Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Planetarz anihilation slibovlo zabavu alespon srovlantelnou s Supremme comander. To co vyrobili je tragedie. Neprehledna chaoticka war of dots. Divim se ze na dalsi projekt dostali tolik. Co se slibu tyka ja vam slibim tri krat tolik co kdokoli jiny tak a ted posilejte penize. :D
    • taky bych si rad prečetl fundovanou recenzi na pa tady na tiscali, nebo alespon čtenarskou, ty jsou nekdy i lepší
  • tonnymontana
    ja se smal uz v dobe E access.. kolik ze to stal 80e?:D smrdelo to uz tenkrat jako par dni polozena makrela u kamen:D
  • To vás tu třeba nikoho nenapadlo nahrabeme prachy uděláme to tak nějak na půl a poslem k ledu?ostatně jsou kickstarter tituly a jen kick. ubohé
  • takze nehotovej planetary aninihaltion uz jako neni priorita a sup na novej kicstarter ? eh ?
  • Mohli by to alespoň zkusit prodat nějakému majetnějšímu a více profi studiu. Zní to super.
  • Škoda, docela jsem se těšil, nepřispěl jsem jim, nemůžu si ztěžovat. škoda
  • článek o pa nebude? tihle asi upadli na hlavinku
  • Možná to měli přestavit před PA.. Přijde mi to mnohem zajímavější koncept než PA...
  • Když je řeč o PA, co ti mají s tou optimalizací? Stačí systém s jednou planetou, a už mi Windows hlásí nedostatek RAM. A to mám 8gb. U větších systémů to pro jistotu rovnou spadne...
    • to je rozbitej ten singleplayerovej server,sezere to klidne celou ram a porad to ma malo...
  • az bude kompletne hotovy PA,muzou se pustit do neceho dalsiho,driv moje penize neuvidej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit