo si ho za 20E koupili, dostali nějaký skin. Jde imho hlavně o princip a jejich chování.
    P2W to není, ani nemůže být, nejde totiž o PvP, ale PvE. Samozřejmě s lepší zbraní, máš čištění policajtů snazší, ale jinak....Většina skinů přidáva +4 accuracy, + 2 stability.
    • jenze volum to nevysvetlis, navic kdyz je skin pridavajici staty napr na car4, tak to z ni sebelepsi kvero nedela a napr amr16 se nevyrovna. Jak pise bored dole, mapy se na deathwish daji pokorit i bez skinu, chce to jen mozek, popr. musku a lidi s rozumem. Nehlede na to, ze stealth na deathwish se da udelat v drtive vetsine jako solo, pokud si to clovek natrenuje.OK, porusili slib, ale zas je z komara velbloud.
    • Myslim že to, co skiny dělaj je úplně irelevantní.
      Kdyby si lidi stěžovali na neustálý nerf/balance zbraní během updatů... nebo OP zbraně a mody v DLC... ne, stěžují si na skiny. Toto je pro mě důkaz, že jde o hate bez jakýchkoliv hmatatelných důvodů...
      Pokud jde o slib mikrotransakcí... uznávám, že byl porušen... nemyslím si ale, že to hru nějak poškodilo (to zařídila až na*raná komunita).
      • Pane bože, když to tady tak bráníš, choď rovnou celýmu týmu vyhulit ptáky a nech nás tu v klidu rozjímat ... díky.
  • Jo, ale v základní hře je map jako prstů na ruce nešikovného amatérského pyrotechnika, takže i člověk hrající jak retardovaná ryba je má všechny dohrané během pár desítek minut. Zbraní je tam taky cca tolik kolik ve zbrojnici speciálních jednotek Vatikánu. A sorry ale argumentovat cenou ve slevě přece nemůžete myslet vážně, a pokud se budeme bavit o plně ceně tak i dnes za to chtějí 20 euro, což je za tak žalostně málo obsahu dost, nehledě na to že svého času za to bylo vyžadováno 40+eur.

    edit: hmm vidím že asi nechápu sofistikovanost zdejšího systému diskuze, měla to být reakce na Venyho a jeho 4.99eur ve slevě
    • nevis o cem mluvis vsadim se ze si to ani nehral
    • Měl sem za to, že Švýcarská garda je celkem solidně vyzbrojený útvar.
      • To ano, jenže Švýcarská garda nejsou Vatikánské speciální jednotky *3* (a i kdyby byla, tak s ohledem na to že jich moc není tak ani jejich zbrojnice nebude moc velká)
    • Se základní verzí můžeš hrát všechny mapy, DLC potřebuješ jen pro to, abys mohl ty bonusový zakládat (což většinou není třeba, když se k někomu připojíš). Se zákl. hrou jsem schopnej hostnout přes 20 map...
      V základu je zbraní asi 40, ale stejně používam jen 3-4 různý...
      Pokud se chceš bavit o plné ceně... postavu nenaexpíš na max dřív, jak za 100 hodin. Všechny mapy jednou úspěšně prolezeš za nějakých 8 hodin.
      Ukážu ti desítky her za 20€, kde celá herní linie trvá 8 hodin, znovuhratelnost je minimální, a na hře se dál nepracuje.
      • No, takže v základní hře je celkem 28 zbraní všech kategorií a 12 heistů, jen tak pro informaci. O tom že mi ukážeš desítky horších her za 20eur nepochybuji, ale to není předmětem diskuze, nicméně zpět k tématu, jedna věc je vydávat placené dlc a tím platit vývoj hry a další věc je být nenažraný, vydávat placené dlc (aktuálně všechny dlc 45eur k zákl. hře) a k tomu ještě přidat mikrotransakce.
        • Já teda vidim minimálně 25 různých heistů... nevim kde bereš info ty, možná jich na začátku bylo jen 12, ale updaty zdarma toho spoustu přidali (a přidávají). To samý zbraně - napočítal jsem 35.
          Na základ mi to přijde slušný, a pokud si někdo chce koupit DLC, je to jeho volba. Je to ale obsah navíc, jehož vývoj se logicky musí zaplatit.
          Mikrotransakce jsou taky dobrovolný, a neplyne z nich nic, co by táhlo hru k P2W konceptu... což se třeba o některých DLC říct nedá...
          • Někomu to prostě vysvětlit nejde naprosto souhlasim s Veny a jako někdo kdo vlastní PD2 od vydání, všechny dlc koupené postupně ve slevě a má nahráno zhruba 800 hodin nelituji jediného eura co jsem za to dal, protože zábavněji utracené peníze za hru bych steží jmenoval. A prostě k tomu aby jsi si zahrál kompletní obsah hry ti stačí základní hra a nic víc. A pokud chceš mít naprosto dostatečnou zásobu zbraní atak stačí dvě DLC na zbraně a víc se nemusí řešit.
  • Kecy v kleci. Tu hru totálně podělali a rozbili. Hodili bobek na všechny fanoušky, kteří utratili dalších 100 USD/EUR za DLCčka a jako odměnu jim dali trezory, který jdou otevřít za další prachy. A ano v těch trezorech je random skin, co zvýší statistiku zbraní. P2W jako prase. FUJ!
    • Pokud ti ten skin pomůže vyhrát hru (p2w jak říkáš), tak jsi asi pěkná lama...
      Nějakých 10-20% nebo kolik dmg navíc ti výhru nezaručí, ani ti k ní nijak nepomůže...
      • Pomůže ti to 10-20% dmg ty génie. Zapni tu slámu než napíšeš nějakou blbost
        • Přemýšlím,přemýšlím... třetina misí se dá udělat bez výstřelu,
          Víc jak 20% není problém nahnat skillem nebo jedním módem (který klidně může být z DLC).
          A když je někdo blbej, ani 50% dmg mu hru nevyhraje... stejě je to naopak- i kdyby byla dmg o 50% menší, hra by se pro většinu lidí nepřesunula do kategorie "nesplnitelné".
          Stejně většina policajtů jde dolů jednou šikovnou ranou... a na ty speciální potřebuješ víc mozek, než dmg
          • Zajímavé, že předpokládáš, že ten kdo má tu výhodu třeba nemůže mít zároveň i nějaký ten skill :)
            • Naopak, ale předpokládam to, že ten skill mu je daleko platnější než nějaký skin...
              Hodně moc bych se divil, kdyby to bylo naopak.

              @Ali: Diskuze? Až předložíš argumenty proč skiny usnadňují hru víc, než zbraně z DLC, nebo schopnosti postavy nebo samotného hráče, pak se můžeme bavit o tom, že je vlna odporu proti těmto skinům oprávněná.
              Do té doby tu prostě budu tvrdit, že je to jen a pouze kosmetická záležitost...
              Ale v jednom máš pravdu, nechápu o co tu jde. Tak přidali obrázky na zbraně a možnost si je koupit. Mělo by mě to snad vést k tomu, abych nadával na steamu a urážel vývojáře?
          • S tebou se do diskuze raději nepouštět. Ty to prostě nechápeš, oč tu jde *4*
  • Ja si tu hru nadsene koupil, zjistil sem ze vlastnim sotva petinu hry a pokud chci hrat tak musim vysolit dalsi 2000 za dlc.
    Toz sem proklel boha a odinstaloval to svinstvo z harddisku.
    A to bylo pred rokem, do te dob jiste pribyla dalsi hromada predrazenych dlc, o tech smesnych mikrotransakcich ani nemluve.
    • Kecy... nic nemusíš, na hraní ti stačí základ za 4,99€ ve slevě
  • Menorri
    Ale detišky nám blečí....tak to musíme zjednodušit celou hru a dát vše zadarmo! *1* Svatá prostato...ta hra je extrémě jednoduchá ať už s náhodou na drop nebo bez ní. Jakou větší pí****** chtějí ve hře překopat než bylo přidání setů?

    Veny +1...taky se chystám spíš vše prodat. Teď už jenom čekám až se to teda zruší nebo se s tím něco udělá a cena půjde nahoru.
  • Naprosto nesmyslná vlna odporu plná nenávisti a urážek - tak bych to hodnotil já.
    A hodnotím to jako hráč, který nepozoruje naprosto ŽÁDNÝ rozdíl po přidání skinů... teda krom toho, že jsem asi o 2,5€ bohatší díky prodejím sejfů a vrtaček (ne, autore, sejf ti bez vrtačky není k ničemu, můžeš ho prodat)
    • Podporujte tenhle obchodní humus a brzy to bude v dalších hrách. Už teď si za plnou palbu kupujeme půlku hry a další nás čeká v Season passu za další litr. A vy napíšete že jste o 2,5 EURa bohatší. Jak krátkozraké. Gratuluju *7*
      • Vzhledem k tomu, že jsem hru koupil za 5€...
        A to, že někdo dělá práci navíc (tzn. DLC) ... je logické, že za to chce pár centů. Ne, PayDay 2 nebyl a není v early access verzi... přesto dostává updaty... a to i ty, které se týkají jen lidí, co si koupili základní hru.
        Jsou tu hry za stovky euro... hry, kde platíte měsíční poplatky... a lidi brečí, že dostali MOŽNOST koupit si obrázek na zbraň...
        • Ty to ale nechápeš. Momentálně se hra prodává za 20 Eur. Hodnota všech DLC (okolo 30 ks) se pohybuje přes dalších 100 Eur. Autoři slíbili, že hra NIKDY nebude obsahovat mikrotransakce. Hráči přístup vývojářů oceňovali a podporovali koupí předražených DLC. Tisíce z nich do hry investovali přes oněch 100 EUR/USD. A teď na ně vývojáři zkrátka hodili bobek. Zavedli mikrotransakce a COP (DLC za 20 EUR/USD, které šlo v minulosti limitovaně koupit, nyní za "odměnu" přineslo skin) *11*

          Z lidí, kteří si hru koupí za kilopade se nikdo na zadek neposadí. Ale co komunita, která čítala možná několik set tisíc hráčů, kteří pravděpodobně koupili všechny přídavky za plnou cenu a nechali se opít sliby?

          Jestli je 5 EUR/USD pro tebe pár centů, proč si hru nekoupíš za plnou cenu? Kolik hodin, měsíců nebo let jsi se hrou strávail? Věděl bys, že většina updatů jsou fakt na hlavu (animace výskoku postavy apod jsou k pláči). Autoři doposud neopravili zásadní bugy, které hru provází od vydání. Navíc zavedení mikrotransakcí zdůvodnili rozšířením týmu trojnásobně.. COŽ ovšem neodpovídá kvalitě DLC ani updatů.
          Se hrou jsem strávil téměř 600 hodin a tohle mě doslova odrovnalo a zklamalo. Když tak si o tom něco přečti a netvrď tady prosím, že je to "jen" obrázek na zbraň. Tady nejde jen o princip, ale o obchodní praktiky, po kterých se nám hráčům chce zvracet.
          • Ve hře jsem jen na steamu strávil JEN 110 hodin. Vydání skinů můj herní zážitek nijak neovlivnilo a pokud ano, tak rozhodně ne negativně.
            Číst nic nepotřebuju, vím, jaká je situace- tisíce naštvaných hráčů z důvodů, které nejsem schopen pochopit.
            Pokud jde o obchodní praktiky... chtěl bys raději PayDay 2 tak, jak bylo na začátku (bez DLC a dalších updatů)? Pokud ne, tak nenadávej na obchodní praktiky... vývoj hry něco stojí, a skiny (ani nic jiného) tě nikdo nenutí kupovat... free updaty toho přináší až dost.
            A pokud se tu oháníte čísly, zjistěte si, kolik z ceny si bere steam... ať už je to prodej hry samotné, nebo transakce v obchodě...
  • Jasne jasne ... zkusili sme to, par ovci si neco koupilo, zacal rev, tak teda neco placnem, a priste to zkusime jinak.
    • Naprosto vystihujici. Netreba psat k tomu vic.
  • Na to je už pozdě. Měli si platit lacinější šlapky, spokojit se s krabicí Partagas a namísto Chivasu kupovat Jacka Danielse.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit